2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selma arkaslar bende aranıza yeni katılıyorum 2008 haziran geliniyim 1 tane oğlum var 13 aylık

meraba cnım hosgeldın aramıza ,sende ceee dıyıp gıtme tamam mı ugra sık sık aramıza..

oglunun ısmı ne :78:

hoşbulduk kızlar yok ben ceeeeeee diyip gitmem başınıza bela olurum oğluşumun adı çağan batu canlar ben yeni geldiğim için sormak isteikleriniz sorunda cevaplayayım

hemen cevap vereyim canım ankarada yaşıyorum hamileyken çıktım iş aradım ama bulamıyorum 25 yaşındayım

canım ben gızlı moddayım ya dur onu degıstırıyım artık ..

ben 26 yasındayım 2008 ekımde evlendım,evımden yaptıgım ıslerım var onlarla ugrasıyorum ayrıca ıste calısmayı da düşünüyorum
bebegım yok bebekte ıstıyoruz İzmir de yasıyorum :)

güzel canım evde ne iş yapıyosunkiii

zevklı iş ben de sevıyorum :) obıyken paraya dönmesı ayrıca guzel

ben sımdı cıkmalıyım sonra tekrar gelırım gitmeden bı sey sorayım :)

ben barbunya yemegı yapmak ısıtoyrum ama kuru barbunya etlı yapsam olur herhalde dımı ılla pılakı yapılmaz ondan..

normal yaptım ama hıc kurusunu yapmadım ep nout fasulye degısıklık olsun ıstedım :)

bilemiyorumki canım ya bizde barbunya yenmez sevmem hiçte yapmadım kusura bakma yardımcı olamayacağım şimdilik iyi aksmalar canım sana kolay gelsin benimde oğluşum ağlıyo bi bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…