2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

gülhancım canım nasılsın..yakışıklılar nasıl, umarım herşey yolundadır..güzel haberlerini almak dileğiyle..

gizemcim bir gittin pir gittin valla..biz hiç değilse arada bir giriyoruz siteye sen, ebru, yasemin, gökçen, derya ve elif (taa önceden) tamamen boşladınız bizi..tuğbalardan biri de ortada yok zaten..ışıl ha keza..2008 in güzel annelerinden evlatlarla ilgili son durumları öğrenmek istiyoruz..güzel haberlerinizi almak dileğiyle inşallah..

küçük çıtı pıtı bir kız olucak heralde:)) negüzel busefer az aldın kiloyu ideal olan 12 kiloyla kapıtıcaksın galiba. 40 çıkana kadar 10 kilo gidiyordu zaten hemencecik verirsin :)

canancım RAbbim hayırlısıyla eşine kavuştursun seni de canım..ecrinimize de sağlık sıhhat versin..RABBİM size bağışlasın yavrunuzu...dualarımız seninle..kolay şeyler yaşamıyorsun.

AMİN. saol canım benim allah hamilelerin duaları kabul edermiş, ben hamileyken bana öyle derlerdi inşallah bizde hayırlısıyla kızımın babasıyla kavuşacaz... kolay değil hakikaten ama hayatta daha ne büyük acılar var diyorum kendimi böyle teselli ediyorum.

rabbim senin ve tüm hamiş annelere sağlıkla bebeklerini kucağına almayı nasip etsin inşallah..
hamiş sayısı artıyor :) acaba daha varmı eskiden yazan mayıs annelerinde ikinciyi bekleyen..

hepinizi öpüyoruz kızımla sizde kuzuları öpün bizim için.

bizde seni ve ecrini öpüyoruz canancığım.

valla kızlar ikinci için beklemeyin derim. bu ufaklıklar büyüdü çok şükür zaten. beraber büyüsünler işte. ilerisi için zor olur. bakıyorum etrafta ara verenlere ilkokul bitti büyüdüler tam rahata ereceğim derken öbürü okula başlıyor. bütün sıkıntılar tekrar başa sarıyor. Allah kısmet ederse en az 3 tene düşünüyorum ben. onuda 2 yaş arayla hepberaber büyürler işte bende rahat ederim büyüdüklerinde. diye düşünüyorum ama nasip tabi:)) yuuuh... diyeceksiniz bana dimi:)) ama ben hem çoçukları çok seviyorum hemde kalabalık aileyi. benim ailem kalabalık bişey olsa hepimiz toplanır destek veririz birbirimize. eşimin alilesi 2 kardeş 1 de kayınvalidem toplam3. eltim fos çıktı anlaşamıyoruz kaldım yanlız. rabbim nasip ederde ahlağı güzel yetiştirebilirsek ne mutlu bize:)

valla açıkçası bende severim kalabalık aileyi benden de bi itiraf daha ikinciyi görmedim ama bende üç çocuğum olsun isterim :)

yeni eltinmi fos çıktı daha ne olduki hemen bellimi etti kendini.. bu insanları anlamam şu üç günlük dünyada nedir insanların derdi sıkıntısı...

başı çektik neolsa ha 1 çoçuk ha 3 çoçuk demi:))

ya sorma ya bi garip insan. yaşı küçük bayağı hamilede 2 ayı filan kaldı. ailesi çok sorunlu çok karışıyorlar oda uyuyor onlara. evlendi evleneli tekbaşına hiç bana gelmedi. kayınvalidemle geldi anca. konuşurken bi problem yok ama maksadını anlayamıyorum. kayınvalidemle oturuyor. hamile kaldı kalalı hiçbir işe elini sürmüyor yemek yediği tabağı makinaya koyma zahmetindebile bulunmuyor. bi cins işte. halbuki hep derdim bi an önce kaynım evlensede eltimle bari gelip gitsek birbirimize

gülhancım canım nasılsın..yakışıklılar nasıl, umarım herşey yolundadır..güzel haberlerini almak dileğiyle..
sağol ridacım şimdilik biraz daha iyiyim ama herşey normale dönene kadar sıkıntı oluyo nasıl oldu düzeldimi bi boşluktayım sanki bakalım inşallah bir hafta sonra herşey yoluna girer kızına bulduğun isim çok güzel hayırlısıyla annesini üzmeden gelsin inşallah:)))
kızlar bende ridya katılıyorum sık sık gelemesenizde arada bi slm yazın ii olduğunuzu bilelim insan özlüyo hemde merak ediyo çiğdemde yok ortalıkta
tuğbacım bende çok isterdim peş peşine 3 çocuk ama 2.den sonra anladım benim kapasite 1 taneye uygunmuş...çok ağır geliyo artık belli bi zamandan sonra neyin yanlış neyn doğru olduğunu bile düşünemiyo insan hem binamız kalabalık ama bi işim olsa benimde bakacak kimsem yok bazen 4 yaş araylamı yapsaydım diyorum özellikle bi yere giderken evden çıkmak felaket ev bildiğin savaş alanı ....üstüme başıma özen gösteremeden atıyorum kendimi dışarı....tabi her insan bir değil hep hayran kalmışımdır 3 4 çocuklu kişilere
canım benim benim gibi senin elti de bi tuhafmış biz 3 eltiyiz çok iyiidk aslında biri annemle yaşıt biraz büyük öteki bende yaşıt ..benimle yaşıt olan üst katta oturuyo ama durduk yerde mayıstan itibaren gelip gitmiyo oysaki bu seneye gelene kadar çok iyiidk belki bi hatam olmuştur bilmiyorum bişeyde söylemiyo ama çok ii geçinen eltilerde var çevremde kardeş gibi insan imreniyo

gülhancığım kalabalık var ama kuru kalabalık diyorsun heralde. benim öyle durumda bakanım var. eşimin işi yarım gün biyere gideceğim zaman bırakıyorum ona. o olmadı annem, kayınvalidem yakın. ablam yengelerim. biri olmadı öbürü muhakkak oluyor.
ben 1 çoçukla bile zor çıkıyorum dışarı. annem kahvaltıya çağırıyor bazen sabahları ben gidene kadar kadın zafiyet geçirmiş oluyor:)) dedim geçen ona ne sen çağır beni nede ben geleyim kahvaltıya:)) dediğin gibi zorlukları çok var ama bi dönem oluyor büyüyünce iyiki peş peşe yapmışım deriz heralde.

aslında eltinle aran okadar iyiyse keşke bi konuşsan belki dediğin gibi bişeye alındı darıldı. nekadar yoğunda geçze zaman insan bi arkadaş her koşulda kapısını çalabilecek birisini arıyor kendine. bilmiyorum ileride düzelirmi benimkisi ama pek ümidim yok(
bu arada nikini değiştirmişsin. hayırlı olsun:))

merhaba kızlar uzuuuuuuuun bir aradan sonra tekrar merhaba geçen hafta pzt.den beri önce bilgisayardan sonra da internetten mahrum kaldım :))benim için çok kötü bir haftaydı :)))))
öncelikle kardelenci bebeğin hayırlı olsun.hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah. bazen ben de ikinciyi düşünüyorum ama şartlarımdan dolayı pek düşünemiyorum açıkçası.her sabah çocukcağızı uykusunu böl, üzerini giydir bazen de kabanını giydiriyorum halen uyuyor (
gülhancım yeni nickin hayırlı olsun bu arada. yakışıklı kuzularımız asıllar?
ridacım okuduklarımdan hamileliğin çok da sıkıntılı geçmiyor. sizleri okudukça sanki yanımdasınız gibi hamileliğinizi ben de heyecanla takip ediyorum.
ecrincim ülkemizde prosedürler o kadar yavaş ilelriyor ki bunu çok iyi biliyorum 5ay bitti halen eşimin açığı devam ediyor gerçi işimize geliyor ama yine de sıkıntı sonuçta .
tüm 2008 mayıs anneleri hepinizi çok öpüyorum. sizleri çok özlemişim :enbuyukkk:

helinciğim teşekkürederim sende hoşgeldin.

çalışan annelere 2 çoçuk fazla zaten yazık hem çoçuklara hemde anne çok yıpranıyor. fazla çoçuk isteyen ya evde oturucak yada evde bakanı olucak. çoçuklar evinden uzaklaştımı dengeleri bozuluyor. yengemden biliyorum. annemde kalıyorlar mecburen iş yerine yakın diye annem 2sine bakamıyor diye çalıştığı yerin kreşine götürüyorlar. sabah anneme yalvarıyorlarmış babanne gönderme diye zavallılar. annemde dayanamıyor götürmeyin diyor ama oda hasta hizmet yapmak gerek çoçuklara tabi küçükler daha. çalışan annelerin Allah yardımcısı olsun

kader tuğba sağolun kızlar arada değişiklik ii geliyo:))) kadercim çok şükür çocuklar iiler arada birbirlerini yeselerde:)) çocuk meselesine gelince hayırlısı kadercim nasipte varsa olur ben bazen çok korkuyorum 3. ye hamile kalırsam diye spiral var ama kayabiliyo dua ediyorum sürekli 3. kaldıramam benim neler çektiğii rabbimde biliyo hepimiz için hayırlısı öptüm kızlar hepinizi

merhaba arkadaşlar ,
Rabbim hepimize hayırlı bir sene nasip etsin. Sevdiklerinizle beraber güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum..... yeni yılın ilk çiçekleri de benden olsun a.s.

selam güzel anneler,
dilerim bu sene bütün güzellikler sizinle olur...

kader canan sağolun kızlar bende tüm mayıs annelerinin yeni yılını kutluyorum.. inşallah bu yeni yıl tüm güzellikleri huzuru mutluluğu beraberinde getirir

slm kizlar sizlri cok ozledim benim hamilelik yeni yeni normale dondu bulantilarim cok fazlaydi ,simdi iyiym ama gecmisi okuyamadim hersey yolundadir umarim saohpetlerimizi,dertlesmelerimizi kisacasi herseyi cok ozledim hepinizi opuyorum,buarada bebisimin cinsiyeti daha belli degil belki carsamba soyler doktor,kismetse haziranda 2.kez anneolucam.herkese sevgileropuyorumnanaktan

ışılcım biz de seni özledik..hamileliğin normale dönmüş..hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım..hadi bakalım hayırlısıyla cinsiyetini de öğrendiğinde bizimle paylaş hemen..merakta bırakma bizi..benim bebiş şubat sonu geliyor..benim kızım olacak nasipse..tek sağlıklı sıhhatli olsunlar da gerisi boş...

ışılcım hoşgeldin canım .. hayırlısıyla gelsin bebişin bizlerde çok şükür herşey yolunda arada delirsemde yuvarlanıp giidyoruz ridacım sen nasılsın iyiisn inşallah kızlar hepinzii öptüm

herkese iyi geceler,
ışılcım seni tekrar görmek güzel. senin doğum ne zaman olacak hayırlısıyla?
ben bir şeyi çok merak ediyorum ikinci hamileliğinizde de ilkinde duyduğunuz heyecanı,mutluluğu duyuyor musunuz? bana nedense ilk olan o kadar özel geliyor ki sanki ikincide aynı mutluluğu aynı heyecanı duyamayacakmışım gibi geliyor.
heline hamileliğim o kadar güzel o kadar rahat geçmişti ki hayatımın en güzel günleri desem yalan olmaz bazen zamanı helini ilk öğrendiğim tarihe geri çevirmeyi o kadar istiyorum ki o güzelliği, o heyecanı, o huzuru yeniden yeniden yaşamak istiyorum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…