2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

eşimde sınava girecek haftasonu inşallah başarılı olacaksınız.dualarımız sizinle...

Sağol canım benim inşallah iyi geçer sınavlarımız hayırlısıyla bi geçsem şu sınıfı Bütünleme sınavlarıda eylülde doğumumda eylülde nasıl gircem bilmiyorum o zaman iyice ağırlaşçam o yüzden bütünlemeye ders bırakmamam lazım çok çalışmam lazım çooook

evet haklısın cnm dün saçımı yıkamıstım ama kurutmadan bende dısarı cıktım galiba bugün onun için fazla agrıyor biraz a.s.

Ben de burdayıım ama çıkacağım az sonra..
Biz de ev aldık kızlar ama oturmayacağız,kiraya verdik bu hafta sonu kiracı taşınacak,yeni ev ,tabii bir sürü işi gücü oluyor eşim de olmayınca herşeye ben koşturuyorum...

benımde eşim gırecek ama hııc ılgılenmıyo haberı bıle yoktur valla c.tesı pazar dımı arkadaslar bıze kagıt gelmedıde:uhm:

Canım ben aynı zamanda Açıköğretim Fak.çalışıyorum eğer eline kağıt gelmediyse eşinin internet şifresi varsa internetten sınava giriş kağıdını alabilir eğer şifresi yoksa bağlı bulunduğu Açıköğretim bürosuna gitsin ordan alsın öptm

ayy zaman geçmek bilmiyo yaa yarın dr gidecem hemen geçsin istiyomm bu gün eve gidip duş alıp uyumak istiyomm......
kızlar bişey soracam sizde de oluyormu bilmiyom ama benim sürekli sağ tarafım sızlıyo ve genelde sağ tarafımda top gibi bişey elime geliyoo bu nedir bebek mi başka bişey mii yaa.... bazen tam göbeğimn altında oluyo bazen sağ da

kızlar evet bende de var o burun kanaması ama çok hafif hatta sadece mendile geliyor burnumu silince ben de sormadım doktora

Merhaba arkadaşlar "Damarlarda toplam kan miktarı tüm gebelik boyunca, gebelik öncesine göre %40-50 oranında artar. Bu artış gebeliğin en erken dönemlerinde başlar ve 16. haftada hızlanır. Kan miktarının bu kadar artış olması burun tıkanıklığı ve burun kanaması gibi belirtilerie neden olabilir" diye okudum. Dr. Kağan Kocatepe'nin sitesinde korkulcak bişey yok bende de olmuştu.

arkadaslar bende baş agrısı oluyor cok kötü yaa sizde de oluyor mu ayrıca canım hiç birsey yapmak istemiyor :1no2:

bendede oluyor anacım bendede maşallah yok yok:)) artan kan dolaşımı bazı annelerde baş ağrılarına sebep oluyormuş.geçenlerde bir tuttu 3 gün ağrıdı inş seninki çabuk geçera.s.

arkadaslar kib bebişinizede iyi bakın öüyorum sizi ben cıkıyorum şimdilik Allaha emanet olun a.s.:1hug:

arkadaslar kib bebişinizede iyi bakın öüyorum sizi ben cıkıyorum şimdilik Allaha emanet olun a.s.:1hug:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ANNELER GÜNÜ ZAMANDI KISLAR MAYISIN IKINCI HAFTASI DIMI NİSAN DEĞİİİLLLL:1shok:

ayyyyy anneler gününde bebişlerimizde olacak ne kadar güzel

AYYY EVET:teytey: BIZDE ANNEYIZ BU SENE EN GUZEL HEDIYEYI ALDIK VALLA YAVRULARIMIZ BIZLERE EN GUZEL HEDIYE:teytey:

BEN SIMDIDEN IKI ANNEYEDE NE ALACAGIMI DUSUNMEYE BASLADIM VALLA NAPACAM BILMIYORUM OFFF:uhm:

AY OYLEYMİŞ ELTIMDE HAFTAYA DEDI KAFAMI KARISTIRDI.MAYIS DEDIM NISAN DIYE IDDA EDIYO BİDEklava:
SAOL CNMa.s.

önemli değil cnm. sende evet nisanmış deseydin çok iddia eden olunca ben öyle yapıyorum.madem dinlemiyor bildiğini yapsın rezil olsun:teytey:

önemli değil cnm. sende evet nisanmış deseydin çok iddia eden olunca ben öyle yapıyorum.madem dinlemiyor bildiğini yapsın rezil olsun:teytey:

GORUMCEME SOLEDIM SENIMI RESIL ETMEK ISTIYO DEDI:roflol: GECEN SENE BEN AYAKKABI ALICAM DEDIM ODA GITMIS AYAKKABI ALMIS KAYINVALIDEMEKötü Kazen SINIROLDUM AMA OGRENDIM CENEMI TUTMASINI BEN IYI NIYETLE DEDIM NEBILIM AYNI SEYI ALACAGINI:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…