2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gelgit, kadriye ve ebru maşallah bebişlerinize allah uzun sağlıklı ömürler versin...

esrako ve canan maşallah sizin cadılarada iyi bakmışsınız

esra ve evrim umarım şuan iyisinizdir çok geçmiş olsun a.s.

derya ve lal bazı şeylere canınızı sıkmışsınız üzmeyin kendinizi umarım herşey düzelir :1hug:

bu arada derya senin doğurduktan sonrada buraya düzenli girmen ne kadar güzel umarım bizde de durumlar böyle olur ben şimdiden kaytarıyorum ama :kedi:

dide gözün aydın sende annene kavuştun sanırım opuyorumnanaktan

ya işte böyle yazlık yerde oturmak zor şimdi teyzemler görümcemler falan var ben oraya gidince ilgileniyorlar şimdi ben yapmasam olmaz bu aralar kafamı koyduğum yerde sızıyorum deniz kenarına gitmek istediler kıramadım bir kere girdim sonra uyumuşum sahilde :kedi:
aslında hamileyim k.ç...mı kırıp oturmam lazım ama söyleyemiyorum alınırlar diye çok yorgunum ben dünde dikiliye gittim bu tempoya daha ne kadar dayanırım bilemem mafoldumben

canım hangi listeden bahsediyosun?
son listeyi söylüyosan orda kesin doğum tarihleri var seninki belli oldumu sezeryan günün yani?çünkü orda günü kesin olmayanlar yok
eski listeyi zaten baz almıyoruz canım

Evet sezeryan doğum tarihim belliydi, listenin en sonunda ben vardım. Sonradan silinmiş bir şekilde, herhalde arkadaş kafasına göre düzenledi listeyi. Siteye giremediğim günlerde doktorum tarihi değiştirdi, daha erkene aldı doğumu, onu yazacaktım aa baktım listede yokum. Neyse önemli değil..

Allah herkese hayırlı doğumlar, sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah. Sevgiler,

butun gun kalca agrımdan zor yurudum ya..sag taraftan kalcama vuruyo canım acıo , agırlastım bedenim tasıyamıo 77 kg yu
ahh benim vücüd 85 olan bu bünyeyi taşıyamıyo 72 ile hamile kaldım ama o zaman da 10 kilo almıştım yani doğumdan sonra 25 kilo vermem gerek :kedi:
:roflol::roflol: aman yapma esra
maşallah bebeğine esra tosuncuk ben nst ye 2 kere girdim öle hareket edince bas falan demedi,ler neden ki:uhm:
burko liste çok hoş eline sağlık bneim oğlumun adını ekleyebilirsen hasan berat canım normal bekliyorum kısmetse ama seni yoracaksa doğumdan sonrada yazarsın

ah be yavrum aslinda o "herbakimdan" olayi icin son 4-5 aydir pas tuttu, insallah bisiklete binmek gibi biseydir yani bi kere ogrenince unutmuyosundurkaydirigubbakcemile3yoksa isimiz varkaydirigubbakcemile3bende tibetde pas tuttuk:kedi:
ay valla bizimki de paslanmış olabiler kırkımız çıktıktan sonra nepcez bilmiyorum
sanada bebeğinede maşallah bak nasıl topladı kendini

ESRAAAAAAAAAAA hani kurabiye fotoları iyileşmene sevindim sensiz topik öksüz kalıyoa.s.a.s.

canım listenin devamı varmış hatta dikkat edersen alttaki numaranın başı gözüküyor ama bir sayfaya bu kadar sığıyormus doğumlar oldukça sanırım listenin devamını göreceğiz

canan bu arada sana söz verdim odanın resmini çekicem diye ama hala makinaya pil alamadım ya :sinifsinif:

jenny bu arada tickerlarımız aynı olmuş kusura bakma deneme yanılmayla yapabildim ama

CANAN yazsana tarifi..benim de canım istedi valla..güzel gözüküyo..şimdi olsa 1-2 tane götürmek vardı löp löp..:)

jenny tarifi yazsana yarın bende yapıyım cvanım çekti

jenny bu arada tickerlarımız aynı olmuş kusura bakma deneme yanılmayla yapabildim ama

en güzel ticker bizim ticker sakın değiştirme

CANAN yazsana tarifi..benim de canım istedi valla..güzel gözüküyo..şimdi olsa 1-2 tane götürmek vardı löp löp..:)

kıyamam ben size hemen yazayım bende netten gördüm zaten - ama ne yalan söyliim annemin kurabiyeleri daha güzel oluyo - ya da hala sıcak bunlar ben öyle tadtım o yüzden pek hoş gelmemiş olabilir

Çilekli pudingli kurabiye tarifi

Kurabiye malzemeleri

* 125 gram tereyağ
* Yarım çay bardağı sıvı yağ
* 1 kahve fincanı pudra şekeri
* 1 paket toz çilekli puding
* 1,5 su bardağı nişasta
* 2 su bardağı un
* 2 yumurta
* 1 paket kabartma tozu
* Yarım paket vanilya

Malzemelerin hepsi karıştırılıp yumuşak kıvamlı bir hamur elde edilir. Eğer çok yumuşak olursa 2 çorba kaşığı un eklenir ben ekledim:) Elde edilen hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparılıp yuvarlanır ve yağlı kağıt serili tepsiye sıralanır. Üzerlerine bıçakla çentik atılır. 175 dereceye önceden ısıtılmış fırında hafif pembeleşinceye dek pişirilir. Fırından çıkıp ılınınca servis edilir. Afiyet bal şeker olsun

eline sağlık canım denicem ama evde çilekli puding yok yarın bi ara hallederim artık
hayret uykum geldi ben kaçıyorum kızlar öptümmm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…