2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

herkese günaydın..hepinizin kandili mübarek olsun...bebişlerimiz ailemiz ve bizler için herşeyin hayırlsını nasip etsin Rabbim... herkese sevgiler...

hepimizin regaip kandili mübarek olsun hayırlara vesile olsun bebişlerimize hayır getirsin inşallah

çok güzel olmuşsun yaa tamam şişiyoruz ama güzel duruyor dimi ama. Allahnazarlardan saklasin canim seni bebişini

hamileliğin yakışmadığı kimse yoktur heralde bence herkese ayrı yakışıyo annelik sonuçta hepimize yansıyo güzelliği

kızlar bugün çok kötüyüm ya daha doğrusu dün akşamdan beri sabahları uyanamıyorum zorla işe geldim bugün kafam yerinde değil sanki vücudum çok yorgn bi ton iş yapmış gibiyim ama sabahtandır boş boş oturuyorum burda bide kemiklerim çok ağrıyo akşam nasıl gelcek ya offffffffff (

canım gecmıs olsun sıcaklar vucut agırlıgı hepsı beraber olunca ınsan tuhaf oluyor...
bende her sabah kendımı acayıp kotu hıssedıyorum...
sen bırde calısıyorsun allah sabır versın arkadasım...

izmirgüzeli betül hoşgeldiniz sizin de kandiliniz mübarek olsun..
izmirgüzeli geçmiş olsun Allah yardımcın olsun canım hepimizin yardımcısı olsun ...

ebru evet canım tam ısırmalık valla tombiş tombiş ayaklar :))

geçmiş olsun izmirgüzeli, benımde oyle nıyeyse ağırlık var ustumde sırtım kemıklerım agrıyor..
ama ne yazıkkı sen calısmak zorundasın.. allah yardımcın olsun canım..:teselli:

İzmir güzeli geçmiş olsun canım çok yorma kendini,mervecim sen nasılsın dün akşam eşim gelince çıkmak zorunda kalmıştım haber bile veremedim,canım çok sıkkın benimde herşeyin bi çözümü vardır inşallah,artık sorunlarla tek başıma başa çıkmaya çalışmaktan yoruldum,eşim çok ama çok anlayışsız bazı konularda hiç kendini bir kere bile benim yerime koymuyo,ben bu halimle nereye kadar dayanırım bilemiyorum karnımda şu çocuk olmasa valla kaçıp gidesim var buralardan ama şuanda bebeğimden güç alıyorum iyiki o var canım oğlum,benim herşeye dayanma sebebim o...

Sağolun kızlar sizinde kandiliniz mübarek olsun.Aynı şikayetler bendede var sabahları çok zor uyanıyorum ayaklarımın üstüne basamıyorum.

Bende çalişiyorum cannim inan çok zor oluyor. Biraz daha dişimizi sikalim napalim artik. Sen izne ne zaman çikmayi planliyosun. Ben 32 haftadan sonra düşünüyorum ama ne olacak bakalim

Günaydın kızlar, hayırlı kandiller dilerim...
Bu gece tüm bebekler için dua edelim...3 aylara girmiş bulunmaktayız, hepimize hayırlı uğurlu olsun...
Akika yaptıracak olan var mı? bu konuda ne düşünüyorsunuz?Akika bebek doğduktan sonra yapılan şükür kurbanıymış?
Bebeği hastalıklardan, beladan korurmuş, sizce doğrumudur?:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…