2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben geceleri eklem ağrılarından uyuyamıyorum.bacaklarım sırtım ağrıyo sürekli yatakta dönüyorum
ne tarafa yatsam rahat edemiyorum gece böyle geçiyo

kızlar bugün tam 6 hafta oldu sizlerinki bebeğimin abla ve abileri galiba:) cuma günü doktora gideceğim inşallah sorun yoktur.. bugün çok az miğdem bulandı sizce erken değil mi daha bulantı için?

kayracım çok gözün aydın. senin bıldırcın sizi de almış kanatlarında uçurmuş ne güzel. bizimki de amuda kalktı. çok komikti, annelik içgüdüsüyle "ayyy aman aman" demişim, doktor gülüyor. ben de bugün doktordaydım birazdan anlatacağım. ama benim bebeğim kaç haftalık benim kafam karıştı. senin satın neydi kayra?

kızlar bende bel sırt ağrısı göğüs ağrısı çok oluyo
özellikle belim ve sırtım ağrıyo

valla kızlar benim ilk hamileligimde acayip bi sırt agrısı vardı ve aglıyodum nerdeyse özellikle yemek falan yedikten sonra daha bi şiddetleniyodu ve dogumdan sonra geçmedi o kadar şiddetli deil ama hala çekiyorum duyduguma göre hamilelikteki rahatsızlıkların bi kaçı kalıyomuşş bende de bu kaldıı olsun bebişim gitti :çok üzgünüm:hastalıgı kaldı anı olarak işallah sizde kalıcı olmaz bu rahatsızlıklar:Saruboceq:

kızlar meraba dr güzel haberlerle gelen arkadaşları kutluyorum ne güzel haberler gelmişiniz benimde tahlil sonuçlarımda biraz sıkıntılar var ama sonuç yarın belli olucak tekrardan kan verdim sırt şikayetleri bendede var ama diğer şikayetler bitti çok şükür dilerim en kısa zamandada sıkıntıları devam eden arkadaşlarında biter.benim ikili testime 2 hafta var bende çok merak ediyorum herşey sorunsuz ve iyi olur inşallah

benimde ilk hamileliğimde senin gibi çok agrılarım oldu ama dogumdan sonra benim ki geçti şimdi tekrar başladı inşallah buda dogumdan sonra gider gerçekten çok sıkıntı veriyoo

çatlak kremi almadım canım ama acı badem yağı kullanıorum.sabah akşam sürüorum. inşallah işe yarar.

kızlar bugün tam 6 hafta oldu sizlerinki bebeğimin abla ve abileri galiba:) cuma günü doktora gideceğim inşallah sorun yoktur.. bugün çok az miğdem bulandı sizce erken değil mi daha bulantı için?

Canim bence normal cunku benim 5.hafta bittigi gun bulantilarim basladi,kurulu saat gibi, ama sanki yavas yava s azaliyor, 9.haftaya girdim.

ben simdilik banyodan sonra bebeyagı suruyom henuz duzenli deil ama sadece banyodan banyoya
napcaz bilmem

MERHABA ARKADAŞLAR,
sabah 11:30 da gittim doktora. benim doktorum ikili test için ataşehir acıbadem hastanesinden bir profesöre gönderdi beni. ordaki cihaz daha gelişmişmiş herhalde ondan. bir saat kaldık doktorun yanında. çok çok ilgili ve tatlı bir doktordu. oysa ben genelde proflardan pek haz etmem. dandun konuşurlar genelde. bu adam çok hoş muhabbetti. hiç anlamadım 1 saat kalmışız meğer. karından baktı. ensesini burnunu kalp atışını herşeyi ölçtü. mide var mı idrar kesesi var mı filan diye baktı. herşey normal dedi. 46mm olmuş. cihazlar genelde bebek ölçümüne göre 3 gün fazla gösteriyormuş ona göre, o yüzden doktor bana "sen 11+2 ymiş gibi davran, +/-3 gün zaten yanılma payı olur" dedi. düzenli gittiğim doktorum cihaz ne diyorsa onu kabul ediyordu ve ben ona göre 11+5 oluyordum ki işte bu bana tuhaf geliyordu zira benim satım 1 kasım. ama şimdi 11+2 olarak halimden memnunum. vajinal bakınca hep daha büyük çıkıyor bebek. çünkü ölçümler daha net oluyor. vajinal baksaydı cinsiyetini de kesin söyleyecekti ama ben öğrenmek istemedim. eşim biraz üzüldü bu duruma o merak ediyordu çok ama ben gerçekten öğrenmek istemiyorum. belli bir açı var ona göre kız mı erkek mi anlıyorlarmış. o açıyı daha net görmek için de vajinal bakması gerekiyordu. benim için bebeğimin sağlığını yerinde olduğunu duymak herşeye değerdi daha fazlasını istemezdim. kan da verdim, cmts günü belli olacak. eğer o da iyi çıkarsa doktor amniyosentez önermeyecekmiş.
işte benden haberler bu kadar kızlar, sizinkileri de bekliyoruz merakla. inşallah hepiniz bebeğinizin zıplayışını görürsünüz sağlıkla sıhhatle....

aftabrucum gozun aydın ins kan tahlilinde temiz cıkacak hayırlısıyla atlatacaksın cok sevindim
bizim 3 haftamız var daha 2li icin
ins bu sekilde guzel guzel devam ederiz hepimiz
buarada ben yine dun bahsettigimi tuzlamaya devam
bilmiom ne olcak halim

aftabru çok sevindim.zaten anlatacaklarını merakla bekliyodum, çok mutlu oldum.darısı bizlerin başına...

canım benim de sat 1 kasım ama sen nasıl 11+4 oluyosun anlamadım ben 10+4 ün şu an

Canim cok sevindim, ya siz boyle anlattikca benim gozlerim doluyor, ay darisi benim basima, tam 1 hafta kaldi, ama ben senin yerinde olmsam cinseyini ogrenmeden uyuyamazdim heralde

sağl canım ya,benim bebişlede çok uğraştı ölçmek için çok şükür çok iyi dedi...inşallah bitanem doğumlarımızıda görürüz inşallah...

aftabru, çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine. İnşallah test sonucun da iyi gelecek.

Ben de bugün kontrole gittim. Bu doktora 3 hafta önce gitmiştim. Yatırdı, karnıma probu koydu ve "biz daha önce kalp atışı görmüşük değil mi?" dedi. Görüntüyü büyütmediği için ben de göremedim. Bir an kalp atışı yok sandım ve nasıl korktuğumu anlatamam..Meğer görüntü küçük olduğu için (ultrason aleti de biraz dandik) görülmemiş. Çok şükür her şey normal.. 6 şubata (3 hafta sonra) randevu verdi. İzmir'e tayinim çıkarsa gelemem, diye geçirdim içimden.. Söylemedim tabii.. bu sefer kardeşim de geldi. hatta 10-15 sn liğine kameraya çektik görüntüyü. Hemen anneme yolladım. Kalp atışını dinledik de aynı zamanda. Çok güzeldi kuzum benim...

megadyn falan verdi bana. Benexol bir de.. Kullanan var mı aranızda?

Bu arada çatlak kremi kullanmıyorum henüz. Zaten zayıf sayılmam, hatta azcık balık etliyim. Göbeğim de pek gerilmiyor.36 beden olduğumda bile hafif göbeğim olmuştur benim. 3. ayı doldurayım, öyle başlamayı planlıyorum. :CüvCüv: Lierac çok iyi demişti bir arkadaşım.

canım hyırlı uğurlu olsun güsel haberlerle gelmişsin. darısı başımıza inşallah. kızlar bu arada dier ayların annelerş haziran temmuz anneleri bebekleri için yaptıkları alışverişler için bölümler açmışlar.siz bişiler aldınız mı yoksa onlar mı biraz erken davranmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…