2008 şubat anneleri yaramazlar ne alemde :)

burcuavcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
248
23
38
merhaba kızlar.bebişlerimiz ne alemde bakalım.benim oğluşum 13 şubat doğumlu ismi sirac kağan.çok yaramaz oldu.emekliyor 2 aydır ve her tutunduğu yerde ayağa kalkıyor.evimizde yürütecimiz varda Allah'dan çok yorulmuyorum ama bir yere gittiğimizde her an arkasındayım bir dakika oturmuyorum.sürekli düşüyor.kafasını çarpıyor çok korkuyorum bir şey olucak diye.sizin yaramazlar neler yapıyor hanımlar.haydi paylaşalım:teytey:

merhaba burcu benim ogluşumda 9 ay yeni bittiçok tatlı maşallah aynı tutundugu yerden kalkıyor emekliyor bide biliçli bişekilde anne diyor nen nen diyor bide mama diyor şu sıralar tek sorunumuz çok kansızmış bebegim bide bizim halen gaz sancımız var doktorumuzu 1 yaş dolmayınca rahatlıyamaz diyor.napcam bilmiyom gece uykumuz çok düzensiz ortalama 8 kere kalkıyorumkafamçokkarıştı

bizim uyku sorunumuz yok maşallah ama hep onla oynamamı istiyor.kendi kendine oyun yerine çekmeceleri boşaltmayı tercih ediyor.evin bütün çekmeceleri hergün karışıyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…