2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Çok teşekkürler yerimseniben

kapı süsümüz..

şeker sepetimiz..

şekerlerimizi arkadaşım üstlendi saolsun..doğum hediyesi olarak..gelince eklerim onları da..

Gypsesrammmmmmmmmmmm.. kısımmmmmm, harıka olmus yaf, helal olsun,çok şık duruyorlar.. ama sana bı nacızane tavsıye.. sen hıc bır seye göz yapma baba.. senin göz yapıs seklın cok enteresan oluoo :bbo: .. sen göz işinden fasgec... demam mı?? :))

Pufffff.. anladım şişmişsin resmen.. Allah yardımcın olsun.. hanıma bir de maç izlerken bira açsaydın.. ayıp olmasın sımdı lmaz:

Gypsyim çok güzel olmuş..elinize sağlık..mmmm olsa da içsek soğuk soğuk...:)) yaw bu arada şimdiden yapıp koysak dolaba olmazmı acaba??

Valla cok uzun sure dayandıgını okumustum nette yapıldıktan sonra.. dolaba da konulacagı ıcın. Ben de yarın yapacagım.. sıze ızlenımlerımı anlatırım.

gypsy yavrum ben bizim oglani da sana versem olma mi, cocuk mahrum kalmasin bunlardan, anasinin bi sey yaptigi yok(

kaydirigubbakcemile3

Saolasın kuzum paylasımların ıcın.. bu kadar guzel bır kıza cırkın ordek yavrusu dedıgın ıcın de esefle kınıyorum senı Kadrıye :umursamaz:

Esrakomm..
duygularını paylasmıssın.. gercekten cok karmasık hıssedıyor kendını ınsan.. bır kadın ıcın cok ama cok farklı ve de bır daha kolay kolay yasanılamayacak duygular.. bitişi üzen ama baslangıcı cok heyecanlandırıp mutluluga boğan.. hayatta kac olay vardır.. şükürler olsun bunu yasatmayı bıze nasıp ettıgı Rabbime.

şuanda sitede sorun va galiba ben resim ekliyemiyorum ama en kısa zamanda girersem tekrar hastanedeki kapı süsümüzün resmi,ni eklerim başak hanım çekmiş haberim yoktu resimleri yükleyince gördüm demekki kızım abla olmuş ve kardeşinin süslerini çekmiş ben kaçtım kızlar malum fıstık uyurken dinleneyim herkese iyi geceler

Dogrudur Nazancım..

Sen mesaj at bana.. ben yazarım her kosulda merak etme sen.. yeter ki ıyı olun evladınla.

evrim anacım ablamız kıskanmasın diye söyllüyorum görsen teyzesi görsen burçini emzirirken ne şebeklikler yapıyor ona ilgi göstereyim diye tabiki burçinle degilde ona ilgi gösteriyorum

ağdadan sonra pişik oldum berbat bi haldeyim sünnetli çocuklar gbi yürüyorum bepanthen ve bebe yağı sürmektn bi hal ıoldum
son günler yapılırmı bu bana yaa offffffffffff mafoldumben

ya esra benimde oldu biraz pisik gibi yani benim her zaman olur bu sefer birazdaha fazla oldu ikinci uçuncu kere surunce sir agdayı olabiliyorem alum çok sıcak terledikce birden fazla kere surdu tam alınmaadı vs vs ama iki gun içinde geçiyor acısı yok kadar az benim su an iboya bak tdedim elime kabarıklık geliyor lnelero lmus dedim kabarmıs baygı pisik gibi olmus dedi kasık kısımlarım ozellikle allahtan birkaç gun oncdeen yaptım nazan uyardıda yoksa yarın yaptıramyı falan dusunuyordum birde onların acısı ile ugrascamktım hersey birarada ayy seninde geçer yarına daha iyi olur merak etme

yya ben jilet surmeyeli yillar oldu korkuyorum jilet sonrası korkunç acıyor agda yapınca e birde bir haftaya çıkcak dogum sonrası gidip agda yaptırcakhem vaktim olmazhem dikislerim acır sonra da ugrasmiyim dedim normal rutin yolumda devam edeyim diyez orladımkendimi yaptımçok sukur
birde jilet kasındırıyor falan istemedim
Boxer giy bu ara. Daha çabuk iyileşir

hehe burcum ben de bokser giyiyem dedim ibo en bol belli olanı verdi ayakta iyidim bir oturdum nası kastı esnemeyen gomlek kuması gibi kumas ya o bokser lar amanın zor attım kilotsuz yattım sbaah tuvalete kalkınca hemeng iydim malum bizim evdekuçuk bir erkek daha var gelirodaya gorur falan diye ama gece boyurahattı kilotsuz

Esracim sali giriyorsun sen dimi?? buarada o benler bendede var, gecermi dogum sonrasi bilmiyorum, gogus altim bile et beni olmus..

evet canım 36 saatten az kaldı salı sabah 9 da dualarınızı bekliyorum
girerken hepinize dua edeceğim sozzz
birde hamile kalamayan bir ark var onu asla unutmak istemiyorum birde isten ayrılmak istemessen zorluk çıkarkmasınlar tazminatımı versinelr diye dua etcem unutmam insallah hepsini :))
epidural olsa rahat rahat dikilirken dualarımı sıralaycaktım simdi az zamanım varr

Esracim esin ne guzel dusunmus, iyi gunlerde kullan..off ben cok drertliyim bu konuda..(benimki hic romantik falan degildir...

nerden biliyorsunnn belki romantikligi tutarr

ha bua rada benim esim ilkinde dogmu hediyesi falan almamıstı ani dogum olmustu ayrıca dusunmemisti daha bir odunumsu idi yillar geçince oglunlastı akıl etmeye basladı falan
yani ilkinde benim dogum hediyem yokk
ciecek alıp gelmisti hastaneye tabi
ben dogumda iken gitmis almaya yani okadarcıkkk bugun konusu oldu hatta berke ben dogunca ne almıstın anneme dedi ben hiçççç deyiverdim kimse alınmasın darılmasıng ercekleri soyluyorum dedim:))))
guzel oldu bu ikinci için olan hediye çok hosuma giti bir ara resmini çeker koyarım

tüm yapımlar bana aittir kızlar kimseden heçç yardım almadımmm bilesinizzz sengözlerimebaksanab

ayyy esraa yaaa iboya gel bak dedim inanamıdk yani lohusa tepsisi yok kurabiye falan ne yahuuu bunlarrr sus mu ulan bardaklarda suslenirmi nası yıkıycaksınzıo bardakları kim akıl ettibunları yani kizin olsa napcakmıssın sen heryeresus kurdela falan takardın allah bilir:)))
hiç ugrasamam oyle binr isteimde olcagını sanmam yapan olsa hayırdemem tabi misal gorumcem lohusa serbetiy aptı ama biz anacım limonatagazoz pet siselerini saklamıstık onları biriktirdik yikadık falan hastaneye pet siselerle goturcez ve kagıt bardaklarla misafirlere suncazz egri gitmez insalah agızlarındanc:)))) sizin ikram falan superr hastanedemi verceksiniz bunları ev içinmn ??

neyse hayatım insallah en kısa zamanda bulusurkuz bebiklerin 40 ı çıkmasına dogru ben çıkarım valla yollara asırı gazli avaz aavaz bir bebegim olmassa tabi

ya aynen oyle iste burcucum yaa garip hisler yarın aksam ne halde olcmatahmin edemiyorum su anbile içim içime sigmiyorr offf biran evel salı sabahı olsaaa

basakcım tavsiye için tsk ler anneme siparisv erdim bile yapacakyarın kompostoyu aylardır tatlı yemeyen ben nası keyile içeceim o kompostoyu bilemessin
insallah etkili olur insallah sekerim duserde içebilirim

ya nazo çok heyecnalı olmalısın ama net bir bilgi yok yarın dogum kesin olcakmıı ya sende salıyı bekleseydin bak uzçumuz aynı anda dogurcaktık ne guzelll

suni sancı hakkında bende hiç iyiseyler duymadtım bende suni sancı ile dogmusum çıkmaya hiç niyetim yokmustembellik had safhada imis tee ozamanlardan:))
annecim çok cekmis hep anlatır yani tavsiye etmem diycem ki zaten sende oyle dusunuyorusn ve dogumu yapabilceginin garantisi yok kuzu kuzu gir sezaryana bence
ay haberdar etmessin sen bizi nası haber alcazsendennnn

aaasuper fikir yahu bosuna demiyorlar akıl akıldan ustundur diye sagol aarkadasım alayım hemen cantaya atayım

ah nazancım al bendende okadar bu aksamdan uykum yok yarnı napcaz bilmiyorumm iyice uykun bastırsın oyle yat bence obur turlu donemiyoruzda rahta daha beter oluyor yatak ızdırap oluyor

Senın işin ıkı kere zor.. biliyorum.. Allah yardımcın olsun :)) ama guzel zorluklar bunlar.. buna da şükür..

nazancım yarın sen bana sms at ben yarın her halukarda topige girpi yazarım zaten song unum pc basında olurum bir ara fon cektirmeye gideceğim okadarrr
aksamda buralada olcamm beni en iyikim anlıycak tabiki sizlerle heyecanımı paylasıyor olacagım

evrim gercekten çokkarısık hisler bir kadının hayatnıda çok onemli anlarr
alah isteyen evlat bekleyen herkese nasip etsin diyorum buyuk bir bosluk bir kadın hayatında hiç çocuk dogurmadan goç etmek bence , bunuikinci kez zorda olsa elde ettim allahıma bin sukur kendimi çoksanslı hissediyorum

ben sana salı gunu insalah ibo nun telefonundan mms atarım ece mizin resmini
yeni tel aldı bizim beyefendi bir turlu mms ayarlarını yapamadı dedim yarın nap et yaptır ayarları evrime mms atacagım kızımınzın resmini hey allahım diyor tek derdin bumu seklinde anlamaalarını beklemiyorumtabiki erkeklerin bizim aramızdaki bagı ve diyaloguu:))

ve insallah salı gunu kendime gelince senide arayacagım evrim canlı baglantısaglarım diye umuyorum ben metanetliyimdir ameliyattan çıkıp herkesle normal sesle konusurum herkes sasırırf alan:)) senide araycagım bekle telefonumu:)

ay basak bizim berkede bu ara oyle simarik oyle asi terbiyesizce yanıtlar falan veriyorki bize yani diyorum ister istemez onunda içinde endise var belki ama tanıyamıyorum oglumu yani kitabini okumadan bahceye inmek yok diyorum inicemm sonra okuycam sonra dedim sana falan gibi yanıtalr veriy or bana sasırıp kalıyorum ne sekil davrancagımı bilemiyorum ustune gidemiyorum insalah doumdan sonra birde onun ruh halindesapmalar olmas en çok beni korkutanbu su anda
çok merak ediyorum kardesinle diyalogunu su an bile sefkati sevgisi oyle çokki insallah degismez insalah biz dogru davranıs seklini bulup ona gore davranızı kıskanclıga zemin hazırlamayız diyorum

off kızlar ya sinirlerim oynadııı gece gece ya sabırrrr
yarın hastaneye kayınvalideciğimde geliyormuş
sanki çağıran oldu yaa
bunca zamandır gittim geldimde bi kere bende geleyim demedi hatta bi keresinde çağırdım çamaşır yıkamam gerek dedi sanki elde yıkıyoda
pess yanii istemiyorum arkadaşım ben bu kadını yanımda mecburmuyum yani en özel en güzel anımda yanımda kocam ve annem olsun yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

esracım başakda kucagına almak istiyor biraz verip hemen alıyoruz ama o benim oyun arkadaşım diyor okullar açılana kadar idare edicez işte

adaşım evde vericez hastaneye götürürmyüm kız bu takımlarııı delüüü
ama kurabişlerle bebek şekerini götürücem

efffriiimmm nasıl ama gözlerimmm hihooooooo ayıcığa biraz büyük geldi damla çikolatalar
diğerinin kalıpta kız bebekmiş erkek diilmiş rezil oldum onun gözleride ayçöreğinden yaptım yaratık gibin olduuu :roflol: öperim seniiii

mercimekimmm çok güzel olmuş dicem ama senmi yaptın hazırmı aldın cicim
ama yinede çok güzellll güle güle kullanın inşallah

canım eşine söyle valla ben dogumdan önce istemiyorum dedim 75 yaşındaki kadınamı bakıcam dogurucammı annem birde ona bakamaz vala görümcemdeymiş bugün gidip eşim getirdi 2 ssat kaldı valla oglu hadi anne götüreyim dedi canım kocacım annem sizler bakıyor birde benim annememi bakacak dedi hiç işim olmaz dedi kocama bir kere daha aşık oldum valla seni çok iyi anlıyorum

kuzum sadece kapı süsü hazır yani ortada asılı olan..diğer yapımlar bana ait..:)) tişkür ederim..

bide ayıcığın dudaklar silikonlu olmuş biraz çaktırmayınnn

nazooo nazoooo inşallah yarın doğururz ikimizde ama ben saatten kazanırım belkim en azındannn
laelaelaelaelae

bu arada dergiye bende baktım çok hoş çıkmışsınnnn ayrıntılı yorumlar yaparım fotolar için ayrı ayrı ama artık yatıcammmm

kadriyem bu kadın yaşlı başlı bi tipte diilki altı üstlü oturuyoruz bi sıkıntı sorunda yok ortada nasıl derim istemiyorum ananı diye ama kanıma dokunuyor of yaaaa
sende gel anne desem tamamda çağırmadım bile kasıtlı olarak

bekliyor olacagım haberini heyecanla saat kaç olursa olsun en azından sms at yarın sabah okkk

ayy haklısın insan istedgi kisiler olsun istiyorben evde bile kimseyi istemyiorumy arın aksam ailecek uçumuz yanlızolalaım istiyorum bakalım geleng iden olcakmıolursa gelmeyin diyemem ama yatya annen kalsın falan dei babam yokdedim istemiyorum kalabalık olmasın yanlız olayım
insallah gelmezseniknide mami ye soylesen birsekilde atlatsanız

esracım başakda kucagına almak istiyor biraz verip hemen alıyoruz ama o benim oyun arkadaşım diyor okullar açılana kadar idare edicez işte

yaa sorma kadriye ya busenede sansa okullar geçaçılıyor te eylul sonundabakalım napcam ben bebekten sonra allahtan berkesitenin bahcesine iniyor tum gun sokaklarda bebek gelince basında durmaz habireinsallah
bir kere sesini ayarlayamayan birçocuk borozan gibi bir ses var yavas konus desinbile anlamıyorrr mesela gece yarısı gezmeden geliyoruza sansorden iniyor baslıyor basbas bagırınaark konusmaya yavas oglum diyoruz yavaskonusuyorum diyeyine kart birses :) bakalım nası sessiz olmayı ogrencekk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…