2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

didom dogum hikayen tam senin kalemden cıkma :) neyseki atlattın darısı basımıza insallah bakalım ne olacak yarın gelince yazarım

nurdanım yarın gidiyorum dohtora bakalım ne olucak

didomm ne güzel yazmışsın be kuzum eline yüreğine sağlık
teknik anlatımın buysa duygusal versiyonu düşünmek bile istemiyorum..

ağdadan sonra pişik oldum berbat bi haldeyim sünnetli çocuklar gbi yürüyorum bepanthen ve bebe yağı sürmektn bi hal ıoldum
son günler yapılırmı bu bana yaa offffffffffff mafoldumben

pervin sikma canini tatlim ya, oldugu yere kadar artik, bide bosver tek kisinin olaya hakim olmasi daha iyi...

ağdadan sonra pişik oldum berbat bi haldeyim sünnetli çocuklar gbi yürüyorum bepanthen ve bebe yağı sürmektn bi hal ıoldum

ah be yavrum tabi son donem hassaslati odem v.s. ya keske jilet yapsaydiniz..bu kadar kasmayin, 1-2 seferden bisi olmaz..ben son seferden sonra bi daha agda yapmicam dedim dogum sonrasina kadar..gecen sefer ciyak oldum resmen, cok acidi, sismis bide..

sakin olmaya çalış aman canım dikkat
akışına bırak en güzeli beklenti içine girmemek ruh sağlığın bozulmaz böylece

ay aman geçmiş olsun
yarın için de hayırlısı
bi doğmadı yahya bebek ya böyle topiğin baş konusu oldu nerdeyse

bugun bizde de gergin ruzgarlar vardi, yuksek gerilim hatti:)) askim aksam yemegini hazirladi da neyse biraz dindi:)))

3 gecemız kaldı oglumla.. :)) abuk sabuk bı ruh halı yaa.. ama duusndukce cok heyecan verıcı.. resmen elım ayagım buz kesıyor..

DİDOM GELMIS hosgelmis canım kutluyorum seni gonulden yazdıklarını henuz okumadım bi okiyim bakiyim

nurdanım yarın gidiyorum dohtora bakalım ne olucak

didomm ne güzel yazmışsın be kuzum eline yüreğine sağlık
teknik anlatımın buysa duygusal versiyonu düşünmek bile istemiyorum..

hepiniz çok sağolun beni de duygulandırdınız.maçta penaltı var bu arada..benim diişler ağırıdı memeler zaten davul kaçıyorum.gol oldu bu arada ooo shit

saolun canlarım elimden geldigince sakin olmaya calısyorum

esraa glzfb yazmıstı ya son gunlerde agda yaptırınca tahris olabiliomus demekki sana piyango vurmus. gecmis olsun pudra sur bide. belki ii gelir.
bende jilet yaptım bugun 40tan sonrada mecbur jilet sonra artık agdaya donerim napayım

Boxer giy bu ara. Daha çabuk iyileşir

defnem damlam maşallah ne datlu yaaa.. ayy ayy..kısa kollu giydirmiş annesi ohh ohh büyümüşde abla olcakmış agustos bebklerine...

sen nasılsın nasıl geçiyor anlatsan biraz emiyormu sütaş annelik nasıl geceler uykular fLAN

gypsym esram bugun aklım hep sendeydi.acaba ne oldu diye. hakkında hayırlısı olsun canm bu arada 10 defa sayıyorsun dimi..yarın dananın kuyrugu kopacak zaten bakalım neler oluyor içerde.yahya ne alemde?
buarada pişik konusunda oglunun pişik kremi varsa sür hemen iyileşir sebamed ppişik kremi muhteşem denenmiştir.......

yarın ne çok kişi doktora gidecek yahu.
sen
nazan
evrim
ben
......başka kimdi.

babym ya ayyh hakkaten ne sinir bi durum yaa. neyhse takılma boşver sıkma canını. belkide annenler var diye onlara güveniyordur.ama sen inş. dogumdan sonra saglıgına kavuşursunda kimselere ihtiyacın olmas. sen bebişini düşün boşver..

bu saatte bu kadar kalabalık. hmm sanırım eşler maç izliyor hanımlarda forumda.:))))

ben geldim kızlar 3 4 gündür giremiodum 100 küsür sayfa birikmiş vee bana biri lütfen kısadan kimlerin doğum yaptığını sıralayabilir mi?

deryacım kızın gazlı degilmiydi erkeklerde daha çok oluyor diye biliyorum kız olcagı için birazdaha içim rahat az gazli olurdiye oglumdan çokkk cektik ilk uç ay çunku pek bir cozumu yok bu gaz olayının sizde bebisdye çekeceksiniz ne yazıkkı iki uç ay sonra geçiyor zaten sabırrr

git git arkadasım kendini iyi hissedersin kendine gelirsin

nasıl yani ya normal dogurmak her yigidin harcı olan birsey degil insanın bunu istemesi korkmaması cesaretli olması kendinde bu gcu bulması gerek nasıl birdr illa normalyapmalısın diye buk adar bastırır hadi sezaryana yonlendiriliyorda normal diye ne hakla diretirlerki ozel hastane degilmi burası bence kendi istedgin yontemi sec en rahat en guzel nası hissetceksen istemeye istemeye o sancılar cekilmez dristedi o tercih eti diye sasırdım valla

gule gule kirletin sizde hazırsınız yani kuzey beyi karsılamaya
yarın angeleyes sezaryan olarak gorunuyor listede ama epeydir ortada yok daha evel dougm yaptımı bilmiyorum yani yapti bizlere haber veremedimi bilmem yada yarın kesinmiydi onun onuda bilmioyrum ses çıkar umarım

valla beimde sol kulagımda birseyler var sakız falan cigneyince kirt kirt ediyor içinde ne var bilmioyrum dogumndan sonra pekçok brans dr unu ziyaret edeceğim bu kesin boynum ben doldu elime gliyor puturuk puturuk birsuru güogusumde var karnımda belimde heryermi et beni dolud ya belki bir umut dogum sanrosa yokolur diyporum ama sanmam hepsini yaktırcam bir bir

sonra kulak dr uan gitcem epilasyona gitcem gitcemde gitcemyani neçok isim varmıs be:)))

hayatım senin uzuntun endisen ne ben anlamadım kilosu boyu guzel kızının haftası guzel nedentedirginsin
hareketi az olabilri tamam ama hareket ediyorsa heycenada gerek yok yarın sabah yine git bakalmı dr ne dersede uzulmeden onu uygula kolay gelsin

Yaşasın! Sonunda kendimi de listeye sığdırdımhihoyyytalkisalkisalkisOkunuyor değil mi kızlar?

liste de sen varsında okumakta ben sahsen zorlanıyorum gozlerim iyigormuyor sol gozumdeheyle tembellik var amamuhim degil :))

3 gecemız kaldı oglumla.. :)) abuk sabuk bı ruh halı yaa.. ama duusndukce cok heyecan verıcı.. resmen elım ayagım buz kesıyor..

ya al bendende okadar evrim yaaa son birbucuk gunumuz diyorummmm hem seviniyor hem buruluyor hem korkuyorum ay karman çormanımmm birdaha karnımın içinde oynamayacak birdaha belki hayatınmda hiçhamile olmayacamuçuncuyu yapmam heralde yani garip bir burukluk var içimdee
ve heyecann aklıma geldigi an hastaneyegidis anı o narkozu verdikleri an aklıma gelince midemi alıyor biri boyle elinle sıkıstırıyor sanki tuvaletim geliyor bagırsaklarıma vuruyor heyecan:)) allahım yardım et diyorum ne diyimmm boyle tarihi beklemke ç ok zormussss

dide canım uzun uzun ömürler versin Allhım neva'ya, hep gülsün yüzü hep mutlu olsun inşallah. Allah sizi hiç ayırmasın ne güzel anlatmışssın dolu dolu gözlerim okudum.
süt sağma makinesinden bahsetmişsin, sen hangisini aldın yazar mısın bende almak istiyorum ama çok çeşit ve marka var kararsız kaldım canım

bugun yaptıklarımı anlatayım zaman oldurmek için:))

sabah kahvaltıya arkadaslar geldi onlar gitti biraz uyumusum uzanayım demistim oysa içim geçmis hemen uyandım çunuk aksam uyuyamam iyice uyursam ibo hiç demiyceksanıyordum adam bıktı benden agır aheste yurumemden gezmeye goturmuyor diyordum hadi çıkalım biraz dedi sonra dedikiiiii

dogum hediyeni vermek için sabırsızlanıyorum simdi vereyimmi
bende severim boyle adrenalin olsun hersey yerli yerinde zamanında olsun ay versenmi vermesenmi karar veremedim hastanedemi versen dedim falan sonra dedim hastanede bir ton insan olcka bas basa iken ver iyi dedi kalk ayaga gozunu kapat falann

veeeee tahmin etigim gibi altın zincir yaptırmıs uzerinde berke ve ecey azıyor ortasında kalp var tasları var kalbin ustunde benim gordugum planladıgım ortadaada esray azan idi arkadasımda gormus anlatmıstım
ama iboboylesini yaptırmayı tercih etmis daha çok hosuna gtimis ortada lkalp bildiginiz kolye ucu kenarlarnıda bir yanda ece bir yanda berke yazıyorrrç ok guzel benim için manevi degeri çok buyukk gozumu kapattım taktızaten tahmin etmistimyazmıstım hatta sizlere hatırlarmısınzı bilmem:)))) neysekolyem su an boynumda e artık dogururusun nasılsa vereyim diyor yok diycektim içimde tutcam L:)))

sonra çıktık dısarı uzaklara gitmek istiyorum dedim ama yuruyemiyorum malum otur otur daral geliyor karsıya bogaza gotur beni dedim oo trafik vardır kem kum etti ama kıramadı tabi gittikistinye park a hiç gitmek kısmet olmamıstı dedim beekten sonra kolay kolay alısveris merkezi alan gezemem gormemis olmayayım

oralara varmısken esra sultanı aradım ama annesi varmıs çıkamam disarı dedi sonra gulistan gibi topa tutmasın dedim geldin aramadın bilmemne ama malum oda yarın dogurcak belki telasçok tabi evlerinde
neyse gezdik dolastıkk saatlerce otura kalka geldik simdi eve bu geceyi hadi atlattım uyudum yarın nasıl uyuycam allah bilirr
36 saatten az kaldııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…