2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay ilahi irem ya istanbullu gelmis aman hosgelmis izmirli dayanısması yapıldı bende ist lara ilgi gostercem dedim sende aslen izmirli ç iktin iyimi çok guldum :)))))))))

canim ben yogurdu oldum olasi cok severim ve muhakkak her yemekle yerim, bamyayla bile dusuncokacimcoookher yemegin yanina bi kase yogurt, zaten simdide sut icemedigim icin beni yogurt kurtariyor gunde dolu bir kase yiyorum tuzlucokacimcoook

noracım bende oyle aslında . dogum sonrası gittigim diyetisyen her ogun yogurt vermisti ve tum sebze yemeklerinin yanınad da yiyordum ama taze fasulye ile hiç denememistim . bamya ile bende bayılırım yogurda :)

Esrako ben istanbul'u da cok severim ne de olsa oda deniz kenari, nefis bogaz, ama dayanabilitem en fazla 1 hafta, Izmir'in en sevdigim yani o insan kalabaligi yok, nefes alamiyorum sanki orda, Izmir Istanbul yaninda koy gibi kaliyor, 1 gunde heryerini gez Izmir'in karsiyaka bornova, kordon, 1 gune sigar hepsi...

Hoşbulduk canım, mecidiyeköy'deyim sen? Ben İstanbul'u da sevdim canım, zaten bundan sonra buradayım ama yaşam zor İstanbul'da.. İzmir'in daha masum bir havası var sanki yada orada doğdum büyüdüm, ailem, sevdiklerim fln orada diye bana çok güzel geliyor :1rolleyes: Neyseee yarı İstanbul'lu yarı İzmir'li geçinip gidiyorum işte ben bu şekilde sırnaşık şey
Çatlak kremi konusunda sana tamamen katılıyorum canım, kesinlikle bünyeyle alakalı bi durum. Benimde çok müsait cildim çatlamaya, allah sonumu hayır etsin yanii :1no2: Krem sadece bi umut işte belki hani bir ihtimal daha az çatlarım diye CADIARZU

arkadaslar bence hepimizin şimdi verecegım siteye girip imza atması gerekli die düşünüyorum.yenı cıkan yasayı protesto edıyorum ve ormanlarımızın arazı olmasına karsı cıkıyorum.hernekadar yasa "orman vasfını yitirmiş arazıler olarak "cıkmıs olsada ben bızım insanlarımızın bu yasaya kılıf uydurmak için ormanlarımızı yakacagını düşünüyorum.eger imza 1 milyonu bulursa sanırım yasa cıkamıyormus.duyarlı arkadasları imza atmaya davet edıyorum
TEMA Vakfı - 2B İmza Kampanyası

BEN PARA DEĞİL ORMANLARIMIZ DİYORUM SİZ NE DİYORSUNUZ

Son düzenleme:
ay ilahi irem ya istanbullu gelmis aman hosgelmis izmirli dayanısması yapıldı bende ist lara ilgi gostercem dedim sende aslen izmirli ç iktin iyimi çok guldum :)))))))))
Ay birde bana sorr sırnaşık şey Nasıl toparlıyacağımı bilemediiiimmm :roflol:

ben de basına çok kızardım,türkiye'yi istanbul'dan ibaret sanıyorlar diye.örneğin istanbul 3 şiddetinde sallanır,haber bültenlerinin yarım saatini buna ayırırlar.biz burda zangır zangır sallanırız,1 cümle bile yer almaz.istanbul'a karşı kıskançlığımın acısını burada çıkarayım bari kötükedihüso
oh be,çoğunluk olmak ne güzelmiş kaydirigubbakcemile5

evet istanbul zor birsehir çogu zaman lanet ediyorum trafige ama yinede baska yerde yasamam gerekse esimde benimel aynı fkirde heralde ist olmazsa izmirde yasayabiliriz dye dusunurz hep ki koken olarak izmirle bir ilgimiz yok ben anne ve baba tarafından 3-4 kusak ist luyum memleketim baska sehirlerde kimim kimsem yok:) kacacak tek yer var ilerde emekli iken falan b odrum yada izmir :)

minik kelebek 2b yasasına kesinlikle karsıyım. hemen girip oy kullanacagım..

ya aslında bu yasa bırcok magdur vatandas için cıkmıs,çünkü zamanında insanlar para ödemıs vasıfsız arazılere fakat zamanla ormanlar yakıldıgı için yasa kalkmıs ve şimdi tekrar yürürlüğe girmek üzere.ben hükümetimizin bircok icraatlarını begenıyorum fakat insanlar artık ormanları yaktıkları için bu benı korkutuyor şahsen.

Canıııım inşallah bu sefer herşey yolundadır, ne biliim belki geç döllenme fln olmuştur. Eğer sağlıklı olacaksa, hayırlı olacaksa sımsıkı tutunur bebişin umarım sana. 1 hafta sonra bebeğini görür ve çok güzel haberler verirsin bize inşallah :Saruboceq: Tüm kalbimle dua ettim şimdi arkadaşım senin için :Saruboceq: Bu 1 hafta çok uzun gelir sana.. Sık sık yaz bize kafanı dağıtmaya çalış, iyi şeyler düşün ki ii şeyler olsun canım a.s.

hop hopkeops noluyor çogunluk falan :)))))
grubu ikiyemi bolmek istiyon sen :))))
ortak amacımız noldu bebisler :))
hani izmir kuçuk sehir olsa anliycam da izmir koskoca bir sehir haberlerde yer almıyor mu cidden azmı alıyor farkında değliiz tabi ist lar olarak.

canım üzülme inşallah gec döllenme olmustur.bende cunku gec döllenme yüzünden 8 gun falan gerıden gıdıyorum.doktorun vajınalmı baktı yoksa karındanmı? çünkü karındanda gercekten cok farkedıyor.hayırlısı neyse senın için o olsun.hersey yoluna gırer inşallah üzülme olurmu :teselli:

sevvin umarim hersey yolunda gider, icini ferah tut, minik kelebegin dedigi gibi eger karindan baktiysa fazla bisey goremiyorlar..Ya ben bu karindan bakan doktorlari anlamiyorum, 12.haftaya kadar pek bisey gorulmezki karindan, hele ilk zamanlar, ne var vaginal baksalar, anneleri uzmeseler...

Kizlar bu aksam icin cok hain planlarim var:jeyyar:bugun bulantim az ve istahim acayip fazla, kendime bi ziyafet cekicem, bikac ozledigim sey var onlari yapicam, isim vermiyim caniniz ceker ama sonrasinda buyuk hazimsizlik yasiyacagim kesin:jeyyar:delikafaduldenbirazdan istten cikip eve gidince hemen mutfaga gireyim, ne var annem yanimda olsaydi, herseyi ben gelmeden yapardi, sozde kayinvalidem geldi kac haftadir bizde bi hayrini gormedim valla, bi kere borek yapti okadar...Çok üzgünüm çoook

Ah ahh annemi bende o kadar arıyorum ki şu aralar, o hain planlar mesai bitimine 1 saat kala benim kafamda da beliriyor norraacıım :jeyyar: fakat eve gidince uyku ve halsizlik daha ağır basıyor mirmirmirmir Ne güzel olurdu şimdi eve gittiğimde yemek hazır olsaydııı, bende afiyetle oturup yeseydiimmm cokacimcoook

yaaa aranızda antalyalı olan yokmu???kıskandım şimdi olmazki böyle yaaa....:dilcikar:
norracım çok sevindim senin adına.:1hug:
kıslar bu arada az önce hastaneden geldim.arkadaşım doğum yaptı demiştim ya.çook şeker bi bebek.odaya girince bi ağlama krizi tuttu beni sormayın.arkadaşım da ağlamaya başladı.duramadım bi türlü.hamile kaldıktan sonra böyle ağlayamamıştım.duygu patlaması oldu sanırım.ama çoook tatlı, bir
an önce vakit geçsin istiyorum artık.bebeğime kavuşmak istiyorum.:Saruboceq:
çatlaklar için ben nivea baby aldım.içersinde badem yağı da var.duştayken sürüyorum.vücudum yumuşacık oluyor.hihoyyyt
irem sen de aramıza hoşgeldin.sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle...hepimiz inşallah...
bir de arkadaşlar dün akşam arkadaşım kuran-ı kerimin türkçe meali ni hediye etti bana.çok istiyodum zaten.okudum biraz, içim huzur doldu.hepimize dua ettim.:Saruboceq:

o uyku suan bendede var ama dayanicam, yani umarim eve gidince uyumama, ama canim acayip cekiyo bisiler, yemezsem aklim kalir, o yuzden yer yatarim en kotu:dance:

Hoşbulduuk canıım, teşekkür ederim iyi dileklerin için. Bende sana sağlıklı bir gebelik süreci diliyorum, bebişinide sağlıkla kucağına alırsın inşallah :Saruboceq: Allah dualarını kabul etsin arkadaşım, eksik olma a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…