2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

:))

vallahı yaslandım eskı halımden eser yok onceden boyle degıldım aama eskısı gıbı olacak dermanım gucum bıle yok :)

Herkese selam

Deryacım nasılsın? Sen ve Çağan iyileştiniz mi?

Sumak nasıl gidiyor dükkan güzelim?

Bga ev bitti mi canım?

Sibel nasılsın? İşininden memnun musun?

Gunesim hoşgeldin :) Çok geçmiş olsun...

dukkana ben hıc gıtmedım daha hep esım gıdıyor ama bu hafta bıze de yol gorundu sımdılık hersey guzel bakalım :)

merhaba kızlar nasılsınız ilk defa böyle uzak kaldım bilgisayardan hepiniz iyisinz umarım ben işime alıştım evimin yanındaki şubeye de geldim diasa da çalışıyorum işimdiden memnunum geçen kasanın kenarında unuttuğumuz ve beni -100 yapan olayı saymassak iyi şükür oda düzeldi ama kasa bu işte 1 gün artıysa 5 gün eksi çıkıyor ama 2 gün iznim var birde aralıklarla oyüzden memnunun ama kasa beni geriyor biraz hepinizi öpüyorum çok.

selam hülyacım biz iyi değiliz çağan yine her zamanki gibi hasta yine grip olmuş burun akıntısı,öküsürük anlamadım gitti nasıl kapıyo?Biz bu kışı hep hasta geçircez anlaşılan..Sen nasılsın canım?

ne guzellll

alısınca kolay gleır canım en azından evıne yakın saatlerı bellı bı ıs cok sevındım senın adına

maşallah sumakcım ikinizde çok tatlı çıkmışsınız

tesekkur ederım cok

gecmıs olsun cok canım

merhaba sibelcim bizler iyi sayılırız sen nasılsın canım?ilayda nasıl?işin hayırlı olsun canım kasa zordur yorucudur bende kasadaydım ama alışırsın zamanla 2 gün izin olması iyiymiş maaşı nasıl peki?Bide çalışma saatleri nasıl?Ben arkadasımdan duymuştum 5 gün full 2 gün izin diye o girmemişti.

Son düzenleme:

Bitti bitti İnci çok şükür bu hafta sonu yaşamaya başladık artıkın.
dukkana ben hıc gıtmedım daha hep esım gıdıyor ama bu hafta bıze de yol gorundu sımdılık hersey guzel bakalım :)

Maşallah maşallah inşallah hep böyle gider.

Sibel çok sevindim senin adına sana iyi gelecek bu iş yani çalışma

Geçmiş olsun Derya.

cnm 5 gün full sabah 10 akşam 9 ama diasaların işi ağır değil rahatım yani işte en son giridğim için devamlı kasada ben varım ondna korkuyorum malum direk maaştan gider 2 gün iznim var pazartesi.cuma aralıklı olunca anlamıyor ne ara iznim geliyor umarım herşey yolunda gider ama öneririm diasayı parası garanti çalışmaya göre değişiyor kasa süren vs.evet az ama 800 -850 en fazla bana yeter evime yakın umarım sorun yaşamam.
ne guzellll

alısınca kolay gleır canım en azından evıne yakın saatlerı bellı bı ıs cok sevındım senın adına

tesekkur ederım cok

gecmıs olsun cok canım
sağol cnm evet yakın birde alıştım ilk günler yamuldum :) ama şimdi süperim çok şükür.

canım gerçekten çok iyi geldi çalışmak bana umarım devamı gelir.

Son düzenleme:

anladım canım bende çalışmayı düşünüyorum ama kasa istemiyorum işte..Ama senin adına sevindim canım hayırlısı olur inş

kımse yok kızlar nerelerdesınız

masal cok hastaydı yavrum onla ugrastım atesı 39a cıkıp duruyordu sımdı ates dustu ama oksuruk basladı uyanında doktora goturecegım

masal cok hastaydı yavrum onla ugrastım atesı 39a cıkıp duruyordu sımdı ates dustu ama oksuruk basladı uyanında doktora goturecegım

Çok geçmiş olsun canım. Fena salgın var. Allah acil şifalar versin. Şimdi nasıl, biraz daha iyi mi?

merhabalar nasılsınız kızlar
anladım canım bende çalışmayı düşünüyorum ama kasa istemiyorum işte..Ama senin adına sevindim canım hayırlısı olur inş

cnm aslında dikat edince birşey olmuyor kASADA MESELA BEN DÜN YİNE KASAMI YANLIŞ SAYDIM MERKEZE GÖNDERDİK -15 AMA MEĞER HİÇ AÇIĞIM YOKMUŞ İŞTE BÖYLE ŞEYLER OLUYOR ZEVKLİ AMA STRESLİ BİR İŞ. BİRDE 3 GÜN ÖNCEDEN MAAŞIMIZ YATTI BUGÜN BİTİRDİK BİLE HATTA EVDE OTURSAK KİM VERCEK.

çok geçmiş olsun kuzuma.

Son düzenleme:
slm kızlar ben geldım

nasılsınız uzun zamandır zoktum..

aysegülcügüm gecmıs olsun canım sımdı nasıl masal..

hülya.sıbel.derya.bga.günesımsın sızler nasılsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…