2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

maşallah eceye oy oy tombik oldu

evet son hallerimizin fotolarını çekip ekleyelim
komiks olur
bu arada bu akşam itibariyle evdeyim kızlar duyurulur topiğe geri döndüm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! elını mı sokucannn :1shok:

Allamm sen bu kadına akıl verrr :Saruboceq:

pztsi çıkmaz sokucam elimi çıkarıcam kendim
40+4 günlüğüz

annneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee delikafaduldenkafamçokkarıştı:1shok:bu kız ÇA ÇA ÇA AYÇAYA özendi herhalde.. yahya gel paşam sen anneni dellen dirme hadi kuzum duy sesimizi...

Tam tamına aynı kılodayıss senınle Babymm.. tam tamına da benımde vucut tasıyamıyor artık..

canımbenimmm bilekler ayaklar artık haddinden fazla sis, dizlerim kalcam kukum heryerim cok fena halde ayrıcada birde gece donerken cıkan kurt kurt sesleri ve acı.. Allahım resmen kukum acıoo , agda filan yaptıramam asla

ay kiyamam topusuma..cati aciliyo senin canim..benimde ayaklarim tasimiyor artik bedeni..

canım bende sana kıyamam aynen tasıyamıorum artık

41e kalmaz insallah canım yaa sende kurtarırsın tez vakitte

babym ya bencede senn vucudun kendini doguma hazırlıyor. sizin oraların tabiryle senin çanak açılıyor:roflol:

galiba acılıo cunku artık kapalı oturamıorumm

gülizzz
ayva oldumu yaaa nerde sizin yazlık

pervinnn bende 95 kiloyum şekerim naber nasılsın iyisin değilmi öperim seni :sinifsinif:

iim hayatım klasik durumlar feyste gordunmu fotoları oturusumu resmen kapalı oturamıom artık

ben size bi resim ekliyimde gorun karnı simdi sok olun dunku fotodan daha beter resmen yerkure

eklendi bizim tayfayla olan bi foto dun cektik parkta albumume ekledim bakın canlarım

pervincim resmine baktım yorum bilem yaptım. allah kurtarsın derler ya hakkaten ya. tez zamanda hayırlısıyla kavuş bebeişine. zorluyor olsa gerek seni bu göbeğin kocaman hali....

valla tam tosuncukmuş esracım..maşşşaallah...bakalım çıkınca nasıl olcak kilosu..ay ne tatlıdır şimdi o..
inşallah sıkıntısız bi şekilde atlatıcaksın sende..sıkma canını tatlım..

gelir gelir merak etme..ben de oğlumun kokusunu çok merak ediyorum..:)

kediciiiiii
naber nasılsın
yoksun ne zamandır
bebiş gelmedi değilmi??

Merhaba Gypsy, evet yoktum bir süredir, biraz sağlık sorunlarım var, hastaneye git gel falan, pek giremedim bu yüzden. Bebişim gelmedi henüz, ağustos ortası gibi gelecek inşallah.

Seninde gelmemiş bebiş henüz, okudum biraz forumlardan,Allah hayırlısını versin geç gelsin ama sağlıkla gelsin inşallah. Bir de ishal olmuşsun, bak bugün tesadüfen okuduğum bir sitede yazan yazıda 'Bazı gebelerde doğumdan bir-iki gün önce vücudun bağırsakları temizleme işleminden dolayı ishal meydana gelebilir.' yazıyordu. Kaynak Vücutta doğumun yaklaştığını gösteren belirtiler: | Ayşe Öner

Bende listelere baktım da şimdi, listeyi yapan arkadaş beni silmiş listeden.. Şaşırdım :uhm: ve sebebini merak etmekteyim :sm_confused:

Bende listelere baktım da şimdi, listeyi yapan arkadaş beni silmiş listeden.. Şaşırdım :uhm: ve sebebini merak etmekteyim :sm_confused:
canım hangi listeden bahsediyosun?
son listeyi söylüyosan orda kesin doğum tarihleri var seninki belli oldumu sezeryan günün yani?çünkü orda günü kesin olmayanlar yok
eski listeyi zaten baz almıyoruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…