2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Yaa Orda Bir Anne Bebeğinin Gelişimini Anlatmişş Canimm Deniz Bebekk Resimlerini ölçümlerini Herseyi Yazmişşş

Arkadaşlar bebek odası takımı bakan var mı?

cnm ben dün beşik baktım yanları dolap altı çekmece sallamalı sonradan yatak oluyo dolpları bilgisayar masası oluyo süperdi kızlarr fiyatı uyguna bıraktı 340 ytl daha iner zorlasaydı annem

eskişehirli arkadaşlar var aramızda yaşdığınız şehir çok güzel arada bir geliyoruz alışverişte yapıyoruz sizlerin tarif edebileceği hamile kıyafetleri satan biryer varmı gelirsek bakalım

kızlar ya benim cildim şimdiye kadar çok normaldi hatta eskisinden iyidi.ama bu hafta sivilcelenmeye başladı bildiğiniz bitkisel birşeyler varmı

cnm ben dün beşik baktım yanları dolap altı çekmece sallamalı sonradan yatak oluyo dolpları bilgisayar masası oluyo süperdi kızlarr fiyatı uyguna bıraktı 340 ytl daha iner zorlasaydı annem

Süperrr fiyat.Kaççırma.Tarif ettiğin beşiklere 500den aşağı fıyat söyleyen olmadı

eskişehirli arkadaşlar var aramızda yaşdığınız şehir çok güzel arada bir geliyoruz alışverişte yapıyoruz sizlerin tarif edebileceği hamile kıyafetleri satan biryer varmı gelirsek bakalım

canım ben bulamıyorum burda güzel ama şimdi yeni espark açıldı kesin orda vardır ben bu aralr gidecem gidince sana da yerleri adlarını veririm olur muuuCADIARZUa.s.

kızlarr hepinizz yemek te misinizzz??????

Eğer öyleyse bebişlerinize ve size afiyet olsunn

:teselli:ARKADAŞLAR bu gün 3lü test sonucunu alacağım saat 3.30 da dua edin benim için sizde olurmu korkuyom çok:teselli::1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…