2008 mayıs bebişlerine balık yağı kullanan var mı

drydeniss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
2.186
10
39
kızlar herkes yavrusu için güzel ve iyi olan şeylerden yapmak istiyor biliyorum.. ondan bundan şundan hergün yeni birşeyler duyuyoruz.. zinko minko yağ mağ derken geçen ay kontrolümüzde kuzumun doktoruna sordum. herkesin dediğini boşver ben seni yönlendircem dedi.. dedim balık yağı versem nasıl olur.
zeka gelişimi için iyi olur dedi ve portakallı bir balık yağı önerdi..
şimdi onu kullanıyorum.. kızım accuk zor içiyor ama iyiliği için sonuçta... ama kokusu ağzından bi türlü geçmiyor.. :sm_confused:
sadece kokusundan şikayetçiyim, yanılıp yenilip ağzını kokladım da :bbo:
neyse zeka gelişimi için önemli olan bu şurubu doktorunuza sorarak kullanın derim..
yalnız kurumlar karşılamıyor tabi accuk pahalı 30,00 tl ama kuzularımızın gelişimi için herşeye değer diye düşünüyorum.. umarım herkesin alma şansı vardır...a.s
geleceğin zeki bebeklerine :içelim:
:hooray::hooray::hooray:

ay bende dün komşuma sordum kullansam mı diye dur bi dr a sorayım da kullan derse bende başlıyım

Bende kullanıyorum portakallı olandan. benim kızım çok seviyor. günde bir tatlı kaşığı veriyorum.Ama o vitamin ilaçlarıyla kullanılmıyormuş. ya vitaminin damla sayısı azaltılıyor ya da tamamen kesiliyor. ben şimdilik vitamin vermiyorum. siz veriyor musunuz?

ben henuz hamileyim daha dogurmadim ama hamileligimin 3 uncu ayindan itibari ile her gun balik yagi hapiiciyorum ,hamileler icin özel olanindan,cok faydasi oldugunu ögrendim,ins faydasi olur,,,tavsiye ederim

ben zaten de vit i unutuyordum balık yağına odaklandım ama biz bi çay kaşığı içiyoruz..

Ben doktorumuza sormuştum tavsiye etmemişti.Doğal olmadığını düşünüyor.Balık ceviz gibi yiyeceklerle telafi etmeye çalışıyorum bende.

doğrudur canım. zaten doğal olan hayatımızda ne varki? çocukları bile çoğunlukla sezeryanla dünyaya getiriyoruz.... yediğimiz hiçbirşey tamamen doğal değil. bizim yaşama dönemimizin gerekliği bu.. nerde o eski mis kokulu domatesler, biberler....

X