2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ben de yazayım
Bu aralar canım sıkkın biraz. Haftaya ufak bir operasyon geçireceğim, operasyondan değil de sonuçların iyi çıkmamasından korkuyorum :18: Bayram da geldi geçti. Evi düzene sokmaya çalışıyorum. Hafta sonu şehir dışından arkadaşlarımız gelecek, onun hazırlığı içindeyim. Benden havadisler böyle :)

selam kızlarr nasılsınızzz hadı yazalım bakalım toplaşşın herkesss

HOŞGELDİn NASILSIn?

KLAVYEm bozuldu karakterler habire değişiyor. Ayıptır soylemesı sabah çay doktum.

İNCİCİM hoşgeldin. GEÇMİŞ OLSUN hayırdır detaylı anlatırmısın neyin nesi? ALLAH ACİl şifalar versin.

HANGİ HARflere çay doküldüğü belli sanırım bozuk olanlar değişiyor karakteri

Hoşbulduk güzelim. Smearımda sorun çıktığını yazmıştım. Geçen hafta kolposkopi yapıldı (rahim ağzına kamerayla bakıldı) Ve doktor leep denilen bir işlemle rahim ağzımda oluşan lezyonların temizleneceğini söyledi. Patolojiye gidecek lezyonlar. İnşaallah sonuçlar temiz çıkar.

İnşallah INCIM İNŞALLAH sonuçların iyi çıkar. İŞ LE İLGİLİ BİR GELİŞME VAR MI?

sağol canım teşekkür ederim darısı sana ve incime olsun..
gel buyur canım beklerim.sen tatil yaptın canım ben napayım hiç dinlenme gibi bi şansım yokk

hayırdır incim ne operasyonu?inş temiz çıkar kötü düşünme canım ya.Bayramda ben evdeydim eşim izinli değildi hiçbişey anlamadım

inş canım inş temiz çıkar sonuçlarını bizede yaz canım..

İnşaallah güzelim. Dua et benim için.
İş arayışlarımıza ara verdik sağlık problemleri nedeniyle. Sonuçlarım temiz çıkarsa inşaallah yeni tedaviye başlayacağız 2-3 ay sonra.

Dualarım hep senınle Incı. Allah'ın ıznı ile birşey çıkmaz inşallah. İnşalah bu defa bebişini de hayırlısıyla kucağına alırsın

sağol canım teşekkür ederim darısı sana ve incime olsun..
gel buyur canım beklerim.sen tatil yaptın canım ben napayım hiç dinlenme gibi bi şansım yokk

Amin amin.

Seve seve bakarım çağanasen de dınleırsın. Ohhh bız gezerız onunla bol bol kuzucukla

ıncıcım sende mı 2008 gelınlerındensın???ay tesadufe bak

selam kızlar

topık canlansın cok ısterım

ben ıyıyım ısyerınde netım yok aksamada pertım cıkıyor masalın uyuyunca gelıp bakayım dedım hemen

pazar gunu masalın dogum gunu var ve hıcbırsey hazır degıl daha

ve kuzum cok hasta akcıger enfeksıyonu olmus ıgne vuruluyor 10 tane ıdı 1 tane kaldı sukur cuma gunu hem onunu ıcın hemde kendım ıcın gıdecegım bakalım ne dıyecekelr
opuyorum hepnızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…