2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

canım ya kusura bakma eşim geldi,yemeğe geçtik hemen,şimdi de leptopu ona devredecem,müsait bi zamanda ben sana bi sürü çeşit yazarımm,,,olurmu kurdelamcımm,şimdilik görüşmek üzere kızlar........

tamam tatlım iyi akşamlar görüşürüz....

cnm isim neydi senn :?
valla karşında birde benm gibi tombik var en iisi çıkalım bu konudan

beğenir cnmm da eşimgeç geliyor genelde bende anemde yerim onada alırım vede orda ortak yaparız beraber yemekleri ço az kendm yaptım o yüzde kendim yapıncada beğenmiyom nednse

cnm isim neydi senn :?
valla karşında birde benm gibi tombik var en iisi çıkalım bu konudan

vallahi konu yok diye girdim böyle bi fikir alışverişine.
hemen kapattım konuyu tamam cnm..bizde olmasak şuanda kimse yok öyle bi konu açtım
ama sıktıysam çok özür

beğenir cnmm da eşimgeç geliyor genelde bende anemde yerim onada alırım vede orda ortak yaparız beraber yemekleri ço az kendm yaptım o yüzde kendim yapıncada beğenmiyom nednse

anladım cnm olsun.değişir elinin ayarı birgün.
ismimmm kurdelammmm:)))

aneyyy hiç kimsecikler gelmemiş benim son mesajım
ve yine bennn
kızlarrr kızlarrr nerdesiniz kızlarrr

oo yemeklerden acılmıs konu ,kayınvlaıdemle görümcem vardı bızde,yenı gıttıler ,esımle kardesımde gıttı ev sessizlesti ..

sumakcım iyiyim çok şükür
hava bi anda soğudu dışarı da çıkamıyoruz eşimle bugun çok üşüyorum..
neyse Allahtan önceki günü baya bi gezdik hafta sonu evdeyiz..

iyi akşamlar kızlr nasılsınız ay hava çok soğuk ya zaten dışarı çok çıkamıyoduk iyice evde kaldım bu kışta geçse hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…