2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ne ilgili sülaleymiş yarabbim.
Sen rahat ol.

merhabalar nasılsınız kızlar.hülyacım hoşgeldin evet gerçekten insanın isatnbulda evden çıkası gelmiyor park sorunu ayrı trafik ayrı ama şükür beylikdüzü metrobüs açıldı .
ayşegülcüm insan istemediği bir ortamda olunca geriliyor .masal hanım ne yapıyor iyi değilmi hülyanında dediği gibi onda aksi bir drum yok dimi gerçi bu işler ayrıntı işi ben birşeyi olduğuna inanmıyorum masalın.

Günaydın kızlar

Nasılsınız?

Sumakçon nasılsın? Masal nasıl? Yemek nasılsı? Anlaşılan sizde bizim gibi çok yakın ilişkiler içindesiniz akrabalarla.

İnci hoşgeldin. Yediğin içtiğin senin olsun gezdiğin gördüğün yerleri anlat.

Sibel sen nasılsın? İlayda nasıl?

Derya sen ve minik yaramazın nasıl?

Vallahi canım açıldı açılmasına da iyilik mi yaptılar millete eziyet mi belli değil.
Metrobüsler kapı ağızlarına kadar dolu, trafik desen bir facia.
Vize lazım bu şehre vize :)

Günaydın bga. Hoşbulduk.
Gezme tatili değil ziyaret tatili oldu bu :)
Ramazan olunca evden dışarı adımımızı atmadık.

Son düzenleme:

Evet Ramazan olunca öyle oluyor ama olsun değişiklik olmuştur sana da nasılsın?

slm hanımlar nasılsınız?ben iyiyim çok şükür sıcakların üstüne bi sıcak daha yaşadık evde bizim kombi açık kalmış peteklere el değmiyordu eşime dedim sıcaklardan böyle herhalde diye eşim bi baktıki kombi açık kalmış kapattık hemnede peteklerim ısısı düştü.
evine hoşgeldin incicim..nasıl geçti?
ayşegül masal nasıl canım?götürdünmü dra?kvde nasıl geçti yemek?
sibelcim sen nasılsın canım?ilayda nasıl?
bgacım sen nasılsın?

merhaba kızlar nasılsınız.deryacım iyiyiz şükür sıcak ramazan evde boğuşup duruyoz.hülyacım bu şehire vize bile tırs gelir eniştemde öyle diyor beylikdüzü üst üste geliyor avcılara biniyorum diyor yani buda çözüm olmadı istanbul halkına yakkında bu şehir taşımıcak bu insanları ondan korkuyom :))bga sen neler yapıyon cnm.ayşegül ne yaptı acaba.

selam kızlar

yemek oyle sıkıcıydı kı anlataam zaten teyzeyle knousmuyoruz kızlarda hepsı bırbırıne hava atma derdınde

yok calısınca sunu yapcam alcam cart curt

ben oturdum bı kosede cayımı ıctım muhabbete katılmadım balkonda yerde yoktu zaten gıtmedım oraya onlar ayrı oturdu kımse de gel demedı zaten :)

oyle ılgılıler oyle el ustunede tutarlar gleınlerını ıste :)

aman dedım

yarını dusunuyorum ıste

ınsallah masumdur kapanır dleık varsa da aksam kardesıme gecıcez oradan gıdecegız

dukkan da tadılatta ..lavabo tuvalet ve mutfak yapıldı masal ıcın oda yapılıyor sımdı

herkes ufacık cocukla nasıl yapacaksın dıyor..bakalım nasıl yapıcam

sız neler yapıyorsunuz cok sık gıremıyorum ya gırsem de acık kalıyor saatlerce net :) yazamadan cıkıyorum

hepınızı cok sevıyorum opuyorum keske bulussak hepımız tanıssak nasıl ıstıyorum bunu

ayşegül gerçekten sıkıcı bir ortammış:) yarın doktora gidiyonuz gelince yaz mutlak canım.ya bende çok istiyorum hele bga ve hülya ile çok yakınızı hiç görüşmedik .hepiniz iyisiniz umarım kızlar .

Günaydın kızlar,

Nasılsınız?

Ayşegül seni ve Masal'ı merak ediyorum. LÜtfen çabuk yaz.

Sibel'im doğru söylüyorsun bir türlü görüşemedik.

Sen ve İlayda nasıl?

İnci sen nasılsın?

Derya sende girmemişsin sen nasılsın? Çağan nasl?

günaydın hanımlar nasılsınız?ben çok yorgunumm dün eşim izinliydi ama hiç yanımızda yoktu arabanın muaynesi için sabah 9 da bi çıktı evden bizide anneme bıraktı akşam 7 de geldi hemen çıktık hem piknik hemde balık tutmaya gittik arkadaslarla çok güzeldi yedik içtik çok heyecanlı bi şekilde balık tuttuk gece 12 olunca arkadaslar süpriz yapmışlar bana bugün doğumgünüm olduğu için pasta filan almışlar mogan gölünde balık tutarken doğumgünümü kutladık tam pastayı üfledim balık geldi oltaya kısmetime gece 3 te yattım çok uykum var tabiki çağanda annemde kaldı ilk defa halada orda çok özledim tlfda sesini duydum ama eşimde bende bi tuhaf oldukm 3 senedir bu ilk ayrı yattığımız gece oldu..
bgacım hayırlı olsun evin canım rabbim güle güle oturmayı nasip etsin vee o evin içi bi bebek sesiyle dolar inşş
sumakcım naptın canım dra gittinizmi?
sibelcim sen nasılsın canım?ilayda nasıl?
hülyacım sen nasılsın canım?

selam kızlar

gıttık gıttık allaha sukur bırseyı yokmus kızımın nasıl sevındım ıcım rahatladı

sonra da ızmırlı anneler bulusması vardı burada kı 2011 aralık annelerının 12 kısıydık cocuklarda var bır suru araba herkes bıze baktı avm de cok komıktı

Bir süredir koşturuyordum. Tam netleşmeden müjde vermek istemdim.

Biz ev aldık hemnde annemle aynı binada. Sizinle de paylaşmak istedim.

gule gule oturun cnaım hayırlı oslun

dogum gunun kutlu olsun cnım

ınsan nasıl arıyro dımı ysvrusunu bende 5 dk gıtse ayrı kalamıyorum aklımda hep o oluyor

hadi gözün aydın ayşegülcüm bende çok sevindimm.
sağol canım benim teşekkür ederim..evet ya gittik aldık geldik şimdi uyuyo gidince hemen kucağıma aldım öpt kokladım iyice çok özlemişimmmm

merhaba kızlar nasılsınız.
bga canım hayırlıs olsun güle güle oturun inşallah
deryacım doğum günün kutlu olsun nice yıllara canım.
valla ben bayramdan sonra çalışıcam diyorum ama aklım hep evde olcak bu ara ilaydayı alıştırmayada çalışıyorum ama bakalım çok özlücem kuzumu.

Doğum günün kutlu olsun Deryacım

Geçmiş olsun Ayşegül. Birşey çıkmamasına çok sevindim.

Ooo ne güzel buluşuyorsunuz biz burda İnci ben Sibel nerdeyse dipdibe yerlerdeyiz bir türlü görüşemedik.

Hayırlı olsun Sibel,

Çalışmak sana da iyi gelecektir bence.

Kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Kısmetse eylülde taşınıcaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…