2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

betulygt canım öncelikle çok güzel yüz hatların kaşın gözün var canımcım maaaşşallaaahh nazar değmesin. çokta güzel gelin olmuşsun. benm fikrime gelince 1. resim siyah olan o renk seni biraz kapatmış gibi zaten çok koyu saç yok artık piayasada çok az. bence kına meselesini önce araştır hamilelikte saça kına sürmek iyimi kötümü en sonuncu saç rengi sana sanki daha çok yakışmış sen şimdi saçımı açtılar üzerine boya yaptılar aktı diyosun, zaten sen o saçı yani açılmış olan saçı boyattıkça oturacaktır. oriyelle açılmış saçın üstüne yapılan boya hemen tutmaz 3-4 kez boyatılması gerekir. genede kuaförüne danış istersen bak bakalım o ne diyecek.

ahhh ahhh hamıs olmadan oncekı halım geldı sımdı aklıma ayda bır sacımı boyatırdım fon manıkur pedıkur kıyafet hak getire...
sımdı kendımı hıc begenmıyorum...zaten 3 4 tane hamıs bluzum var cevır cevır aynısını gıy ıcım bayıldı...:çok üzgünüm:
bebısım ıcın herseye deger ama kendımı hıc begenmıyorum su an...kılo desen kılo,sac desen rezalet,hava sıcak zaten makyaj falan yok,topuklu ayakkabı tarıh oldu...:çok üzgünüm:

güzelim bence şöyle bir dönemde saçınla çok oynamadan kendi rengine dön,çocuk olduktan sonra bir süre saçınla başınla ilgilenenmeyeceğin için istediğin rengi tutturamazsan seni uğraştırır,yaptırdığın sarı rengide beğenip beğenmeyeceğinde meçhul,bende sarışın sevdasında olan bi hatunum,okadar saç boyattım istedğim rengi yakalayabilmiş deilim

kızlar ya göbişim çatladı okadar krem ve badem yağı kullandım ne gıcık bişey ya.canım bu arada kendi saç rengin çok daha güzel.

herkes hoşgeldiiii :))
kıvılcım canım ya sorma ne sürersen sür çatlıyor işte :KK43: benim de göğüslerin altından çatlak olmuş kırmızı kırmızı..birden 80den 95 fırlayınca böyle oldu :KK43:((

kızlar ya göbişim çatladı okadar krem ve badem yağı kullandım ne gıcık bişey ya.canım bu arada kendi saç rengin çok daha güzel.

gecmıs olsun canım bakalım benım ne zaman catlıcak merak edıyorum henuz bırsey yook...her aksam lıerac ve badem yagı suruyorum..

sorma canım ya küçücük memişlerim oldu kocaman harita gibi gerçi bizimki çok seviniyor ama sonunda sarkmasından korkuyorum ah ah nerde eski ben nasıl eskisi gibi olucam acaba

herkes hoşgeldiiii :))
kıvılcım canım ya sorma ne sürersen sür çatlıyor işte :KK43: benim de göğüslerin altından çatlak olmuş kırmızı kırmızı..birden 80den 95 fırlayınca böyle oldu :KK43:((

sen kaç kg iken kaç oldun ben 56 iken 65 oldum gerçi 2 haftadır tartılmıyorum en son dr hızlı gidiyorsun demişticoksekeriremsu

Ay benimde çok selülitim oldu kendimi penguen gibi hissediyorum o kadar bakımsız görünüyorumki aynalara küstüm,bide çenemde kaşıntılı bişeyler falan oluştu berbatım yani,inşallah yavrularımız ilerde anneciklerinin kıymetlerini bilirler,bu selülitler nasıl geçerki

ayy hiç bilemiyorum canım doğum yapanlardan da okuyorum; göbek duruyor çok kötü görünüyorum diyenleri falan :bbo: iyice içim kararıyo acaba eski halimize dönebilir miyiz gerçekten bu inancımı da yitirdim ben senağlama

sen kaç kg iken kaç oldun ben 56 iken 65 oldum gerçi 2 haftadır tartılmıyorum en son dr hızlı gidiyorsun demişticoksekeriremsu

hemen hemen aynıymışız canım ben de 54 ten 63 e çıktım senağlama yani son bir ayda 3 kilo birden almışım ya inanılır gibideğil :bbo: ama cidden ben öyle ıvır zıvır çikolata falan da yemiyorum nerden alıyorum bu kiloyu bilmem kafamçokkarıştı

ayy hiç bilemiyorum canım doğum yapanlardan da okuyorum; göbek duruyor çok kötü görünüyorum diyenleri falan :bbo: iyice içim kararıyo acaba eski halimize dönebilir miyiz gerçekten bu inancımı da yitirdim ben senağlama

Valla canım benimde hiç umudum yok sanki kimileri emzirirken zayıflanır falan diyo ama bilemiyorumki,benim ablam iki doğum yapmasına karşın hala tığ gibi kimiside öyle oluyo işte benim yapım kilo almaya çok müsait şişiyorum habiresenağlama

Ay benimde çok selülitim oldu kendimi penguen gibi hissediyorum o kadar bakımsız görünüyorumki aynalara küstüm,bide çenemde kaşıntılı bişeyler falan oluştu berbatım yani,inşallah yavrularımız ilerde anneciklerinin kıymetlerini bilirler,bu selülitler nasıl geçerki

penguen mi :roflol: güldürdün beni canım :roflol: selülit kremleri çatlak kremleri var canım üzülme alır deneriz artık napalım ..

bende çok yemiyorum ama biraz problemli bir gebek geçirdiğim için sürekli yatıyorum o yüzden diyorum ama bilmem artık aman boşver biz bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza alalımda elbet bir yolunu buluruz.

Valla canım benimde hiç umudum yok sanki kimileri emzirirken zayıflanır falan diyo ama bilemiyorumki,benim ablam iki doğum yapmasına karşın hala tığ gibi kimiside öyle oluyo işte benim yapım kilo almaya çok müsait şişiyorum habiresenağlama

evet canım emzirirken metabolizma hızlanıyormuş ben de öyle biliyorum ama yine de o dönemde de boğazımızı tutmamız ve spor yapmamız gerekir sanırım :1no2:

penguen mi :roflol: güldürdün beni canım :roflol: selülit kremleri çatlak kremleri var canım üzülme alır deneriz artık napalım ..

:roflol::roflol:Kız evdeki halimi bi görsen zaten çok komik,bol bi elbisem var bide boydan çizgili tam penguensırnaşık şey,selülit kremim var evde ama kullanamıyorum inşallah kullanmaya başlayana kadar eskimez o kadarda para vermiştim yazık oldu:çok üzgünüm:

kızlar bırde dogumdan sonra eger sezeryan olmazsa su korselerden gıymek lazım galıba yada eskı usul carsafa sarınmak lazım:))))
ben kesın yapıcam cunku yapanların gobeklerınden eser kalmadıgını goruyorum...

X