2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kızlar dün akşam biz bir fotoğraf makinesi sipariş ettik, o gelsin bende birşeyler alıp çekip yollarım :) Geçen gün ilk defa bebeğime birşey aldım, boynere gitmiştik orda patik eldicen şapka takımı aldım o kadar güzeller ki...Birde chiccoda mükemmel bebek kıyafetleri var, hayretler içinde kaldım...Bayıldım resmen..Ama almadım biraz daha geçsin sonra alırım.

merhabalarrr güzell annelerrrr nasılsınızzz bugünn evdeyimm çok güzelll. ayşenin bebegini bende çok merak ediyorumm hadi güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruzz ayşecimmm.

canlarım hepınıze tek tek tesekkur ederım a.s.

bride evet cnm yengem vermıstı allah razı olsun 6 ay kullandı zaten kendısı temızdır saolsun verdı bende beyaz kumasla kaplıcam kaplayınca yıne resmını ceker yollarım:teytey:

annessa cnm sen kac haftalıksın ole gobecıkler attın durdun bakımmklava: bende senı hamiş degılsın sanıyordum aman dıkkat et yavrukus

bende cınsıyetı beklıyorum kesınlessın oyle alacam valla, bıde dedıgın gıbı can gelmeden bısey alınmaz dıye banada dedıler anacım eltım 3 aylık evlı ne bebıs var ne bısey kışın dusunuyorlar yapmayı ama benden once bebegıne suveter oruyor hatta kendı bebegı ıcın hastane cıkısı almıs ben daha onu bıle almadım , onun hıc bıseyı yokken yapıyorda bızmı yapmıcaz yaniii:dilcikar:

Canım banada geçen ay kocacım digital fot makinası almış çokta iyi çekiyo güzel bi marka bebişimi ve beni çekmek için ama bi sorun var resmi çektikten sonra tarih atmıyomuş ya gittik aldığımız yere sorduk ben hamileyken kaç haftalık olduğumu falan görmek istiyodum o yüzden çok canım sıkıldı tarih atması benim için önemli bi husustu tabi alırkende sormak aklına gelmemiş ama çekim süper şimdide değiştiremiyorum eğer sende o özellik olsun istiyosan alırken dikkat et canım benim

kızlarrr hepsii birbirinden güzell allah hayırlısı ile bebişlerinizin güle güle giymesini nasip etsinn.

günaydın arkadaşlar..
seren bebişinin cicileri çok güzelmiş güle güle sağlıklı günlerde giysin inşAllah..

canım biz boşnağız ve oynamayı çok severiz bide çeşitli yöresel kıayfetlerimiz var kınalarda değiştirip değiştirip dururuz her oyuna ayrı kıyafet kınalara bavulla gideriz düşün artık bunlar gerçek abartmıyorum bazen inanmıyolar abartıyosun diyolar. bende 15haftalık hamişim kızım olursa oynak doğacak zaten hatta oynayarak bile doğurabilirim dün akşam eşim geldibizi almaya zorla çıkardı oyundan burda sabahlıcan galiba diyo napıyım kapı gıcırtısına oynayan biriyim ben duramıyorum ki

benim kocişte bana almıştı digital foto maknesi ama kullanamadan kaybetti kendisi ben bebişimi ve kendimi çekecektim :1no2: artık yenisini alsın bende çekerim aldığım şeylerin resimlerini.

:roflol: allah senin iilini versın emiii
bende oynamayı cok severım bı muzık duyayım hemen kalkar oynarım valla:dance: ama hamıs olduktan sonra dıkkat edıyorum aman sende dıkkat et cnm bebiş ıcın dedım yoksa istedıgın kadar oynayabılırsın hatta dogurduktan sonra butun KK hanımları bır araya gelıp gobek atalım:sm_cool::dance:

günaydın kıslaaaaarrrrrrrr....herkesler iyidir umarım...

seren bebişin cicileri çoook güzel Allah hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin inşallah...

serencim gercekten cok güzel aldıgın seyler cok begendim bitanem bebişinle beraber güle güle kullan canım arkadaşım a.s.:1hug:

Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın nasıl hissediyosun kendini

tşk cnm iyim bende sabah kan surubum bitmişti saglık ocagına yazdırmak için gittim dr bide igne yazdı yanında bende igneyi vuruldum geldim inş yarında kontrol için gidecegim dr hayırlısı bebişimi görecegim 3 haftadır görmüyordum melegimi inşallah iyidir oda dua edin cnm a.s.:1hug:

serencim gercekten cok güzel aldıgın seyler cok begendim bitanem bebişinle beraber güle güle kullan canım arkadaşım a.s.:1hug:

saolun kızlar cok teskur ettım:teytey: darısı herkesın basına yanlız sızden bugun bısey ıstıcem lutfen anne olmak ıcın cabalayan tum anne adaylara dua edın bol bol onlar bızım yerımızde olmak ıcın cok can atıyorlar lutfen dualarınızı esırgemeyın onlardan RABBIM HİÇBİR ANNENIN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASIN INSALLAH ALLAHIM BIZIM EVLATLARIMIZADA SAGLIK SIHAT VE GUZELLIK VERSIN INSALLAH a.s.

amin cnm tabiki her zaman namazımda dua ediyorum Allahım isteyen tüm kardeslerime bu güzel duyguyu tattırsın inşallah
çünkü daha 4 ay öncesi bende aynı durumdaydım 4 senedir olmamıstı benimde onları cok iyi anlıyorum inşallah Allahım en kısa zamanda onlarında yüzünü güldürür cnm a.s.:1hug:

Ben hiç dikkat etmedim, özellikleri arasında yazmıyordu sanırım..İyi birşey alalım dedik hem evdeki bozuldui, hem özellikleri yetersizdi.Şimdi aldığımız inşallah iyidir.Markası, megapikseli ekranı falan baya büyük, ben çok meraklıyım fotoğraf çekmeye...Bende aslında bebeğime birşey almauyacaktım söz vermiştim 6 aya kadar çöp almıcam diye ama geçen gün tabumu yıktım ve aldım.Ama bir daha almam uzun süre...Alınca içimi korku kapladı zaten, huzursuz oldum..

ALLAHIM İNŞALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN CNM HERSEYİ HAYIRLISI İLE BENDE YARIN GİDECEGİM DR BEN 2 Lİ TESTİ YAPTIRMADIM AMA 3 LÜ TESTİ YAPARLARMI ACABA YARIN ARKADASLAR BEN 15 HAFTALIGIM SU ANDA a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…