2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aman boşver gelsin noılcek benimkide geldi mesela sonuçta yüzyüze bakıyosun ve bakmak zorundasın silip atamazsın ki
kapı süsümüz..

şeker sepetimiz..

şekerlerimizi arkadaşım üstlendi saolsun..doğum hediyesi olarak..gelince eklerim onları da..
çok çok güzel elinize sağlık
tüm yapımlar bana aittir kızlar kimseden heçç yardım almadımmm bilesinizzz sengözlerimebaksanab
esra süper olmuş o kadar tarif bekledim vermedin göstermedin bizimkilerin geleceği günü buldun lmaz:
ağdadan sonra pişik oldum berbat bi haldeyim sünnetli çocuklar gbi yürüyorum bepanthen ve bebe yağı sürmektn bi hal ıoldum
son günler yapılırmı bu bana yaa offffffffffff mafoldumben
ay 3 haftadır çekiyorum ben ve hala tam olarak geçmedi malesef benimki limonlu bebeyağı küründen oldu mafoldumben az kaldı yeni toplanıyorum 3 haftadır heriifn boxerlarına dadandımkaydirigubbakcemile3
dide kızın çok tatlı maşallah doğum günün kutlu olsun nevanla eşinle upuzun sağlıklı ömürler senin olsun öykün tam dediğin gibi olmuş ve ne mutlu ki sana artıkım annesin darısı başımıza :Saruboceq:
Veeee.. dış kapımızı da bu aksam bitirdik.. cok gusel oldu.. resmen mest olduk.. sanırım kendımız yaptıgımız ıcın :))

evriş çok güzel sezeryanın güzel yönü bu işte hazırlıklarını ayarlayabiliyosun allah kuzeyt bey kucağında sağlıklı şekilde o kapıdan girmeyi nasip etsin :Saruboceq:

secil çok guzel olmus kapı susunuzzz nekadar hamarat arkadaslarvar aramızdayahuu bende niye boyle nmeziyetlery ok acabaaa

kızlar size bir sorum var. biraz önce wcye girdim. akıntım gelmiş gene her zaman ki gibi ama kenarda nohuttan biraz daha büyük kan vardı. akıntıyla karışık deildi. sanki önce akıntı gelmiş. sonra biraz kan. kan kırmızı baya. ne bu nişan olabilir mi.

olabilir tabi lal yani bilemessin ki ne yapmayı dusunuyorsun ay çok heyecanlı yaaaa bak bakalım devamı gelecekmi

devamı gelir mi ki nişanın yoksa bikez böle gelir mi.yani sümüksü pembemsi deil bir de bebişim çok hareketli kazıo sanki ellerinle altımı belki o da biyerlere hasar vermiş olabilir mi. yani o kadar kan belirti olabilir mi. benim 9 aydan beri altımda gördüğüm tek kan

secil çok guzel olmus kapı susunuzzz nekadar hamarat arkadaslarvar aramızdayahuu bende niye boyle nmeziyetlery ok acabaaa

saol canım benim..benim canım bişeyi çok isterse yapabiliyorum..çok heveslenmem lazım..böyle bi heves bi daha yaşarmıyım bilemiyorum..

valla bilemiycem ama olabilir de..dr.a gitsen bi sabah..çok iyi olur bence..

biraz önce de bağırsaklarım boşaldı :) ya çok alakasız nişanlar duydum bugüne kadar. netteki tariflere uymayan . o yüzden kesin karar veremiorum

lal cim bence sabhı bekle ped koy devam ediyo mu takip et - sabah ta doktorunu ara
yani ben olsam öyle yapardım - tabiki sen bilirsin yine

canım pedlik bi kan deil yani dediğim gibi nohuttan biraz büyük. kan kırmızısı bir yuvarlak. akıntı da gelmiş ama 2si birlikte karışık deil yani o kan sümüksüleşmemiş yazıo ya nette. ayrı takılmışlar :) eşim gelcek salı. bari salı sabahını beklese bebetom.

korktum. kızlar ya nişan olabilir mi cidden. ben nişanı baya kilodu kirletçek kadar kırmızı gelir sanıodum . böle de olur mu

ille sumuksu akıntı ile olcak diye birsey yok lal benim sadece pembe su guibi yani kırmızı kan gibi gelmemisti ama sumuksu akıntılı vs de degildi mesela
duru da olabilir oyle degiskenki bu isler kisiye gore
bagırsakların suanda bir andamı bozuldu yani daha evel varmıydı birsey ishal de dogum habercisi olabliyormus diye hatırlıyorum yanılıyormuyum emin dgilim yarın sabah dr u mutlaka ara bence

hayır canım illa kilodukirletcek kadarçok olcak diye birsey yok
benim suyum gelmisti ilk hamilelikte sonra peceteyle baktım nisan varmı diye pembe pembe boyle birkaç damla agibi peceteye çıkmıstı sonrada kırmızıfalan gelmedibirsey

lal..canım nişan olabilir de olmayabilirde..nişan pembemsi ve sümüksü oluyomuş..ama yarın mutlaka dr.a gitmelisin..bi baksın dr.un..bilgisi olsun..

tamam kızlar arıcam doktoru yarın. şaşırdım o kanı görünce. şu an gelen giden yok. merak içindeyim. bebeğim de maşallah yırtınıo. bağırsaklarım bi ara bozuldu geçen hafta günde 3-4 kez çıktım wc ye. biraz önce de koştum gene maşallah boşalttım bağırsakları ishal gibi deildi ama rahattı :) belki kılcal damar filan çatlamıştır . okuorum da sümüksü değil bende ki. sümüksü şey daha önce gelmiş. yani beraber gelmemişler

canım nişan bile olsa - nette şey yazıyo - nişandan sonra doğum iki gün içinde gerçekleşirmiş

ben yatıorum kızlar. ilk defa bu kadar geçe kadar oturdum. yarın doktora gidicem haber veririm size. ii gecelrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…