2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hadi herkese ii akşamlar ben yemeğe gidiyorum eve gelince uğraya bilrsem gelirima.s.

su 15 gun hayirlisiyla cabucak geciverse bende oglumla koklassam artik...cok ozeniyorum dogum yapan annelerimize...az kaldi az..yatcaz kalkcazzz gelcekkk....

bak hic monolog yapmamistim, zevkli oluyomus, kendim calip kendim oynuyorum; haydeeeeeeeee....:teytey:

aman geçsin yoksa gerçekten üzüldüm okuyunca canım ya
nazanın iyi olmasına sevindim eliniz kulağınızda biriniz azcık görmesek hemen endişeleniyorum ya hayırlısıyla hepinizi bir kurtarsaydık
hep öpüyorum sonrada evrim teyzen için buda diyorum birde öyle öpüyorum Şeniz
gün gün değişiyor ya doğduğu günden çok farklı oldu görüntüsü

ben geldim yine..:)

ayhh sıkıntıdan patladım gittim eve ennnnnn uzak markete orkid aldım kendime..:) ayyh unutmuşum aylardır almayınca. ne guzeldi ya. özelliklede bu sıcaklarda.ama dogumdansonra ortalama 40 gün ayy pişik olmasak bari. neyhseki oglumun pişik kremi var.:roflol:

gelir sutu yavas yavas ama bu sate kadar kaldirmalari gerekti gazini cikarmasi icin yurutmeleri gerek, epidural olduysa niye bu kadar beklediler ki??

sen kac kilo aldin totalde kusum??

Bebiş, ben o konuda yanlıs tahmın etmısım.. genel anestezı olacaktı o dedı mercımekım, tansıyonundan dolayı.. belkı de ondandır.. bı fıkrım yok cıgerım..

E senden kalır yanım Nurdanım.. bır haftadır bakmıyorum bıle tartıya.. en son 20 kılo da kalmıstım.. sana yetısmısımdır herhal :))

su 15 gun hayirlisiyla cabucak geciverse bende oglumla koklassam artik...cok ozeniyorum dogum yapan annelerimize...az kaldi az..yatcaz kalkcazzz gelcekkk....

Yerimm ben seni yerimmmm.. :))

Emınım daha yakısıklı olmustur.. Allah nazarlardan saklasın ama gercekten cok yakısıklı bı oglan bu yaaa.. bu Yusuf var yaa.. benım ıcın bambaska bır bebek..

ayy derya nasıl özeniyorum sana yaa. ohh mis gibi kokuyordur evin. ayhhh hele bide banyo yaptırınca mışıl mışıl uyur. ayy aklıma gelmişken sorayım
göbeği düşmeden yıkananbiliyor dimi...mesela eve gelirgelmez önce oglmu sonra kendim banyo yapıp tertemiz lohusa yatagımıza yatmayı hayal ediyorumda...

off hakikaten bide o sikinti var, gecen dolapari duznlerken bende buldm eskileri, sinir oldum..

Hatunun derdıne bak.. e gelmısken eve cay da demle şöleeeeeeeeeeeee güzelcene... ıkı lafın belını kırın mılletle.. nereeeeee banyo yapıosunn bacımmmmm.. :))) Var ya sabah aksam yıkanan bı ınsan olarak.. dusunemıyorum bıle.. şaka şaka ben sezeryanm oldugumda gecen sene yıkanabılırsın demıstı bana Tahır.. ustunde su gecırmeyen bır bant vardı dıkısın.. onunla cıbıl cıbıl yıkanıyordum :))

kayrayla görüştüm ben çok mutluyum çok iyiyiz diyordu iyiler yani
aleyküm selam malesef süt üç gün sonra anca geliyor neden kaldırmamışlarki daha iyiler ya o yeter
ben totalde 23 kilo almisim, 2 hafta 1 kilo daha alirim kesin((nasil vercem hic bilmiyorum, hadi 10 kilo gitse dogumda 1-, geriye 14-15 kilo kalicak, offff....dobilik kalicam((

olmazsınız ilk günler kocaman göbeğim vardı şimdi baya indi tam bi kanamada olmadı

deryam degismezmi gun gun, dahada guzellesiyordur allah nazarlardan saklasin..

Deryam, buldugun bı vakıt Yusufumuzun bı fotosunu koyar mısın?? yenı hallerını merak edıyorum cocugumun..

liste baya sekil almis burko, ellerine saglik:)) yani bizim oglan 31. siraya dusmeyi becermis pesss..edepsiz oglum benim...

Kızlar kızlar, kanama 40 gün sürmüyomuş kiii, 10 - 15 gün maksimum sürer dedi annem. 1 - 2 arkadaşa da sordum, maksimum o kadar olur dediler. Sevindim hihoyyyt

Evrim, Kadriye'nin haberini vermişsin, sağol kuzum. Getiren - götüren sağ olsun. a.s.

Lısteye bakıyorum da.. Allah nazarlardan saklasın.. hep boyle agız tadıyla daim etsin inşallah.. kısmetlı arkadaslarımız cok sürünmesin inşallah :))

Muckk.. hay laf yu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…