2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

tabiki olur canım neden olmasın sıcaktır tabi orası ama birde penye battaniye alırsın yanına canım en önemli şeyi unutma sakın tabiki nazarlık nazar degmesin bebişimize

çok tadlu kadınsın sen ya..bir tane var penye battaniyemiz onu götürürüz artık.bir kaç tane daha almak lazım galiba...

tabiki olur canım neden olmasın sıcaktır tabi orası ama birde penye battaniye alırsın yanına canım en önemli şeyi unutma sakın tabiki nazarlık nazar degmesin bebişimize

çok teşekkür ederim çok tatlısın...bir tane var penye battaniyemiz..götürürüz artık

dide cok tatli bisi bu, ben ona mama yedirirken bunu taksam, onu yerim citir ctir:)))

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
çok mu oldu..ne olur görmemiş demeyin bana..paylaşacak kimse yok seincimi hamile olduğumu bile 3-4 kişi biliyor eşim de dahil..hepsini koymadım yine de tuttum kendimi

Son düzenleme:
dide cok tatli bisi bu, ben ona mama yedirirken bunu taksam, onu yerim citir ctir:)))

yeme annesi yazıktır..noracım bu önlüğün her rengi ve I love my daddy yazanları da var..havlulu bir de yumuşacık ben de çok sevdim

Sevgili Evriş ve Sude,
Bebişimizin odasını babamızla beraber boyamak için bir boya ve fırca bu. Biz önce dış cepheden başlamak istedik her nedense... delikafadulden

Sevgili Norraa ve Dide,
Boyanın rengini hadi siz tahmin edin?
a) Mavi
b) Pembe
c) Yeşil
d) Sarı
e) Turuncu Bakalım kim bilecek... Kızlar siz de tahmin edebilirsiniz...

Ayrıca hepinizin cicilerini çok beğendim. Allah güle güle giymelerini nasip etsin.

Başak_35 sana da tecrübeli bir anne olarak hepimize verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. İnan ol bize çok ışık tutuyorsun. Allah da senin yolunu aydınlatsın bitanem...

Hepinizi öpüyorum güzel anneler...

çok tadlu kadınsın sen ya..bir tane var penye battaniyemiz onu götürürüz artık.bir kaç tane daha almak lazım galiba...

yok be güzelim zaten kalın battaniye alıyoruz bebege 2 tane olsa yeter birde hani şu çift taraflı battaniyeler olur ya onlardan olsa yeter ay bir ondan bir bundan derken birsürü oluyor çaktırmadan benim kızımın penye battaniyesi var birde annem hazılamıştı cinsiyetini bilmedigimiz için mavi olmuştu birtanede yedek alırım tamamdır sonra gelsin bebişler kızım deli oluyor biran önce dogsun diye bende sabırsızlanmıyor degilim yani

kaçak kedi canım her renk bebek odasına gider şimdi hangisini tahmin edelim ama favorim mavi kızımın odasıda menekşe mavisi mobilyaları sarı gerçi dayımız dekarosyoncu kendi hazırladı tasarımıda dayımıza ait kızıma ayrı bir oda istiyorum ama benim oturma odam küçülücek bebegin salıncagı olacak nereye kurucam şaşırıyorum birde çocuklarım gözümün önünde olsun istiyorum neye karar vericegimi bilmiyorum dogrusu

[/IMG]

biraz boyut küçüldümü acaba

Didem bunların altı musambalı mı kuzum.. kac tane arkadasım altı musambalı olmayan önlükleri kullanamadılar çünkü ıslaklık hemen bebişin üstüne gectıgı ıcın. Beni de sıkı sıkı uyarmıslardı, aklında olsun.

cevap veriyorum tatlı bir yeşildir bence.

onu ben de düşündüm evrişçiğim ve iki tane de altı muşambalı sipariş ettim...bu da çok yumuş bir şey hele üstünde yazan beni mest ediyor..bakıp bakıp ben de seni oğluşum diyorum:asigim:

Didecimm yerim ben o cicileri...allah güzel günlerde giydirsin....

Kaçakkedi...benceeeeeee turuncu...bayılırım duvarda turuncuya...

soruna cevap veriyorum kaçakkedi bence bebek odası için aldığın boyanın rengi TURUNCU.....

kızlar hepinizin cicileri çok güzel bayıldım hepsine.... inşallah bebeklerinizin üstündede görmeyi nasip eder rabbim....

ben daha hazırlık yapmadım diyebilirim sadece 1 tane tulumumuz var o kadar.... sanırım bunda cinsiyetini öğrenememenin verdiği bir etkide var....2 hafta sonra öğrenirsek allahın izniyle dr. sonra ilk işim kendimi bebe mağazasına atmak olacak....

esra o sarı hastane çıkışlarını nerden aldın bayıldım resmen çok güzel... netten aldıysan adresini falan verirmisin?

kacak kedi, ben SARI diyorum eger cinsiyeti belli degilse, mobilya va orta decor kagidiyla susleyebilirsin herrenge...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…