2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm kızlar ben geldım

nasılsınız uzun zamandır zoktum..

aysegülcügüm gecmıs olsun canım sımdı nasıl masal..

hülya.sıbel.derya.bga.günesımsın sızler nasılsınız.

hoşgeldınnn biz ıyyz sen nasılsın bende cok fazlaa gelemıyorummmmmm buralaraaaa

slm kızlar ben geldım

iyiyiz cnm sizi sormalı. bende pek giremiyorum artık kızlar nasılsınız.

selam kızlar napıyorsnuz gıremıyorum hıc artık masal tay tayları bıraktı ve dun ılk kez 10 adım attı sonra tutundu aksam da babasıyla denedık bı ona gıttı bı bana dusunce oturdugu yerden de kalktı cok komıktı ..1 haftada baya baya cozerse bu ısı 11 aylık yurumus olacagız :)

oyy masallah kuzumaaaa desene annesııı 1 haftaya yuruyecek hehehehee hadı bakalım benm oglumda tam dogum gununnde yuruyordu yanı 1 yas 1 hafta ıcnde cok guzl kosmaya basladı net

slm kızlar ben geldım

Kaçak nerelerdesin? İyiyiz şükür sen nasılsın? Ecem nasıl?

iyiyiz cnm sizi sormalı. bende pek giremiyorum artık kızlar nasılsınız.

Canım çok şükür. Nasıl gidiyor iş? Alışabildin mi? İlayda alıştı mı?

Sumakcım çok sevindim canım. Ben geldiğimde koşuyor olur artık

Herkese selam kızlar
Topiğimizin eski günlerini özler oldum. Ben bu aralar pek bende değilim. Geçen hafta ilk kez smear yaptırayım dedim tedaviden önce bir şey çıktı. Sinirlerim bozuldu. Bir yandan tedaviyi düşünürken bir yandan da bunu düşünür oldum

İncim çok geçmiş olsun ama üzülme herşeyde bir hayır vardır sakın unutma önce kendi sağlığın önemli ilk olarak kendi tedavine bak canım, topiğe sık giremesem de dualarım hep sizlerle

İncim çok geçmiş olsun ama üzülme herşeyde bir hayır vardır sakın unutma önce kendi sağlığın önemli ilk olarak kendi tedavine bak canım, topiğe sık giremesem de dualarım hep sizlerle

Sağol canım Allah razı olsun. Sen ve miniklerin iyisinizdir inşaallah. Allah'a emanet ol güzelim.

canım cok gecmıs olsun ne cıktı kı

gıremıyorum bende eskı gunlerı ozledım ınan kı muhabbetın aktıgı

sız napıyorsunuz kızlar

ben aynı hep bıldıgınız masalla ugrasıyorum

canım alıştık çok şükür iyiyiz.senin neyin var sorun falan demişsin önemli birşey yoktur inşallah.

maşallah kuzuya ama ayşegülcüm bol aksiyonlu günlere hazır ol :)

slm kızlar ben geldım

Hoşgeldin Nissam nasılsın?

Ecem nasıl?

Maşallah kuzuma maşallah

İncicim geçmiş olsun Allah tez zamanda şifasını verir inşallah

canım alıştık çok şükür iyiyiz.senin neyin var sorun falan demişsin önemli birşey yoktur inşallah.

İncicim geçmiş olsun Allah tez zamanda şifasını verir inşallah

Sağolun kızlar. Umarım önemli bir şey değildir. Dua edin bana. Tekrarlama ihtimali de var kaybolma ihtimali de.

Derya nerelerdesin? Her şey yolundadır umarım.

İyi akşamlar kızlar nasılsınız?Biz hastalıkla uğraşıyoruz grip eşim ve çağan hastaydı bende bu aralar gaz sıkıntısı çekiyorum.Geçmişi okudum ama aklında ne kaldı diye sorsanız hiçbişey kafam çok dolu kusura bakmayın kızlar ne olur kk ya giriyorum bakıp bakıp çıkıyorum aklım sürekli başka yerde 2 aydır böyleyiz ALLAH ım yardım et bize diyorum bitsin bu kabus dolu günler herşey düzelsin ama olmuyo her geçen gün kötüye gidiyo.Burdan yazamıyorum ama içim dert doluu..

Selam kızlar.
Sumak canım nerelerdesin? Her şey yolundadır umarım :26:
Deryacım biraz hafifleiştir sıkıntılar inşaallah.
Sibel nasıl gidiyor iş?
Bgacım senin işler nasıl? Yoğunluğun azaldı mı?
Nissam bir geldi yine gitti

Kızlar şimdiden herkese hayırlı bayramlar Çok güzel bir bayram geçirirsiniz umarım. Sizleri ve kuzucuklarınızı çok öpüyorum

kımse yok ugramamıs

meltem hosgeldın nasılsın nerelerdeydın

mavera da ozelden mesaj atmıs buraya ugramamamıs

ben artık dukkandayım netn ypk henuz masal uyumusken geleyım dedım yarın acmıyorum

oyle yazacak cok sey var ama yapacak cok ısımde var :)

cok cok opüyorum hepınızı tek tek

ıyı bayramlar hepınıze :)

sağol canım sana ve herkese iyi bayramlar dilerim bende..
Biz evdeyiz eşim izin kullanamadı dğn bi ara annemlere gittim bayram temizliği vardı anneme gittikçe annemin işleri,evde kaldıkçada kendi işlerimi yaptım yaklaşık 10 gündür böyleydi o kadar çok yorulmuşumki dün akşam da annemlerin etlerini doğradım biraz bugün hiç kalkamadım yerimden çağanla öğlen uykusuna bende yattım ama hala sersem gibiyim eşim erken gelicek bugün kayınvalidemlere gideceğiz bizde.
hülyacım sormuşsun canım sorunlar hafiflemedi bilakis dahada arttı içime ata ata iyice kötü oldumm bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…