2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

arkadaşlar şu düşük tehlikesi olmasa keşke her dakika wc koşmak sürekli kontrol etmek çok kötü acaba bişey olacakmı diye kafayı yemek ben tırlatmak üzereyim

arkadaşlar şu düşük tehlikesi olmasa keşke her dakika wc koşmak sürekli kontrol etmek çok kötü acaba bişey olacakmı diye kafayı yemek ben tırlatmak üzereyim

canım benım onları düşünüp de daha çok problem yaratırsın kendıne doktoır bana oyle dedı sakın ehvam yapma dedı allaha şükür bende de yok

slm kıslar..yeni gelen arkadaşlar hoş gelsniz...ben çok fenayım ya kuru bulantı var cnm hiç bişi istemiyo...midemde mikser var sankiii..şalgam suyunu deniycem..burda bir arkadaş sölemişti ii geliyo bulantıya diye bide onu denicem bakalım...

merhabalar kızlar benim bebeğimde bugün itibariyle 8 haftalık.dün kalp atışlarını gördüm.en az ilki kadar heyecanlandım.allhım bütün bebeklere ve annelerine sağlık,sıhhat versin.hayırlısıyla kollarımıza almayı nasip etsin.

selam kızlar 1 hafta aradan sonra nasılsınız?artık giremiyorum çok fazla malum okullar kapanacak ve son yazılılar var.bitik durumdayım.260 öğrenci 8 sınıf var.düşünün artık.yazılı sorusu hazırla yap oku bilgisayara gir davranış notu...yoruldum..............kapansın artık bunaldım ya.iki hafta kaldı allahın izniyle.
bebişler nasıl?salman arkadaşımıza çok üzüldüm fire vermeden devam etmekti tek duam kısmet..rabbim güç versin inşallah.düşük riski biten arkadaşlar çok sevindim gözünüz aydın.kalp atışını duyanlar sizinde gözünüz aydın..yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.
biz bugün 10+5 olduk.haftaya cumartesi ikili test için randevum var.ayrıca ense kalınlığı ve burun kemiği ölçülecek inşallah.salı günüde başka bir doktorla randevum var.biliyorsunuz iki doktorla izliyoruz bebişimi.ilkinde çok canım acıdı bu kez tedbir işte.cumartesi doktorum renkli doplere sokup organ gelişimine bakacak.korkuyorum.valla bu korkularla sonum ne olacak bilmiyorum.
mide bulantım bitti sayılır ama şu yanma varya mahvediyor.iştahımda iyi çok şükür.sanırım bebişimde iyi inşallah.göğüslerim sızlıyor ve belim çok ağrıyor yada sırtım.kendinize iyi bakın...

kızlar göğüsleri ve göbeği kaşınan var mı?benim özellikle göğüslerim çok kaşınıyor. göğüs uçlarım daha fazla kaşınıyor

canım bende bugün 7+7 haftalık hamileyim. aynıyız seninle. yazdıklarına katılıyorum, çok farklı ve çok güzel bir duygu.insanın kendinden sevdiğinden bir can taşıması kadar güzel bir duyguyu sanıyorum kucağımıza alınca yaşayacağız. Allah o günleri hepimize göstersin sağlıkla inşallah..

kızlar göğüsleri ve göbeği kaşınan var mı?benim özellikle göğüslerim çok kaşınıyor. göğüs uçlarım daha fazla kaşınıyor

benimde çok kaşınıyor canım ya. yeni doğum yapan arkadaşım söylemişti nemlendirici sür diye. yumuşatıyor ve biraz olsun kaşıntısı azalıyor. dene istersen. jahnson baby kullan zararsız.

kızlar geldım bebeğim kocaman olmuş herşey normalmiş ve 22,9mm olmus 9+3 müş bebeğim allahım şok oldum kocaman ellerı aayakları falan gördüm süper bi duygu

comely ne dedi dr.? ben de senle aynı gündeyim ya çok merak ediyorum.

comely ne dedi dr.? ben de senle aynı gündeyim ya çok merak ediyorum.

bitanem eller parmaklar ayaklar bellı olmustu gördüm kalp atışları allahım cok değişik bi duygu havalarda bulutların üzerındeyım bitanem ocak 25 de ıkılı test verdı(nt ölçümüyle bırlıkte) yazıyo parantes içinde cok sağlıklı massallah dedi.bu testı yaptırıp tekrar gidicem dr. ma ya kocaman olmustu 22.9mm olmuş bebişim:ecrin_bebek:

ah canım çok sevindim. ben kendiminki görmüş gibi oldum.darısı başıma canımcım.:Saruboceq::1hug:

sen ne zaman gıdıceksın bıtanem ya varya kelımeler yetmıyo artık anlatmaya yaaaa:dance::sm_cool:a.s.

şubat 6 da gidicem.2 li test için ve ense kalınlığına, kromozom sayısına bakacakmış.ama vakit nasıl geçer bilmiyorum.yalnız, ayın 21 inde arkadaşıma doğum yaptıracak.onu görmeye gittiğimde sıvışıp hemen bi ultrasona sokmasını söyliycem.kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 maşallahh 41 kere çok sevindimm valla canım yaa bnde görmek istiyom bebişimi yaa :çok üzgünüm: 1 hafta daha beklemem gerekiyo ama siz böle bahsedince kendime hakim olamayıp en yakın zamanda giderim gibi geliyoo:uhm:

selam pınarcım nasılsın cok servındım hamşim benım ya bebişine ii bak cnm rabbım hepinizin bebişlerı korusun ınş.

.................................................

Son düzenleme:
aftabru senden de güzel haberler bekliyoruz
dün akşam doktora gittin sabah yazarım dedin ama hala yazmadın
haftasonu diye giremedin sanırım

kızlar göbeği çıkan var mı
11+0 günlük hamileyim ama hiç belli değil
hala eski pantolonlarımı giyiyorum
sadece bazen geçici şişkinlik oluşuyo ama hiç hamile değilim gibi
bu hafta doktora gitmedim ilk defa belki ondan stres yapıyorumdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…