2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben 8+3 günlük hamileyim

günaydın kızlar
ya şimdiye kadar pek bulantım yoktu. akşam eve bi gittim yemek bile istemiyor canım. eşim yedi ben yemedim sonra ekşi bi şehriye çorbası yaptım bi tabak içtim aynen çıktı. başka da bişey yemedim. sabah kalktım bi bulantı başladı 1 bardak su içtim o da çıktı. ya 10. haftada bulantı mı başlar. benim bebek şaşırdı galiba. dayanılacak gibi değil bi de.

kızlar doktorumun bana önerdiği çatlak kremleri şunlar
mustela
bonal
lierac
eğer bunları bulamazsan badem yağı kullan dedi ama üç aydan sonra

teşekkürler paylaştığın için..benim doktorum daha 7 haftalıkken başla demişti kakao yağına..çatladıktan sonra hiç fayda etmez diye de ekledi.ama bence de 12.hafta ve sonrası ideal başlamak için..kaşınmaşlardan anlıyorum

yaaa arkadaşlar çok kötüsünüz.... çok severim baklayı,bamyayı,taze fasulyeyi çok canım çekti..mevsimi de dğil ki...ama yazın buranın sıcaklarında yiyebilirsem yerim artık

moralim çok bozuldu şimdi..iş için kuşadasına göndereceklerdi beni..ama hamiş olduğum için istemedim şimdi başka bir arkadaş gidecek..şimdi efes'e giderim,izmir'e geçerim falan diye planlar yapıyor...offf yaaa sinir oldum şimdii

canım dun atlamısım yazmayı benim evim bostancıda isyerim 4 leventte.

askolsun keops yanlıs anlaslma olurmu hiç takılıyorum sadece . dun bulantılarım azdı nesem yerindeydi ondan :)

basakcım minoset kullanablirsin arkadasalr yazmıs zaten ama
benim dr um rekor sayı veriyor gunde 8 taneye kadar içebilrisin dedi
agrı çekmene hiç gerekyok dedi.
hos gunde birtaneden fazal içmedim ben ama hamilelik basından ber 3 kere içtim minoset.

helin gozun aydın ikili test sonucunda guzel çıkar insalah
darısı basımıza

Hani bir arkadaş (kim yazmıştı hatırlamıyorum) önceki yazılarda büyük tuvalete çıktığında doğum yapmış gibi olduğunu yazmıştı ya, şimdi onu çok iyi anlıyorum. Dün akşam saat 16:00-19:30 arası tuvaletteydim. Abartmıyorum. Ve wc.den çıkamadım. Bu kadar kötü bir kabızlık yaşamadım hayatımda. Hala canım yanıyor ve doktora gidicem birazdan. Rahatlatmak için ilaç yazıyormuş. Elimde olmadan çok ıkındım ve dün akşamdan sonra normal doğum yapamayacağıma karar verdim. Berbat bir durumdayım inşallah bebişe birşey olmamıştır.

günaydın arkadaşlar,
2 li test yaptıranlara bişey sormak istiyorum.kan aldırmaya giderken aç mı olmamız gerekiyor.dr.a sormaya unutmuşum da..

hayır mercimek gerekmiyor ac olmak ikili test için. ben yaptırmadım haftaya yaptırcam ama biliyorum sormustum.
yaptıran arkadaslarda onaylarlar

ajdaa bebege birsey olmaz olmamıstır merak etem ikinma ile allah korusun dogum baslatabilirsin o da su an olmaz kanaman vs olurdu hani diyelim çok ıkındın bir belirtin birseyin yoksa hiç sorun yoktur merak etme.

2009 Ağustos anneleriiiiiii, hepinize günaydııııııııııııııııııın a.s.
Öznurcum, teşekkürler ii dileklerin ve tavsiyen için. Kesinlikle dikkate alıcam yerimseniben Eylül'ü öp benim için, sende kendine ii bak cnm a.s.
arkadaşlar bende ağutos un 20si gibi doğum yapıcam şuan 8hafta 4günlük hamileyim.allah hepimizi sağlıkla kurtarsın bebişlerimizi kucağımıza versin
Hoşgeldin canım, Allah tamamına erdirsin sağlıkla :Saruboceq: Bende 9+1 hamileyim ve dün katıldım bu güzel annelerin arasına hihoyyyt
helincim cok sevindim, bugun bende bebisimi gordum kipir kipir oyuzden sevincini cok iyi anliyorum, sag saglim kucagina alirsin insallah, bu sefer kucaginda kipir kipir olur:CüvCüv:
Heliin ve Norraa ikinizi de ayrı ayrı tebrik ederim. Maşallah diyorum Darısı başımıza inşallah :Saruboceq:
ben 8+3 günlük hamileyim
Allah tamamına erdirsin canıımmm :Saruboceq:
Canııım 8. ve 12. haftalar hormonlar en üst düzeyde olduğu için bulantı yapabiliyormuş bazı hamilelerde. Tabii dilerim ki hemen bitsin ama en geç 1-2 haftaya kadar biter inşallah. Biraz daha sık dişini :teselli:
canım dun atlamısım yazmayı benim evim bostancıda isyerim 4 leventte..
Tamam canıım yerimseniben

helincim güzel haberler almana sevindim.sıra bize geliyo, hadi hayırlısı...

Norraa hain planlar uygulandımı dün akşam :jeyyar::jeyyar:

kızlar cok moralim bozuk
bugun sonucumu aldım su mikrop analizleri sonucu
rubella mikrobu + cıktı
dr testi tekrarladı saat 4te alıcaz sonucu
ama yine yuksek cıkarsa gebelik sonlandırılmalı dio
okadar moralim bozukki aglıyorum sabahtan veri
rubella igm 5 cıktı anlayan varsa lutfen yardım etsin

Canıım, ben 2li testimi 9 şubatta yaptırıcam, o yüzden değerler hakkında pek bişi bilmiyorum. Fakat cevap yazmadanda geçemedim. Nolur moralini yüksek tut, umarım bi hata olmuştur. 4 de (-) değeri görürüsünüz inşallah :teselli: Dualarım seninle arkadaşım :Saruboceq: Güzel haberlerini bekliyoruz

babymom canımm,
içini ferah tut arkadaşım.pozitif düşünmeye çalış.başka bi dr.a daha git mutlaka...

canım rubelle kızamıkçık mikrobu deil mi.ben mi yanlış biliorum.2 li testte mi çıktı bu yoksa gebelik için yaptırdığın kan testlerinde mi.bence başka doktorlara da sor

bu arada herkese günaydın kızlar geçmişi okumaktan anca bu sayfaya gelebildim. izmirliler çoğalmış :) o zaman geleneksel ağustos bebekleri buluşmalarını izmirde yapalım bebekleri tanıştıralım. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…