2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Günaydın kızlar,
kahvaltımı ederken size bir bakayım dedim..
Bazılarınızın doktorları 3 lü teste gerek duymamış, benimkisi ise yapılmalı diyor.İkili testim gayet iyiydi, neden gerek gördü ki acaba...Birde bu 3 lü testte aynı şeyleremi bakılacak bileniniz var mı?

cansu inşAllah görürüm ben de cuma günü, hayırlısını versin Rabbim sağlıklı olsunlar da ..

seda benim doktorum da hem ikiliyi hem üçlüyü yapacağız dedi cuma günü üçlü test için kan vereceğim, değerler iyi çıkmasına rağmen; farklı değerlere bakılıyor, yapılması lazım diyor benim dr um..

slm bende eylülün 10da anne olacağım inş.avrupa yakasında oturuyorum.bahçelievler medical park hastanesine gidiyorum.sizlerden de o hastanye giden varmı? doktorunuz kim ve memnunmusunuz?

şimdilik erkek bebişimiz çoğunlukta canım
ben de cuma günü öğreneceğim inşAllah..

cansu günaydın canım oğluşun olacakmış tebrik ederim
sağlıkla gelir inşAllah a.s.

aaa ciddimisin canımm?benim bugüne kadar duyduklarım hep kızdı:))
sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil

cnm senın ılk 3 ay nasıl gectı cok fazla bulantıların varmıydı:uhm: yoksa rahatmıydın

Evet benim doktorumda öyle dedi,hem ikili testin sağlamasıymış hemde anne için bazı şeylerin öngörüsünün ipucunu şimdiden verirmiş...Erken doğum gibi dedi doktor.Halbuki internet sitelerinde 3 lü testte böyle birşeyden bahsetmiyor. Bende salı günü yaptıracağım inşallah hepimizin ki iyi çıkar a.s.

slm bende eylülün 10da anne olacağım inş.avrupa yakasında oturuyorum.bahçelievler medical park hastanesine gidiyorum.sizlerden de o hastanye giden varmı? doktorunuz kim ve memnunmusunuz?

cnm gıttıgın yerin cok ii oldugunu duymustum orda sevıl veya sevınc hnmmı ne var yada s harfıyle baslayan bı bayan doktor o cok iimiş benım evım uzak oldugu ıcın ben ozel polikinliğe gıdıyorum ama merter cıvarında otursaydım bende kesın medical park hastanesıne gıderdım a.s.

evet canım benim doktorum da aynı şeyleri söylüyor
yoksa biz aynı doktora mı gidiyoruz :roflol:
inşAllah tüm üçlü test yaptıranların, hepimizin sonuçları iyi çıkar

evet canım benim doktorum da aynı şeyleri söylüyor
yoksa biz aynı doktora mı gidiyoruz :roflol:
inşAllah tüm üçlü test yaptıranların, hepimizin sonuçları iyi çıkar

Valla aynı doktora gidiyor olabiliriz :roflol:
Ben bağdat caddesinde muyenehaneye gidiyorum.Çiftehavuzlarda...
Zeynep kamilin doktorudur kendileri...

benim açken hafif bulantılarım oldu ama Allaha şükür hiç çıkarmadım ve büyük ihtimalle kızım olacakmışş:))))
cumartesi gösterirse kesinleşek iyişallah

benim açken hafif bulantılarım oldu ama Allaha şükür hiç çıkarmadım ve büyük ihtimalle kızım olacakmışş:))))
cumartesi gösterirse kesinleşek iyişallah

AYNEN VALLA BENDEDE SENIN GIBI OLDU BENDE KIZ DEDIM HERKES KIZ DEDI AMA OGLUM OLUYO SANIRIM %70 ERKEK DEDIGINE GOREEE:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…