2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

PETRıK gözünüzaydın canım. biz de sevdik nst yi. kızım gerçi problara tekler savurup duruyor, o pek haz etmiyor ama benim için çok rahattı valla.
.
GYPSY cim diğerleri sezeryan oldukları için ticker sırasına göre doğurmadılar. bence sen ille de doğurmadan koko yiycem diyorsan bu akşam ye, zira yarın sen de doğuracaksın, içime doğuyor.

Pinky geçmiş olsun canım...dikkat et kendine....

Sana da gecmıs olsun Pınkymm.. gercekten de üşütmüşsün.. kıyamam.

iyi dilekleriniz için teşekkür edrrim kızlar. ayy çok fenayım evde tüm pencereleri kapttırdım üstümde pijamalarım ve ince bir battaniye ile yattım nassıl terlemişim anlatamma.ateşim yok çok şükür. limonlu çay içtim bide sıcak sıcak. saolsun kayınvalidem yanımda Allah eksikliğini göstermesin başımızdan eksik etmesin.ılık bi duş aldım sanki daha iyyim ama oglum normalde bu saatlerde çok hareketli olurdu fekat dikkat ettim çok nadir kımıldıyor..pıt pıt bi kaç kere vurdu..ama normaldir herhalde malum ben halsizim oglumda belki yorgundur...

kedici nin verdiği ayşe önel miydi neydi o linkde yazdıgı üzere son haftalarda ishal kusma iştahsızlık nornmalmiş. bunlar dogumun yaklaştıgını gösteren vucut tepkileriymiş...yani biizmkisi mikrobik bir ishal değil. vucudun dogalreaksiyonu.

birde ben az önce kendi yatagıma sedye koruyucular oluyor ya boydan boya naylonumsu bişey. hani hastanelerde olur.ondan almıştık onu serdim kendi tarafıma. çarşafımın altına nolur nolmas. suyum gelir belkim yada ruyamda suyum geldi zanedip çişimi kaçırırım falan...:roflol:delikafadulden
kayınvalidemin kalça kemiği çatladıgında 2 ay yatmıştıda onun için almıştık.hem lohusalıkdada lazım dı nasıl olsa yatak tertemiz kalsın diye

maşallah bebişine iyi olmasına sevindim allah uzun sağlıklı ömürler versin :Saruboceq: bu emzirme olayından bende korkuyorum inş. bir sorunla karşılaşmam :bbo: en kısa zamanda resmini bekliyoruz opuyorumnanaktan

maşallah tosuncuğa

maşallah bebişe bende bugün bizde gidiyoruz tahmini bizim kilomuzda bu kadardır herhalde..yine nst var ben nst yi hiç sevmiyorum benim yatakta yumuşak ama :bbo:

MıNıK KELEBEK, sen bilmiyorsundur, biz GYPSYle iddialaştık da kim önce doğuracak diye. ondan böle, ikimiz de hala sıktık kukuyu bekliyoruz. bakalım kim fendi kimi yenecek? böyle beklemek de zormuş. sezeryan olacak arkadaşlar herşeylerini önceden planlayabiliyorlar. biz ise heran tetikteyiz. son hazırlıklar için ya çok erken ya da çok geç kalmış olabiliyoruz. örneğin geçen gün kızın odasını güzelce temizledik oyuncaklarını yatağını filan dizdik. sonra üzerine bir hafta geçti ve herşey toz olacak diye hepsini yeniden toplayıp kaldırdık ya üzerlerinebişeyler örttük, dedim " artık anne, ben hastaneden çıkmama yakın ablamla gelin kızın odasına son şeklini verin, bu böle olmayacak yap boz yap boz"

maşşalah kuzunaa.
maşşalah oğluşunaaa
minişimmmm
naber nasılsınnn
çok özledik kız seniiii
son günlerde yapılırmı bu heee
ne zaman aktif olucaksınnn
zaten bebişlerden sonra doğru dürüst yazışamıcazz

sorma zatennnn uzak kaldım sizlerden :gitme: hemdeen olmıycak zamanda.zaten bı gelsın altkattakıler atlıycam üstlerineee.sınırsınzortak kullanım dedık kendı abonelıgımızı kapattık aksi gibi ,yenı abonelık için baska hatmı lazımmıs neymıs bı sürekaldım böle.hep aklımburalarda.hele 3G gelıyo cepten berı yetısırım belkı size zemuszemus

e sen nasılsın kuzuu,bakıyorum hala doguramamısssın.valla ben agustos olmadan dogurrum diodum ama bizde günümüzü doldurcazgalıba kuzumla.rahatı iyi geldı.ama düngeceden berı bı tepiklemeler bı tepiklemelerbıara suyunu falan patlatcak die korktum.hernekadar hazır gıbı gözüksemde korku sardı bıan.cok tuhaf duygular yasıyorum zaman bıtmek üzereee :gitme:

hmm bakalım kım kazanacak iddayıı.valla banada aynı gun doguracaksınız gıbı geldı bıanda lülülülülülü ayy ben cok heycanlıyım.nezaman gelcek dıe beklerken şimdideheycan bastı,aklıma geldıkce hem heycan hem korku hem merak hersey bırbırınee giriyorrr.resmen son 9gun bılemedınn 15 gun olsun vaktını gecırırse.ayyyy telleediiimmm haaaaaa sositososito

sanırım bagırsak problemı cok yasanıyor herkezde.benımkıde tam ishal tarzı olmasada cok calısıyor cogumuzda bu durum mevcut olduguna göre sanırım bu doguma işarette olabuılır.zaten cogumuz son haftalardayızz.dogumdan önce bagırsaklar temızlenmeye baslanırmıs ya vücut tarafından,aklıma gelıyo hep.hayırlısı hepimiziçin
rahatsız olan arkadaslarada gecmıs olsun diyorumm

nesrinnnn
maşallah çağana kuzum
bence sende normal doğumu unutt bebişlerin maşallahı var baksanaa
kaydirigubbakcemile3 yok yok sonuna kadar beklese 3 haftası var
2 haftada 500 gr aldıgına göre en fazla 750 gr alır 3750 ile çok güzel normal doğururm cicim inşallah tabi hakkımızda hayırlıs olsun

sen nasıl oldun iyisin dimi ?

oğlum hepinizi öpüyr teyzeleri dr. birde pipi fotosu verdi bak diyor kobra başı :roflol:
hıı dedim nee ? pipisi kobra başına benziyor baksan diyor ays utandırdı son al dedi babasına gösterirsin kaydirigubbakcemile3

dnzyildizi neden sevmedinizki Ayça da senin gbi uzun süre beklemek sıkıcı gleiyor dimi annem yanımdaydı onunla konuştuk yokda kesin uyurdum : ))

Anneme nts çok saçma geldi diyorki kızım buna neden para verdin doktor sana sorsaydı sancın varmı diye sende yok derdin o kadar basit işte bak çıkmadı sancı felan
bebekde hareket ediyorsa kalbi atıyordur diyor öyle tatlı söylüyorki çok güldürdü beni :))

yarım saat kaldırmıyorlar o butona basmak sıkıcı geliyor belim kopuyor orada yarım saat yatmaktan birde kızımrahat durmuyor olmadı sil baştan :sinifsinif: kızımında hoşuna gitmedi zaten ultrasonda kaşları çatık çıkmıştı en son kaydirigubbakcemile3

Başak ve Ebru'nun bebişleri doğmuş maşallah Allah analı babalı büyütsün

Dido
bugün doğuma gidiyordu değilmi ?

Burko anı defteri güzel olmuş eline sağlık, bende ayak izi için albüm bakıyorum

Evriş bacağın yanmış geçmiş olsun nasılsın şimdi ciddi birşey yoktur inş.

Canan maşallah kuzuna bak ne güzel kilo alıyor, 4 kilo olsun boşver nasıl olsa sezercik olacak kaydirigubbakcemile3

gunaydin kizlarr,
doktordan geldim, pasam 3kg olmus, 48-49cm..allahima sukur 3kglari da gorduk...
bugun yine parmaklandim ama 4 parmak yedim bu sefer, ciyak dedim resmen ,bu sefer acidi..ya ben sezo olcam bosu bosuna genisletti yani...
donermi dedim, cok sasirirm donerse dedi, kilosu oturdu, pozisyonu yerlesti cok zor artik dedi.ay adamda 3 boyutlu varmis nasil sevindim ama hvesim kursagimda kaldi, uygun pozisyon bulmadi foto icin sadece yanaklari ve dudaklari gordum, alahim o ne guzellik, gozlerim doldu, isiricam...

Evris bende surekli eli ayagi buz kesen biri olarak, suan alev alev yaniyorum, merkezi sisteme gecti vucut, icerden haril haril yaniyor..

Petrik masallah kuzuna, cok iyi kilosu...

Baby Ruyamda seni gordum doguruyordun, sancin gelmisti..

Nazan bencede ediye daha hos olur..

NORRAA gözünaydın canım. nihayet sen de gördün dudaklarını. benim en çok kızımın dudakları hoşuma gitmişti usg de görünce. bi de burnu. burnu başlarda çok güzeldi, ayıptır söylemesi benimkine benziyordu, sonradan bi garip görünmeye başladı, doktor dedi ki babasınınkine benzeyecek. neyse canım babasının burnu da fena değildir. azcık büyük olacak ama olsun varsın... herkesin burnu kendi yüzüne yakışıyor sonuçta.... bizimkinin dudakları usgde çok kalın görünüyor. sanki zenci bebek.... babası köfte dudaklıdır ama kızımınki daha bi dolgun duruyordu. herhalde usg yanıltıyordur o kadar olamaz.

benim kız da bugün ilk defa bu kadar uyudu. normalde durmazdı yerinde hiç, bugün nedense pek tembel. tabi annesi onu çok yordu iki gündür. biraz uyusun da büyüsün çitlembiğim.

PıNKY o bahsettiğin naylon örtüden almak lazımmış yauw.... tertemiz özel çarşaflar serilecek şimdi biz hastaneden dönünce altımıza. eee kanamamız olacak? pedler ya tam korumazsa da yatağa da geçerse? belki de havlu gibi bişey sererler çarşafın üstüne, tam popoo hizasına.... o da olur....

AYYYY ESRAKO, gözlerime inanamıyorum. senin kızın 4 kilosunun bir kilosu galiba kafasında... ne be bu yanaklar? ayyy tüüütüüüü tüüü tüüüüüüüüüüüüü maşallah arkadaşım. resmen sarkmışlar şimdiden.... bu ne tombik prenses.... o kadar çok merak ediyorum ki doğduktan sonraki görüntüsünü , acaba gerçekten böyle mi olacak yanakları?

ayyyy adaşımmmmmmmmmmm
süperrr yaaa inanamıyorummm tam tabir ettiğin gibi sanki lolipop şekeri yutmuşşş
maşallahhhhh süphanallahhhh

bakan herkesss maşallahh desinnnn nazarlardan sakınsın rabbim

nazan bu bahşiş konusunda san bir örnek vereyim. abimlerin orda özel hastane yok .devlet hastanesinde dogum yaptı eşi. annemlerinde babaanne olma aşkıyla bebği ilk teslim eden ebeye bahşiş vermiş yani eski adetlerdendir diye. sonraodayı ziyaret eden edene. yani ardı arkasıda kesilmemiş.

ben şahsen asiyeciğime güzel b çiçek düşünüyoru odgumhane çalişanlarınada pelitden bi kutu tatlı yeter..yerimseniben

yahu hastaneye yeterince para veriyoruz zaten.üstelik dogum hemşirelerine o kadar çok bahşiş veriliyorki nerdeyse 2 maaş alıyolar. benm kuzenimin eltisi özel bi hastanede dogum hemşiresi. kız kendisi söyledi. nerdeyse maaşım kadarbahşiş alıyorum diye. onun işi bebeği temizleyip giydirip aileye teslim etmek çünkü. malum ilk bulşuşma anıı o gerçekleştirdiği için çok çok kazanıyor..:)eee bide istanbulda bilindik bir hastane olunca::)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…