2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esrako,
öne aldım randevuyu çünkü 23 ocak geç olabilirdi. ilk randevuyu alırken haftasını satıma göre hesaplamıştık ama bebek 8 gün önde çıkınca doktor taramayı da öne çekmemi istedi. gerçi 14.haftaya kadar yapılabiliyormuş ama yinede 12.haftada yapılmasını tercih ediyor herhalde doktorlar. öne çekemesem de sorun olmayacaktı ama.

canım çok sevindim. herşey umarım böyle yolunda gider. bebişin büyümüş artık bulantılarında azalır. baş ağrısı bende de var. tek taraflı ağrıyor. bende bugün 8+1haftalık hamileyim. bulantım yok hiç olmadı ama baş ağrısı oluyor. tekrar gözün aydın canım..

selam kızlar,umarım herkes çok iyidir.
belki okumuşsunuzdur kağan kocatepe'nin sitesinde,bu haftalarda devir teslim kanaması adı verilen bir kanama oluyormuş.o yüzden lekelenmelerden korkmayın,özellikle de kahverengi olanlardan.hep diyor ya arkadaşlarımız 'üzülerek,moralimizi bozarak kazanabileceğimiz hiçbir şey yok.' çok haklılar.çok fazla da kaderci olmamalıyız elbette ama lütfen biraz sakin olup oluruna bırakalım.benim önceden dahil olduğum mart annelerinde erken dönemde başlayarak 7. aya kadar kanamaları olan bir arkadaş vardı,hamileliği gayet sağlıklı devam ediyor.benim ise toplu iğne başı kadar bile lekelenmem olmadı 9 hafta boyunca,ama bebeğim beni terketmişti,normal kontrolümde anlaşıldı.moralinizi hep yüksek tutun lütfen.
lal ece,sen de rahat ol.esrako'nun dediği gibi ultrasonda o kadar bastırılıyor,senin banyodaki bastırmandan bir sorun çıkacağını sanmıyorum.
görüşmek üzere,kendinize ve bebişlere iyi bakın.

kızlar çok çok solaun hepinize.kime sorabilirim ki komik gelio aslında keseden bişi olabilir mi demek ama insan takılıor işte.kimseye soramıorsun bu yüzden.burda aynı kaderi paylaşan anne adayları anlayabiliyor.çok saolun

arkadaşlar herkese selamlar,.sizlere bişey soracam,doktorum bana progynex verdi,.acaba aramızda bu ilacı kullanan varmı,.akşamda kahverengi bi lekelenme oldu,.çok korktum.,ilaçtan olabilirmiki

ben 10.hafta sonuna kadar kullandım.günde üç tane vajinal aldım
benim lekelenmelerim vardı onun için verdi
kanaman mı var neden verdi sana
ben alırken de kahverengi lekelerim geliyordu
kanamayı kahverengiye çevirip sonrada bitiriyo
kahverengi leke eski kandır korkma
kanaman varsa bir süre daha eski kan olan kahverengi kanama gelecektir

arkadaşlar nasılsınız klomen kullanan varmı aranızda şafak 4 neolur dua edin hayırlı haberler alayım

doktora sordum,niçin bu ilaç diye,.gebeliği destekleyici dedi,.artı, ben daha önce bir düşük yaşamıştım,onun için vermiş olabilir...

cok tskler pbinaycım ins senin ve diger arkadaslarında hep ii haberleriyle doldururuz gunlerimizi. basagrıs benimde tek taraflı oluyor ve bazen gozume vuruyor. ins fazla uzamadan gecer.

slm kızlar bnde randevu aldım haftaya salı işallah görcem bebişimi :ecrin_bebek: sonunda :Saruboceq:

korkma canım ya.onu duyunca zaten daha çok korkçan bi daha duyamazsın die.manyadım ben duyduğumdan beri

ben geçen hafta gittim perşembe günü bebişi gördüm 9+0 dı o zaman. süper güzel bir duygu. crl 2.37cm çıkmıştı. ikili test için 11+5 gibi gel dedi. bakalım günler nasıl geçecek. kızlar birşey duydum saçma olma olasığı yüksek ama eğer keseniz yuvarlaksa kız kese biraz ovalse erkek oluyormuş. bakalım tutacakmı:))))

ben de benzer bişi duydum.eğer erkekse embriyo et gibi olurmuş.kızsa çok erkenden kol bacak görünürmüş. benim 7.0 da baktırdığımda kolu gözükğodu.eğer erkekse gözükmezmiş.bakalım benim ki kız mı

canım hayırlı olsuninşallah hep böle dvam eder. ne güsel 2 buçuk cm nerdeyse.baya büyümüşş bebeeeeee

canım hayırlı olsuninşallah hep böle dvam eder. ne güsel 2 buçuk cm nerdeyse.baya büyümüşş bebeeeeee

evet canım inşallah hepimizinki güzel güzel büyür.. ben el kol pek görmedim acep oğlan mı. gerçi hiç bir tercihim yok sağlıkla gelsin kız erkek kabulüm yeterki şu süreyi ikimizde sağlıkla tamamlayalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…