2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

çok usluydu çok kısa sürdü hemen ölçtü kendi doktorum değildi çok açıklama yapmıyordu.herşey iyi gözüküyo bebekte bir sorun gözükmüyo dedi.dört boyutlu baktı organlarda iyi dedi.boyu 60 mm idi.yarın test sonucunu alınca rahatlayacam.folbiou bıraktırdı elevit ve demir hapı alacaksın folik asit bu haftadan sonra işe yaramaz dedi
bebek iyi özüküyo dedi.kalbide iyi atıyor dedi maşallah
kendi doktorumda 12.hafadan sonra folik asite gerk yok elevitkullan demişti ve evde bulunsun diye yazmıştı

helincim hadı gözünaydın valla babymomla konusurken bende unuttum tebrık etmeyı.oh oh ohhh yarın sonucda guzel cıkar rahat bı nefes alırsın.Rabbım bizede nasip etsın inşalah size böyle herseyın güzel gectıgını anlatmayı.ayy canım ya kocaman olmus yaaa 6cm hay massallah ona.cinsiyet hakkaında herhangı bı bılgı verdımı,cok merak edıyorum bakalım önce kim cinsiyetini öğrendım die haber vercek

minik kelebek
cinsiyetini sordum daha erken dördüncü aydan sonra dedi.eğer kendi doktorum olsaydı bir tahminde bulunurdu.on gün sonra gittiğimde öğrenirim artık.sonuçları telefonla öğrenebilirsin dedi.

birde kızlar bebeğim sol tarafta.dün muayenede dikkat ettim.doktor hangi bölgede durdurup bakıyo diye.eve geldikten sonra tüm gece bebeğimin tam olduğu sol tarafımda ağrı ve acı hissettim.dokundukça daha çok acıyordu.bugün de var o ağrı.normal mi acaba merak ettim

canlarım selam tekrar ben geldim

test sonuclarım tam tersi cıktı

rubella igm negatif
rubella igg pozitif
cmv igm negatif

suanda problem gorunmuyormus
gidip diger klinigi dagıtmak istiyorum
destekleriniz icin cok ama cok tsk ederim
bir bahaneylede bu konuda bilgi sahibi olduk
umarım hickimse boyle bir karısıklık yasamaz

birde kızlar bebeğim sol tarafta.dün muayenede dikkat ettim.doktor hangi bölgede durdurup bakıyo diye.eve geldikten sonra tüm gece bebeğimin tam olduğu sol tarafımda ağrı ve acı hissettim.dokundukça daha çok acıyordu.bugün de var o ağrı.normal mi acaba merak ettim
ya canım valla benım bebkete sol tarafta.gecede otarafıma yatmısım sabah yıne sancıdı bıraz.valla doktorlar kasık agrısını normal görüyorlar ama dayanılmıycak gıbı olursa yada dınlendıgın zaman gecmez ve leke gelırse mutlaka gelın diolar.içini ferah tutu canım

rubella igm negatif
rubella igg pozitif
cmv igm negatif

ay canım nasıl sevındım nasıl sevındım anlatamam delikafadulden delikafadulden delikafadulden ya işte bu doktorları ipe dizmek lazım uyuz oluyorum,sen yap bıkac test daha emın ol öyle aileyle paylas.bune canım bebegının hıc bısesı yokken yokyere sende oda strese girdi.neyse demıstım sana,sadece üzüldüğünle kalcan die.ohh valla bende rahat bı nefes aldım bol bolda dua etmıstım Allah kabul etsın.neyse hadı tekrardan gözünaydın Allah bu yolda hiçbirimnizi zor sınavlardan gecırmesın inşallah:1hug:

Son düzenleme:

rubella igm negatif
rubella igg pozitif
cmv igm negatif

çok sevindim babymom hadi gözün aydın kaydirigubbakcemile5

rubella igm negatif
rubella igg pozitif
cmv igm negatif

CANIM YAA çok sevindimm:teytey: valla canım arkandayız hepimiz birlikte dagıtalım o klinigi:eek:klava: ALLAH kimseyi evladıyla terbiye etmesin :Saruboceq:

rubella igm negatif
rubella igg pozitif
cmv igm negatif

kaydirigubbakcemile2hihoyyythihoyyytsuper bi haber, allah bebegini sana bagisladi sukurlerhihoyyytkaydirigubbakcemile2

helincim sanada çok geçmiş olsuna.s. çok dikkat et kendine zor bi rahatsızlık helede hamilelikte.:CüvCüv: iremcim kusura bakma bi türlü hoşgeldin diyemedim sanada canıma.s. hoş geldin :1hug:

rubella igm negatif
rubella igg pozitif
cmv igm negatif

Canııııım çok sevindim yaaa, kötü bişey olamayacağını biliyordum ama gene de husursuzluktan hiç iş fln yapamadım bugün :1no2: Aklım hep sende kaldı. Allahıııım dualarımızı kabul etti çok şükür :Saruboceq: İnşallah bizlerde böyle güzel haberlerle geliriz :Saruboceq:Hadi gelmiş geçmiş olsun arkadaşım :1hug:a.s.:1hug:

ohh beeee.....ay nasıl sevindim babymom anlatamam.dualarımız kabul oldu.kaydirigubbakcemile5allah yavrunu bağışladı.kimse yaşamasın bi daha böyle şeyler....hihoyyytkaydirigubbakcemile2

rubella igm negatif
rubella igg pozitif
cmv igm negatif

gözün aydın canım çok sevindim:dance:

KIızlar inşallah yarın ikili test sonucumda iyi çıkar ve rahat bir nefes alırım
belimi sıcak tutmaya çalışıyorum bana bir kaç gün çektirecek sanırım
birde yatak istirahatı gerek onun için de yarını bekliyorum

geçmiş olsun canım.inşallh güzel çıkar tarama sonuçları.ben de gideceğim salı günü inşallah.

babymom hepimiz rahat bir nefes aldık..kimbilir nasıl rahatlamışsındır.bir daha böyle bir şeyle karşılaşmazsın inşallh tabii biz de..

günaydın kızlar nasılsınız a.s.

ben hastayım, boğazım şiş burnum tıkalı halsizim dün işe gelmedim evde dinlendim, ama bütün gece uyuyamadım 4 de wc ye kalktım sonra uyuyamadım feci yorgunum, çok hapşuruyorum , birşey yiyemiyorum, annem uzun süredir urfadaydı dün geldi onu bile görmeye gidemedim o gelicek bugün iyileştirsin annecim beni

hoşgeldin irem hayırlı olsun bebeğin

tazefasulye öyle güzel anlatmışsınki canım çok istedi fasulye : )

dikkat et şekerim yemek için zorla kendini annene dayan bence iyileştirsin seni

bu arada iremcim hoşgeldin
helin ve norra iyi haberlerinize sevindim,
babymom sanada geçmiş olsun gerçekten sinirlenmemek mümkün değil ama sen sakin olmaya çalış sonucun iyi olması unuttursun sana herşeyi

ay bugün bi türlü internete giremedim bu doktorlar ne yapıyor ya. bana da hamile olduğumu öğrendiğim günün ertesi günü torch testini yaptırdı doktor. sonra da dedi ki cmv pozitif bebeği alabiliriz. Allah bu haberi duyan anne ne yapar sevincim sadece 1 gün sürdü. bi de dedi ki diğer test sonucu 15 güne kadar gelir. ben 15 gün nasıl geçecek ne yapcam diye kara kara düşünmeye başladım. iyice yıprandım artık. test sonucu 5 gün sonra geldi ama ben o 5 günde öldüm öldüm dirildim ama ne olursa olsun bu bebeği aldırmayacağım dedim kendi kendime sonuçta önceden geçirilmiş bi enfeksiyon dedi. 15 günde gelecek sonuç 5 günde geldi.hiç halden anlamıyorlar yani bu doktorlar. böyle b,işey derlerse kafanıza fazla takmayın.

arkadaslar o cumle oyle bi cumleki mafedio insanı

allah hepimizin kucagına saglıklı evlatlar versin
ins ptesi 2lidede temiz cıkarda rahat ederiz
o gozyaslarımdan bana kalan suanda goz sızısı ve basagrısı
inanaın akıtacak tek yasım kalmadı
allah kşimseye yasatmasın tekrar

dualarınız icinde cok ama cok tsk ederim
hamislerin duası kabul olurmus o vesileyle temiz cıktı hersey

X