2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

haklısın canım. benimde o dönemde en çok kızdığım daha hamileliğimi bilmiyorum belki hamileyim sen neden böyle yapıyorsun dedim. annesine çok üzüldüğü için ben can derdindeyim sen bebek düşünüyorsun dedi. bunun gibi şeyler işte. aman düşünerek sıkmayalım canımızı.

AmanN Biz Günlükk Kavga Ederizzz Kavga Derkenn Bağrişma Anlaminda Ama Ufak şeylerden Bide Hep Benim Yüzümden fisfisfis Sonra Hemen Giderim Yanina Bişey Olmamiş Gibi Davranirimm Oda Söyle Bakalimm benim Sirnaşik Kedim Der Bana :asigim: :asigim:

Bazen öyle sebepsiz atışmalar oluyorki insan 10 dk sonra unutuyor niye atıştığını dimi?Bu arada aranızda 17 haftadan daha büyük hamiş yok galiba.İlk benmi doğurucam şimdi?Hayırlısı olsun.Benim bebiş büyükte göbiş pek yok.Akşamları çıkıyor sadece dün yürüyüşe çıktık,aynaya baktığımda ilk kez hamile gibi gördüm kendimi.Ama sabah fıs havasını almışlar sanki.

Benim KIZIM olucak bende şöyle oldu:inanılmaz tatlı çikolata hastasıydım zerre kadar canım istemiyor,canım hep mayhoş şeyler ekşi şeyle istiyor,bi de kız daha geç hareketlenir derler yani hareketleri erkek bebege göre daha hafif olurmuş zaten benim çin takviminde de kız çıkmıştı,bi de karın üzerine yüzük tutuyolarya o da ben de dogru çıktı,bu arada bidem hep agrıdı ama çok çıkarmadım ama hala ögürmelerim oluyo ve çok ani oluyo kız bebek ögürme yaparmış derler bilmem artık ne kadarı dogru...........:))

Canım ya erkekler çocuk gibi zaten bilmezmisin,benimkide olur olmaz şeylerden kavga çıkarır,hele hastalık işine filan hiç gelemezler,ben dedim çok zorluk çektim diye o zamanlar ben kaç kere eşimle ayrılma noktasına geldim,işte zamanla herşey biraz daha yerine oturuyo,sen sadece bebişini düşün çünkü sen ne kadar iyi olursan bebişte o kadar iyi olur tatlıma.s.

Haa Aklima Geldii
Sezaryanmi Yoksa Normal Doğum Mu Yapacaksiniz Bide Normal Yaparsaniz Eşinizide Yaninizda Istermisinizzz
Ben Normal Istiyomm Ama Dr Bilirrr.....
Eğer Normal Olursa Eşiminde Yanimda Olmasini Istiyomm Hatta Söyledim Tabiki Olurumm Prensesimm Dedi...:asigim:

Canım ya bende çikolata hastasıydım şimdi ağzıma koyamıyorum,içime kız gibi doğuyo ama hayırlısı artık,ama benim mide bulantım,çıkarmam filan olmadı öyle,gelecek ay görücez bakalım ne olduğunu teyzesi:dance:

Tabikiii normal doğum istiyorum hemde çok korkmama rağmen.Herkezin doğumu zor olmuyor umarım kolay olur ve normal doğururum.Sezeryanı aklıma bile getirmiyorum.Eşimin yanımda olması en çok istediğim şey olurdu.Ama hayatta girmez o doğuma felan.Kıpkırmızı olur orda.Bide azarlar felan beni şimdi ben canım yanıyo dersem.Aman aman yok gelmesin.kafamçokkarıştı

ayşeeeeeeeeeeeeeeeee
burdayım ben bugün cuma biraz işler yoğundu daaaaa bakıyorum arada size emele cevap yazdım demin esranın işi var galibaaaa

Canımben normal dogum istiyorum inşallah öle olur ama tabii bebegimin ve benim saglık durumumuza göre dr'un karar vericegi bi durum fakat kesinlikle eşimin girmesini istemem.......
Bu arada ben çatlak kremi olrak BELLA B markasını aldım bakalım memnun kalırsam size söylerim.....

bende normal istiyorum. aynı zamanda epidural istiyorum. eşiminde yanımda olmasını istemem benden çok heycanlanır bayılmasın oralarda birde hemen midesi bulanır kusar falan kafamçokkarıştı

Ayyyy Ben Kocişim Yokken Korkarimm Yaa Kan Alinirken Bile Yanimda Ehhehehe şükürr O Cesaretli Korkmazzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…