2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar bu gunde alınmadım doğuma yarın sabah erkenden tekrar gidicez nöbetci dr. vardı cok korktum ıyıkı doğum demedıler gercı sibel hn. gelırım hemen doğum olursa dedi ama erkek ve cok suratsız dr. nst sonuclarıma baktı yarın gelın buyuk bı ıhtımalle gebelıge sson verıcektır dedı kesın sudur budur da demedı cok stres oldum kızımın hareketlerı gunde 7 yı gecmıyo kızlar aklınızda bulunsun en az 10 olmalıymıs yarın sabah neler olucak acabaaaa cok cok cok korkuyorum

Yaşasın! Sonunda kendimi de listeye sığdırdımhihoyyytalkisalkisalkisOkunuyor değil mi kızlar?

Son düzenleme:

Yeterlidir tabii ki, sıkma canını. Böylesini uygun gördüyse doktor, bebeğin için en iyisi budur. Hayırlısı olsun. Listeye yazdım ama bir sayfada üç lste olmasın şimdi. Bir dahaki günellemede görebilirsin

Hakkınızda hayırlısı olsun.. kılosu bıyu cok ıyı.. demek kı evladın ıcın bu daha ıyı olacak.. sag salım kavusacaksınızdır.. bence edıselenıp cocugunu da üzmeyi bırak derım.Suyunu da bol tuketmeye devam et yarına kadar.. Allah yardımcınız olsun.

ıZMıRLı KIZLAR; DıKKAT !!!

ıZSU Genel Müdürlügü'nden yapılan açıklamada; Tahtalı barajından kente su aktaran 2200 mm çaplı beton boruda meydana gelen arızanın onarım çalışmaları nedeniyle bazı bölgelerde su kesinti programı uygulanacağı belirtildi.

Kesinti programının 03.08.2009 Pazartesi günü saat 09.00'dan başlayarak onarım çalışmalarının seyrine göre maksimum 4 gün süreceği ifade edildi. Arızanın onarımı süresince vatandaşların mağdur olmaması için kesinti bölgelerine olanaklar doğrultusunda ve kentteki su tüketimine bağlı olarak kısmen su verilmeye çalışılacağı bildirildi.

Beton borunun onarım gerektiren bölümünün açılmasıyla birlikte, arızanın büyüklüğü ve onarım şekli kesin belli olacağı için; kesinti süresi ve kapsamına ilişkin kamuoyu daha sonra tekrar bilgilendirilecek.

Su kesinti programı uygulanacak yerler şöyle:

Görece, Adnan Menderes Havaalanı, Gaziemir'in tamamı, Aktepe, Peker Mahallesi, Buca'nın tamamı, Eskiizmir, Cennetçeşme, Uzundere, Limontepe, Yeşilyurt, Bozyaka, Karabağlar'ın tamamı, Hatay'ın tamamı, Basın Sitesi, Bahçelievler, Esendere, Kadifekale'nin tamamı, Eşrefpaşa, Çimentepe, Ballıkuyu.

Sağolasııın gülüm. Bizde kesinti yok görünüşe göre ama kayınpeder dellenecek. Her gün buz gibi suyla duş alır kendisi.

3 gecemız kaldı oglumla.. :)) abuk sabuk bı ruh halı yaa.. ama duusndukce cok heyecan verıcı.. resmen elım ayagım buz kesıyor..

Seni biliyorum zaten güzelimopuyorumnanaktanHeyecanlı olduğun bu mesaja atlamandan belli zatenyerimsenibenDiğer Evrime sormuştum benkaydirigubbakcemile3

iyi sancılı mancılı idare ediyoz canım. annem kayınvalidem kardeşim geldi
bugünden sonra pek sık giremem fırsat buldukça artık merak etmeyin doğum yaparsam mutlaka haber uçururum esra nın yahya geldimi geçmişi okuyacak fırsatım yok öpüyorum hepinizi dünden beri dogum yapan var mı

Hadi bakalım, hayırlı doğumlar olsun sana. Sağ salim kavuşun inşallah. Esra bildiğimiz kadarıyla doğurmadı. Haftasonu da doğum haberi almadık. Sonra haber veren çıkar belki

Hadi bakalım, hayırlı doğumlar olsun sana. Sağ salim kavuşun inşallah. Esra bildiğimiz kadarıyla doğurmadı. Haftasonu da doğum haberi almadık. Sonra haber veren çıkar belki

saol canım dün gece suyum geldi sandım dra gittik gelmemiş meğer :roflol: çatım normal doğuma müsaitmiş beklicem yani şimdi çıkmak zorundayım öpüyorum hepinizi bye bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…