2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar folik asidi ne zaman kesecez midemi bulandırıyo nefret ediyorum büyük olduğu için yutamıyorum

kızlar folik asidi ne zaman kesecez midemi bulandırıyo nefret ediyorum büyük olduğu için yutamıyorum

folbiol kullanabilirsin, güde 1 tane kullanıyorsun ve minicik. Beni de megadyn geriyor aynı şekilde. Kokusu da iğrenç.. Bir de benexol kullanan var mı aranızda? Onu da verdi doktor?

Kizlar ben uyudum uyucam, calismam gerek ayakta uyuyorum ya, laboratuarda islerimi halledip 5 dk uyuyorum sonra tekrar gidiyorum, gozume kiprit copu koyucam nerdeyse, cok yorgunum, bir once bitsede eve gitsem uyusam....

folbiol ben de kullaniyorum. en yüksek dozda folik asit folbiolde varmış. doktor önermedikçe kullanmamak gerek o yüzden.
kızlar benim göbek yok değil, sadece giyinikken belli olmuyor ama "12 haftası bitenler göbek fotosu eklesin" denmişti onun için ekledim. iki kilo aldım sadece göbek ve göğsüme.

valla benim de öyle ya uyku gözümden akıyor. müsait bi ortam bulsam da uyusam diye bakıyorum. zaten akşamları yeter ki kanepeyi bi bulayım. anında uyuyorum eşim ben bu evde yalnız yaşamaya başladım diye kızıp duruyor.

bugun tam 10.haftam sat.a gore12 kasim sat..ama vaginal bakti belki seninki karindan baktiysa net gorememistir, vaginal bakti, yakinlastirdi, koca kafali elleri ayaklari kipir kipir, ama tabi elleri daha belirgindi...

tebrik ederim çok sevindim saglıkla kucagına al inşallah bende 2 hafta sonra gidicem bakalım benimki ne yapıyo

valla benimki de oyle zaten eve gec geliyor 9-9.30 civari bende 10-10.30tavuk gibi uyuyorum:roflol:yazik garibim hele gecen haftasonunu yapayalniz gecirdi cunku hep uyudumbenneyaptımki bi de erkeke bebek cok uyku yapar derler dogru mu acaba, duyan var mi???

o değişiyo canım bebegine göre bende kızıma hamileyken çok uyuyodum kafamı kaldıramıyodum bu bebişimde pek uyku yok mesala

benim genelde oglenleri cok uykum gelio bu ogleni zor atlattım sonradanda tabiri caizse mal gibi oluyorum kafam hicbirseye basmıo uykudan once bulanmayan midem bulanıo perperisan tamamlıyorum geceyi o yuzden uyumadım bugun. geceleri yorgunluk cokuyo ama uyku deil 11bucukta yada 12de uyumaya gayret ediorum gece uykum bolunmesin rahat uyuyim diye ama uykuyu cok seviorum cok agırlastı uykum .

uykudan ziyade halsizlik hat safhada aksamları.
ben yemek yiyemezken esim sikayt ediodu heraksam yanlız yiyorum die
simdi oda alıstı durumlara yavas yavas alısacaklar kızlar napalım elleri mecbur

aftabru sirinmi sirin bi gobus var bende bekliorum 12 ye gireyim ekliycem hemen

lilith miden bulanıosa gece yatmadan once ic ben oyle yapıyorum aksam yemeginden sonra iciyorum yatana kadar kana karısıo zaten

tazefasulye bende cok hapsuruyorum gunde en az 2-3 gidio
sanırım hamileyken idrar yolları ve grip yolları hep acık olurmus ondan kaynaklanıo olabılır

her hapsuruktan sonra cocuk yerinden fırlıo sanıyorum odum kopuyo

evet bende öyle duydum benim yengem hamileyken çok uyurmuş 4 tane oğlu var. bana zaten hep erkek gibi geliyor. ben de hafta sonu bile erken yatıp geç kalkıyorum babamız bu durumdan çok rahatsız ama napıyım duramıyorum gözlerim ağrımaya başlıyor.

Ağustos anneleri, hepinize öncelikle merhaba a.s.
Bende Allah izin verirse ağustos annesi olucam. Beni de aranıza alırsanız arkadaşlar çok sevinirim Muhtemel doğum tarihim 26 ağustos. Bugün tam 9 haftalık olduk 8+1 de kalp atışlarını dinlemiştik. Bir daha ki randevumuz 9 şubat da. Gittiğimizde 2li test de yapılacakmış. Sürekli bir uyku hali, halsizlik ve göğüslerimin şişip hassasiyetinin artması dışında pek bi şikayetim olmadı. Sadece son 1 haftadır çıkarma derecesinde olmasa da hafif hafif ve kısa süreli bulantılarım oluyor. O kadar da olsun yani dimiii yerimseniben Hepinize saplıklı gebelik süreci ve kolay doğum diliyorum arkadaşlar

takiviminde niye 11 görünüyor minik kelebek. eninde sonunda herkes göbeklenecek. ne olcak sanki.
Canım benım gec döllenme oldu ondan takvımde 11 gözüküyo.ben 8_ 9 gun gerıden gıdıyorum.ama doktor vajınal baksaydı 3 4 gun daha kazanırdım.zaten adet döngüm 33 gunde bır.ben 20.gunumde falan yumurtluyorum, sata bakıldıgında 14.gun baz alınıyor.benımde ondan gerıde cıkıyor.

yok canım valla bız hepimiz kız kardesız.ve annem hepimizde felaket bı uykucu olmus.yanı resmen yastıkla gezerdım dio kaydirigubbakcemile3 nezaman uygun bıyer bulsa uyurmustumirmirmirmir

kızlar bu uyku benide bitiriyor. akşamları saat 7 gibi eve gidiyorum. yemek yiyiyoruz, bulaşıklar makinaya ben tumba yatak. bütün gece uyuyorum desem yeri var. eşim kendi kendine oturuyor çayını demliyor. meyve soyuyor bana uyandırıp onları yediriyor. çocuklar okula giderken nasıl uyanınca ayakta uyur aynı onun gibi zorla yiyiyorum meyveleri bile. sonra yine kaldığım yerden uykuya devam.kaydirigubbakcemile3 eşimden allah binkere razı olsun.çok seviyorum kocamı..:1hug: idare edicekler artık. bebek doğunca uykusuz geceler bizi bekliyor...

hoşgeldin irem hayırlı olsun. ben de 9+3 oldum. hayırlısı bakalım ben kalp atışını dinlemeye gitmiştim 7+3 de şimdi cuma günü tekrar gitmeyi düşünüyorum. bebeğimi çok merak ediyorum çünkü. benimde pek mide bulantım yok sadece halsizlik uyku hali var.

hoşgeldın canım aramıza.hadı hayırlı olsun bebeğin.inşallah hepimiz sorunsuz bı hamılelık gecırıp saglıkla kucagımıza alırız bebeklerımızı

buarada gögüslerdekı hassasiyet hemen hemen hepimizde var.aynen bende hıc cıkarmadım ama yokluyo bulantı benı.özellıkle aksamları hıcc yemek yemek istemıyorum mıdem kazınıyo aclıktan ama ben yesem cıkarcam sanıyorum.

ayy ebrarcım öle valla,saglıklı olsun farketmez önde yada gerıde.suan bız haftalarla saydıgımız ıcın küçük gelıyo oysa 6.aydan sonra artık gerıye kalan gunu sayıcaz ve bı hafta ileride yada gerıde olması pek bı ılgılendırmıycek bızı sanıyorum.ozaman şafak saycaz inşallah.ama tabı bebegım kendı gununu yakalarsa cok mutlu olurum ama dedıgım gıbı yeterkı saglıklı olsun bı hafta gec bı hafta erken hıc önemlı degıl yanı

demi ya onu hiç düşünen yok. o zaman babasının ruhu bile duymaz. benimki de öyle uyku arasında bana bişeyler getirir onları yediğimi bile hatırlamam. nasıl bi uyku hali düşünemiyorum. sanki günlerdir uyumuyormuş gibi. halbuki her akşam aynı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…