2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kızlar çok sıkıldım şu klavye hatasından.laptopta tuşlar bitişik böyle çıkıyor çok pardon kızlar
utanıyorum yaa

kurdelamcım sana birkaç günlük menü yazayım ozaman
karnıyarık,yanına pirinç pilavı ,isteğe göre çorba olabilir hepsi için
zeytinyağlı sarma yada dolma,,, yanına pilav
barbunya zeytinyağlısını yapabilirsin,yanına sebzeli bulgur pilavı

cnm bu saydıklarının hepsini yapıyorum daha çok barbunya bulgur pilavı
ama daha değişik birşeyler ne bilim

kurdelam sağol cnm evet o cadı kızım ama yeni halini birkoyamadım sanırım misafirin gliyo menü konusunda hiç ii eilim ya bnmde tuşlar bozuk kız laptopun üstüneotrduda azcıkın kusurabakmayın 2 saatt yazıyom :18:

ya kızlar konudan konuya geçiyorum ama
şimdi ben balık çok yapıyordum iki hafta öncesine kadar.acaba kızarttığım balık yağı
kilo aldırır mı?altına kağıt havluda koyuyorum halbuki..
şimdi sorum şu.iki hafta ve daha öncesi yaptığım balığin kalorileri şimdi bana yemesemde yağ olarak depolanmışmıdır?
yani yemediğim halde eski kaloriler şuan kilo mu oluyor bende..
çünkü yemiyorum birşey fazla ama kilo alıyorum bu ara

izmir köfte yapa bilirsn fırında patetes üstüne köfte biliyonmu cnm etli çorba ve tavuklu bulgu pilavı

ay çok yaşa ya cnm kızın oturdu demek laptopa.
minik yaramaz ya..

izmir köfte yapa bilirsn fırında patetes üstüne köfte biliyonmu cnm etli çorba ve tavuklu bulgu pilavı

bilmezmiyim cnm oo fırında patateste çok yapılıyor türk mutfağında biliyorsun..
etli çorba nasıl oluyo:26:,
tavuklu bulgur pilavınıda yaparım arada ohh

ben yağda hiç sevmiyom balığı hep fırında yapıyom gerç,i ben tombikim ama eğer ydiğin günler hareketliysen şimdi fkilo yapmz cnm

ben yağda hiç sevmiyom balığı hep fırında yapıyom gerç,i ben tombikim ama eğer ydiğin günler hareketliysen şimdi fkilo yapmz cnm

kızartma istiyor eşim illaki
nebilim durduk yere kilo alınca bi geçmişi kurcalayım dedim:18:
izmir köfte bulgurlu minik minik olan mı annem çok yapar sonra salça sosu maydonozla süslenir...

etli çorbagerdan dan oluo cnm 3-4 gerdan yeter onları düdüklüde haşla sonra çıkar minikce parçala etin suyunu süz on terbiye olarak az yoğurt un yumurta vesarımsak sen ne kadarsa ayarlarsın su cnm etlerdesal bu kadar cnm çok güzel oluyo o tavuklu bulgr pilavınıda tavuğu haşla dit sonra yağd kavurtavuk döner gibi oluyo

bulgur pilavını biliyorum tavuklu cnm
izmir köfteyi sormuştum ben...
etli çorbada değişik miş hangi yörenin merak ettim şimdi

ben köftesini normel malzemeden yapıom cnm patates üstü köfte üsttüne biber ve domotes koyuyom ilk başta tepsid ee soğan ve az salça kavuruyom

trakyada yapılır genelde cnm birde ciğerli pirinçli düğün çorbasıvar ama ben bilmiom

ben köftesini normel malzemeden yapıom cnm patates üstü köfte üsttüne biber ve domotes koyuyom ilk başta tepsid ee soğan ve az salça kavuruyom

he anladım tatlım sen normal fırın patatesten bahsediyorsun
bende izmir köfte deyince bulgurlu köfteye gitti aklım
çok teşekkürler...tariflerin için
pratik olarak baya örnekler verdin

ciğer dedinde bende tavuk ciğerini çok sevmeye başladım
herkez sevmez bende sevmem diyordum
eşim aldı denemek amaçlı..
güzel kavurdum baharatla falan.
bimin yemeklerin tadı tuzu çeşnisini kullanan var mı??
ben onu kullanır oldum yemeklerde.
eşim pek sevmiyor ama katıyorum pek birşey demiyo.
ciğeri onunla kavuruyorum pişincede bir soğan incecik
çok leziz oluyor.umduğum gibi çıkmadı
birde ben kendi yaptıklarımı seviyorum ya..öyle birşey var bende..

canım ya kusura bakma eşim geldi,yemeğe geçtik hemen,şimdi de leptopu ona devredecem,müsait bi zamanda ben sana bi sürü çeşit yazarımm,,,olurmu kurdelamcımm,şimdilik görüşmek üzere kızlar........

banada ciğeri eşim alıştrdı soğan biber domotes hımm enfes oluyo bende kendi yaptıklarımı beğenmiyom nedense :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…