2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın güneşim geçmiş olsun bende aynı senin gibiyim yine başladı salgın kime sorsam girp ya

saol cnm sanada gecmıs olsun valla oglumda fenalrda cocuk oksuruyor ama ılac kullanmıcam bal ıle ıdare etcem dedımoksurk suruplrı cok zararlıymıs yaaa bakalım nereye kadr dayanabılck cocuk

saol cnm sanada gecmıs olsun valla oglumda fenalrda cocuk oksuruyor ama ılac kullanmıcam bal ıle ıdare etcem dedımoksurk suruplrı cok zararlıymıs yaaa bakalım nereye kadr dayanabılck cocuk

sağol canım çağan iyi şimdilik pek ama ben kendimi kötü hissediyorum.Öksürük şurubu bende kullanmıyorum canım

sağol canım çağan iyi şimdilik pek ama ben kendimi kötü hissediyorum.Öksürük şurubu bende kullanmıyorum canım

aman ıyı olsun cnaımya bızımkı oyle bır oksuruyorkııı boguluyor resmen korkuyorum o an tıknck dıye ama surup vermemeye çalışcam bakalım ıslerde yogun ızın alamıyrmda hatta haftasonu calısma ıhtımlmde var off offf

canım ya inş çabuk iyileşir öksürük çok zor

gıtmedım canım bebek ıcınse eger en son 7 haftalıktı sımdı 8 hafta bıtecek hıc merak edemıyorum bıle aklıma gelmıyor

masal ıcınse gıttık ılac vermedı balgamı ıcın zaten surup kullanıyorduk 5 gun daha kullanıcaz bakalım

o hasta olmasın ben olayım ya ne zor ..

bız bı ton ılac kullandık bıtkısel seylerı kızım ıcmıyor yemıyor sagolsun

gunaydın kızlarr herkes ıyıdır umarım ben grıp olmusm fenalrdayım

günaydın güneşim geçmiş olsun bende aynı senin gibiyim yine başladı salgın kime sorsam girp ya

Geçmiş olsun kızlar. Allah acil şifalar versin.

Canım o bebek de sizin bebeğiniz tıpkı Masal gibi. Evet belki beklenmedik bir zamanda geldi ama onun elinde olan bir şey değil ki bu
Bu mevsimde grip kaçınılmaz oluyor hele çocuklarda. Bal yedirmeyi dene, boğaza çok iyi geliyor.

gecmiş olsun canım surup ne kullandınızz ben artık veremıyorum oksuruk surpları cok zararlı dedıler .tereddutteym hep birazdaha boyle gıtsn bakalım.

tşk ıncı ıns gecer su grıpler hastalklrr

Güneşi, deryam, Sumak'ım geçmiş olsun size ve bebelerinize.

İncim sen nasıl oldun?

Sumakçım ne diyeceğimi bilmiyorum. Ama böyle olması hayırlısıymış bence sevinmelisin senin yerinde olmak isteyen nice kadın var. Hem o fasulye kadar bile değil onun suçu değil ki?

İyiyim bgacım sağolasın. Patoloji sonuçlarımı bekliyorum, 2-3 güne çıkar.
Senin de Allah yardımcın olsun, yarını kolay bir şekilde atlatırsın inş.

tşk ederım canmmm

İyiyim bgacım sağolasın. Patoloji sonuçlarımı bekliyorum, 2-3 güne çıkar.
Senin de Allah yardımcın olsun, yarını kolay bir şekilde atlatırsın inş.

Sağol tatlım. Sadece yarın değil 3 gün boyunca inşallah iyi geçer.

İnşallah sonuçların iyi çıkar İncim bende bugun sntigrafı çektirecektim denetm var diye haftaya kaldı. Offf şu hastalıklar olmasa ne kadar iyi olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…