2008 Kasım Anneleri

havalar ısındı nasıl olsa alışırlar ama ben hiç sevmedim o alıştırma külotlarını torba gibi ya almadımda halılar zaten yıkamaya gidecek dediydim:))

Acildeyken bir kız vardı, 9 yaşındaymış.Yanımıza oturdular.Kız çok zayıf ama.Kızın bacaklarına işaret parmağıyla dokunup bu ne böyle çöp gibi bacaklar diyo

bende 2 şerden 4 tane alayım diyorum alıştırma kilotlarından....
yasmin evet benim duyduklarımda çoğu kakayı söylüyor çişi salıyordu..:))
bence anıl bu bilmişlikle tatilde iyice öğrenir gibi geliyor bana..
benim kaanda 2 gündür pantolan çıkmaya başladı ya beğenmedi diye değiştim yine çıkarmış çıtçıtlı badileri giyiyoruz biz hala geniş oluyor en büyüklerinden almıştım onuda açıp bacakları açık dolanıyor ortalıkta...

az önce nasıl acıkmışlar sabah az yemişlerdi kaan tencerelere mama vey diye saldırdı artık çorbamda yoktu dünden tarhana yaptım en kolayından biraz ekşili oluyor ev tarhanaları sarımsaklıda yemiyorlar artık içine nane az baharat küp şeker et suyu varsa ondan ekliyorum öyle içiyorlar bugünde kaşar rendeledim öyle böyle içtiler içinde..:)))

kız polip gewl kısır yaptım benimkilerin boğazından azcık yeşillik geçsin kısırı severler dedim kendiminde canı çekiyordu ne yalan söyleyim az bişey yaptım ama yedilermi yok dolap taka püskevit gofret aranıyorlar nitekim buldu kaan gofret yediler... gel baka var daha sana yeter gel daaaaa...

yasmin hadi bakalım afiyet olsun şimdien..:)))
sana iyi tatiller diliyorum doyasıya tadını çıkar valla oğluna şifa diliyorum ve öpüyorum....

poli bacı canını çektirdimmi kıı neysem borcum olsun diycem ama kısmet belli olmaz bir yerde denk geliriz belkim.. nede olsa benim memlekete yakınsın.. sanada şimdiden iyi bir haftasonu diliyorum...

benim kocinin akşam maçı var yemek yemiyecek gelincede çayla bişeyler atıştırır... kuzularım uyudu banada bir ağırlık çöktü... master şefimi şöyle uzanarak izliyeceğim seviyorum bu programı..:))) belki birazda ben şekerleme yapabilirim..
hadi iyi akşamlar herkese....

gunaydınlarrrr

herkese ıyı haftalar dılerım guzeller
3 gunluk bır aradan sonra yıne buradayım

cuma gunu annem cenaze sebebıyle sehır dısına cıkınca ben evde kalmak zorunda kaldım
hos kendı evımde degıl babamın yanında kaldık ya neyse
hafta sonu da pek bır yere gıtmedık
annem gelene kadar babamda oldugumuzdan sadece parka ve alısverıse cıktık o kadar
ama dınlenemedım yıne de

ayrıca bu wc egıtımıne ben hazır degıldım zaten ya bayagı gerılıyorum
alıstırma kılodu gıydırıyorum cıtcıtlarından cıkarıyor sıpa
hele ne oturaga ne de klozete oturmayı kabul etmeyısı yok mu cıldırıcam neredeyse
kacıyor sıpa hayıyyy dıye
dun aksam alıstırma kılodu gıydırıp bak artık bezın yok cıs gelınce soyle tamam mı oglum dedım
tamam dedı her yarım saatte bır sordum
ama yıne de alıstırma kıloduna yaptı
anne bıtırdım dedı sonunda da
cıkarmak ıcın banyoya goturmeye bıle zor ıkna ettım hatta sınırlenerek

ufff cok zor bu ıs
basaranları tebrık edıyorum

günaydın kızlar,yasmin sağolsun ikindi kahvaltısına yetişticuma hiç aramadı tamam gelmeyecekler demiştim neysem geç oldu güç olmadı.pasin kız sen deyince geldi aklıma bak bizde malum makina yok ama kocikonun yeni telefonu ile çekebilirdik yada yasmin çekebilirdi makinası vardı herhal onun hiç aklıma gelmedi ateş almaya geldiler zaten o arada unuttum gitti:97:

Son düzenleme:
günaydın kızlar,
lorem hafta sonu bende alıştrma kilodu aldım ama benimkiler normal içi pamuklu dışı naylonlu olanlardan lastikli yani.. bugün açılışı yapacağız bizde.. sabah toplantılarını halletsinler ondan sonra çıkarım bezi dedim ama her an giydirebilirim.. bir yerden başlayacağım mecburen.. valla tek kuzuyla siz zorlanıyorsanız benim işim daha zor ne edecem bilemiyorum.. Allah kolaylık versin bizlere...

polim geçde olsa yasminle tanışılmış sevindim.. valla bir ara o kadarda resim tantanası olmuştu.. kızım birinizin aklına gelseydi ya neysem bir dahaki sefere inş... kısa süreli uğramışlar ama kuzular ne yaptı birbirlerine çabuk kaynaştılarmı...

gercekten aklınıza gelmedıgıne ınanamıyorum nedense :26:
yanı bılıyorsunuz o kadar merak edıyoruz
askolsun butun hayallerım suya dustu

yok sana bır daha foto moto polıpe

kızlar hadi bakalım açılışı yaptık yeni donlarını giydiler kaan sıkı olunca yanları pek beğpenmedi ama kıvırınca sustu şimdilik oturuyorlar arada bir soracağım bakalım nasıl gidecek ilk gün akşama kadar kaç kere fışfışlıyacaklar...(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…