2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın dide' cim çok teşekkür ederim vermiş olduğun bilgiler için sağolasın...

verdiğin bilgiler için sğol didecim. ama napıcaksın.ben görümcemle aynı zamanda hamileyim.sen bide beni düşün.ama insanoğlu bu.kabul etmek lazım ki kızları gelinlerinden daha değerli sonuçta evlatları onlar biz nasıl daha şimdiden yüreğimiz ağzımızda bişey oldu mu diye endişeleniyorsak.kayınvalidelerimizde kendi kızlarına daha çok ilgi gösteriyorlar.ben bunun senin veya benim yüzünden yapılan bi tercih olmadığını düşünüyorum.ve bu yüzden çok umursamıyorum.sonuçta benide çok seven bi annem var uzakta olsa bile ve yanımdada beni çok seven bi eşim var.inşallah belli bi zaman sonrada evlatlarımızı sağlıklı bi şekilde kucağımıza alma düşüncelerine odaklayıp zihnimi ve ruhumu sıkan düşüncelerden kurtuluyorum.umarım seninde işine yarar.

helincim hiç merak etme onlardan bana ve pek çok kisiye haftalardır oluyor
yapıs yapıs sumuksu bir parca gibi ve bazen bej bazen kahveregingi geliyordu onlar dr un dedgine gore rahim içindeki eski kanamaların atıkları

günaydın kızlar, ben ikili test randevumu 14 ocak çarşambaya çektim. çok heyecanlıyım. umarım moralimi bozacak bişeyler duymam. umarım sağlıklı bir bebektir

günaydın kızlar, ben ikili test randevumu 14 ocak çarşambaya çektim. çok heyecanlıyım. umarım moralimi bozacak bişeyler duymam. umarım sağlıklı bir bebektir
inşallah güzel haberleri en kısa zamanda alır bizimle paylaşırsın canım.bence şimdiden gözünaydın :)

kızlar ya uff kötüyüm midem bulanıyor hiç halim yok dişimde ağrıyo hepsi var yani bende bugün bebişimin kalp atışını dinlemeye gitcektim ama doktor yokmuş sanırım yarın gidicem uff ya hiç çalışmak istemiyorum şubatın sonunda çıkıcam işten o zamana kadar nsl sabredicem bilmiyorum

helincim hiç merak etme onlardan bana ve pek çok kisiye haftalardır oluyor
yapıs yapıs sumuksu bir parca gibi ve bazen bej bazen kahveregingi geliyordu onlar dr un dedgine gore rahim içindeki eski kanamaların atıkları

beni rahatlattığın için sağol
aslında benim ilk haftalarda günlerce süren (hafta haftalarca) lekelenmelerim oldu
iki defada kanamam oldu ama 3 haftadır hiç bir şey yoktu
dünd sümüksü kahverengi yapışkan bir akıntı görünce korktum
bugün doktora randevu aldım.akşam gideceğim.gelince sizleri haberdar ederim

benim de 17 ocak ikili test tarihim ama bugün kahverengi akıntı için doktora gitmek zorundayım
eğer bugün yapabilirse bugün yaptıracağım.erkenmi bilmiyorum 11+2 günlük bugün tabii doktor yeni ölçüm alacak bugün

nedir bu kayınvalidelerden ve görümcelerin derdi. benim görümcem yok. 2 eltim var, bana abla gibiler. kayınvalidem deseniz ananem gibi 72 yaşında. ben 27. kendisi dul olur biraz. biz evlenene kadar eşimle yaşamışlar. hala daha aynı sanıyor hayatını evli değilmişiz gibi davranıyor. gezmeye giderken gelirken haber veriyor falan filan. anlatsam onun haline güler, benimkine acırsınız. allahtan kocam çok iyi. onun gibi tuhaf hareketleri yok. idare ediyorum ne yapayım. yaş 70 iş bitmişlerden değil benimki. 18lik gibi. bence sizlerde onun yaptığı tuhaf şeyleri kendinize sinir yapmayın. onun hal ve hareketleri sizi neşelendirsin. ben öyle yapıyorum çünkü yaptıları o kadar komikki sadece gülüyorum. benim için hamile kaldığımdan buyana en önemli şey bebeğim ve eşim. bebişim sağlıklı, eşimle huzurum olsun yeter. kaparım kapımı o evinde çatlasın. umrumda değil. onlar aylaklıktan yapıyorlar, kıskançlıktan. oğullarını paylaşamıyorlar. gülün geçin. hamileliğin tadını çıkarın..:CüvCüv:

kızlar karnımda ağrılar var ufff

o bende de var 3gündür. özellikle ayakta fazal durunca oluyor. netten araştırdım dr sordum normal dedi. ben 8+1 haftalığım bugün. normal olur diyo. sende telaşlanma. anne olmak gerçekten kolay değilmiş ve yolun başındayız daha :teytey:

selam kızlar,kayınvalidelerin söylediklerini yaptıklarını takmamak doğruda bazen o kadar zorluyorlar ki tabi bunu yaşayan bilir.bu arada hamileleğin başından beri kendimi çok sinirli hissediyorum sanki biri birşey desede alınsam modundayım.sizdede var mı?

evet gerçekten anne olmak zor dışardan kolay geliyordu ama hamilelik zor bi dönem inş. hepimiz atlatıcaz hergün başka bi yerim ağrıyor acıyor bende 6 haftalıkım ama bulantılarım artmaya başladı

kızlar cumartesinden beri kanamam vardı cumartesi gittiğim kendi doktorum myom var dedi ama meğerse alakası yokmuş bugünde başka doktora göründüm bebişim sağlıklı ama düşük tehlikesi varmış progesteranla bebe aspirini verdi ve yatacam kızlar bu aylardan sonra ilaçların pek faydası olmuyormuş bebişin tutunmasına bağlıymış bana dua edin gördüm yavrumu takla atıyor hıçkırıyor 12+2 günlük olmuşuz ense kalınlığınada bakıldı herşeyi normal RABBİM KUZULARIMIZI KORUSUN .DUALARINIZIDA EKSİK ETMEYİN BİZDEN:Saruboceq::Saruboceq:

Allah bebeğini korusun inşallah, yat dinlen hareket etme,bebeğinde herşey normal olması çok güzel inşallah herşey yonuna girecek,

12+2 mi olmuşsun
birde 12.haftadan sonra düşük tehlikesi azalıyo diyorlar amademekki her hafta doğuma kadar risk taşıyoruz

hayırlısı olsun inşl canım içini rahat tut bebişini sağlıklı görüceksin.sen bide ayrıntılı ultrasonu aynı anda yaptırıcam demiştin galiba benim bildiğim 20-24 haftalar arası yapılıyo ayrıntılı.3lü testte 16-20 haftalar arası yapılıyo.
helincim 2li test 11-14 te yapılıyo seninde gittiğinde doktoruna söle yapılır herhalde.akıntın için üzülme,sonuçta hastalanamıyoruz ve ara sıra böle nakıntılar korkutmasın.doktorada bu akşam gitmen güzel.sağlıkla inşl canım.

bende 26sında gidicem doktora 10+5 olcak o zaman yaptırabilirmiyiz diye düşünüyorum ikiliyi?biz sehir dışına gidiyoruz doktora bursaya.

ayne şeyler bendede var canım ya. felaket sinirliyim. eşimle uğraşıyorum sürekli oda sesini çıkarmıyor. sonra üzülüyorum ama herşeye parlıyorum, sinirleniyorum. normal diyorlar.kayınvalide konusunda da seni çok çok iyi anlıyorum, ama takmamaktan başka yapacak birşey yok. hamileliğimden buyana en çok sinir olduğum kişide kayınvalidem zaten ama dediğim gibi gülüyorum yoksa sinir oluyorum...klava:klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…