2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Oh Be Geldim şükürr Ama Benin Annişim Aciktii Midem Bulanmaya Başladi çünküü Biz Yemek Yeriz Az Sonra......

hosgeldiniz arkadaslar siz nasılsınız iyisinizdir inşallah iyiki varsınız hepiniz :1hug:a.s.

:sm_cool:
canım benim dualarımız seninle inş herşey güzel olcak sıkma kendini çünkü bebişide de kendinide düşüna.s. bende çıkıyorum kızlar dr gitcem ya :teytey: kendinize iyi bakın öğrenince cinsiyeti hemen yazcam kendinize iyi bakına.s.

Estafurullah arkadaşım ne demek kusuruna bakmak, seni çok iyi anlıyorum yalnız olmak ailenden uzak olmak, şehre uzak olmak çok yıpratıcı oluyor.Olsun seninde bebişin olur onunla oyalanırsın, bebişin olana kadarda biz varız, Bende istanbuldayım ama pek dışarı çıkmıyorum, ev ve annem arasında gidip geliyorum.Arada bir kadıköye de iniyorum sende çık pazara falan git, ya da komşuna belki biraz rahatlatır seni?a.s.

merhaba kıslarrr nasılız bakalım bugünnn yeni haberler varmııı aramıza yeni katılanlarrr.
bu arada sizde de oluyormu acaba benim her sabah yüzümü yıkarken farkediyorum burnum kanıyor az az herhalde geceleri sabah kan pıhtıları geliyor burnumdan olurmuş dediler ama sadece bana mı oluyorr acep

canlarım ben yemeğe gidiyorum
sonrada toplantım var
ordanda anacığıma gidicem
kardeşim bilgisayarı işe götürmediyse ordan katılıcam aranıza yeniden,götürdüyse yarın görüşürüz artık
kendinize çook iyi bakınn
cumartesi kontrolümüz var kızımı çoook özledimmmmmm
dua edin olurmu teyzeleri herşey yolunda olsunnn

hayırlı olsun seren, inş birdahaki sefer utanmazda bizide meraktan kurtarır

ayşecim serene katılıyorum bende kabuslar görüyor uyuyamıyordum artık başucuma ayetel kürsi koyuyorum çok rahat uyuyorum.
sarıkanarya canım hayırlı haberlerini bekliyoruz.
kızlarrr merhabalarrr bende bugün 3lü test sonuçlarını alacagım benim drumda gerek yok ikili yeter demişti ama yinede yaptıralım demişti sonuçları merak ediyorum zaman hemen geçsinn...

GÜNAYDIN kızlarrr şifremi unuttum ya inanabiliyormusunuz kafamçokkarıştıgiremedim o yüzden.benimde oluyor canım az ama internette ve kitaplarda normal diyor druma soracağım gittiğim zaman gerçi daha 2 hafta var ama sürekli ve şiddetli olmadığı için önemsemedima.s.

ben sormuştum doktor normal dedi ama aşırı olursa geli bi test yaparız demişti .ama dediğin gibi az yaniii çok değil hayırlısı bakalım

kızlar evet bende de var o burun kanaması ama çok hafif hatta sadece mendile geliyor burnumu silince ben de sormadım doktora

kızlar evet bende de var o burun kanaması ama çok hafif hatta sadece mendile geliyor burnumu silince ben de sormadım doktora

cnm bende de burun kanaması oldu iki kez felan ama simdi yok okumustum biryerde korkulacak birsey olmadıgını söylüyordu arkadasım az old için hayırlısı ile birsey olmaz a.s.

arkadaslar bende baş agrısı oluyor cok kötü yaa sizde de oluyor mu ayrıca canım hiç birsey yapmak istemiyor :1no2:

arkadaslar bende baş agrısı oluyor cok kötü yaa sizde de oluyor mu ayrıca canım hiç birsey yapmak istemiyor :1no2:

Bende baş ağrısı olmuyor fakat komşum hamile ve sürekli başı ağrıyor.Hamilelikte normalmiş.Saçını iyice kurut banyodan sonra felan.Ben saçlarımı yıkayıp dışarı çıktığım günler ağrıyor sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…