2005 Ocak Anneleri

rotus

ATATÜRKÇÜ
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
1.406
0
Merhaba Hanımlar...Ben 2005 Ocak annesiyim...Oğlak Burcu Bir kızım var...çok tatlı, akıllı ama bi o kadarda inat. Aynı dönemde ay içerisinde doğum yaptığımız bir iki arkadaşım daha var onlarda bu inatlıktan ve illaki benimdedeğim olcak şeklindeki uslanmaz şımarıklıklardan müzdaripler. Ama ne olursa olsun büyüdüler artık, ve her geçen gün eski sorunlarımız bitti derken büyümenin etkisiyle tatlı tatlı başka sorunlarımız ortaya çıktı....

Burda aynı dönemde anne olan hanımlar sorunlarımı ve mutluluklarımızı paylaşalım.

maşallah ne güzel büyütmüşsünüz 4 yaşına gelmiş kızınız, bizde sizin tecrübelerinizden faydalanırız artık, ben 2009 ocak annesiyim benim de oğluşum var daha 3.5 aylık

maşallah ne güzel büyütmüşsünüz 4 yaşına gelmiş kızınız, bizde sizin tecrübelerinizden faydalanırız artık, ben 2009 ocak annesiyim benim de oğluşum var daha 3.5 aylık

teşekkürler...sizin oğlunuzuda allah bağışlasın....isiz ki daha miniik..tam doya doya büyütebileceğiniz zamanları...büyüdümü kendini sevdirmiyor bile....beraber güzel paylaşımlar yaparız kaydirigubbakcemile3

rotus sanırım bütün oğlak çocukları böyle, her istediklerini yapmamak lazım sanırım, yoksa etrafındakileri oyuncak ediyolarmış, bize tavsiyelerin var mı yetiştirmede

rotus sanırım bütün oğlak çocukları böyle, her istediklerini yapmamak lazım sanırım, yoksa etrafındakileri oyuncak ediyolarmış, bize tavsiyelerin var mı yetiştirmede

ay sorma hayatım..gerçekten etrafındakileri oyunak ediyor ya...inanarımısın dün akşam eşimle bizi birbirimize düşürdü..okadar inatki...hala çözemedik huyunu suyunu...bir çok şeyini çözdüm ben gerçi ama arada çıkartıyor değişik değişik tavırlar...önceden tatlı dille isterdi bende kıyamazdım yapardım..sonradan 3 yaşında falan ay abarttı iyice ben yapmayınca başkasına gidiyor veinatla ısrarla yaptırana kadar ne diller ya...arada ağlar ama illaki istediği olucak yani..birde küsüyorlar canım...benim arkadaşında aynı dönem onunkide küsüyor..eni konu küçüçkler bize küsüp tavır yapıyorlar...vallahi işimiz zor

adı da naz bizimkinin yandık ya, naz kapris yapıp durucak.biraz disiplin şart yani

adı da naz bizimkinin yandık ya, naz kapris yapıp durucak.biraz disiplin şart yani

ay canım ismide çok güzel...ama tam adı gibi nazlı olur ..ay ama tatlı oluyor canım o kadar kasmamak lazım..dün akşam biz teyzemlere gittik..onların iki tane çocuğu var birisi 4,5 yaşında birisi 6 yaşında...ay allahım benimki çocuklar la oynuyor... ama ben çoçcuklara sarıldığım zaman vurdu çocuklara kaldırdı onları ittirdi benim yanıma oturdu...neden anneme sarılıyorsunuz o benim diye böyle kıskanç kıskanç hareketler yapıyordu...uf konuştuk konuştuk ..anlamadı inatla devam ediyor hırçınlık yaptı.....

allah bağışlasın ne güzel büyümüş maşallah,doğduktan sonra yıllar su gibi akıp geçiyor.benim büyük kız 9 yaşında ama melek gibiydi küçükken büyüdü arada bir isyanları oluyor haliyle ama yumuşacıktır huyları,küçük kız şimdiden kök söktürüyor valla bize, acıktığı zaman hemen doyurma yeri göğü inletiyor zıpır biraz dediğim dedik olucak anlaşılan...

ikiside mi kız hayatım allah bağışlasın canımmmmm....ay öyle derler ama ilk çocuk sakin olunca ikinci çok fena oluyormuş....mahvediyorlar...o inatlık zaten benide bitiriyor canım...

rotus hosgeldin masallah kizina

bende ocak annesiyim benim oglumda 4 aylik ama 4 yasindada bir kizim var nisan 2005 dogumlu senin yazdiklarin sanki benim kizimi anlatiyor oda koc burcu ben yandim yani iki inatci olcak evde eyvahh -tatlicadiarzu- :1shok:

hoş bulduk canım sende hoş geldin...a valahi hayatım...senin derdin benden fazla ikiside inatçı...artık napçaksın sinirden kendi saçlarını yola yola annelik apcaksın .....sırnaşık şey
ya şaka bi yana hayatım arada sırada çok fazla geriliyor insan sürekli bişeyi yaptırana kadar dır dır dır istiyor..çıldırcak gibi oluyorum..hadi çalışıyorum diye zaten az görüyorum diye bağımayaım diyorum o zamanda deliriyor......-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
inşallah seninkiler uslulaşırda...iyice zorlanmassın canım...bu inatçılık çık beter bişeymişdelikafadulden delikafadulden delikafadulden

hosbulduk canim alkisalkisalkis

ayy sacimi yolarsam hic kalmaz, zaten dogumdan sonra cooook dökülüyor
valla istediklerini yaptirmaya caliscaklar ama bende inatciyimdirrr delikafadulden
asla pes etmiycem allahin izniyle sakince uslandircam onlarii şakkıdı allah hepimizin yardimcisi olsun :Saruboceq:

merhaba benimde 0ocak 2005 doğumlu bir kızım var ismi sena. oğlak burcu olduğu için en büyük sıkıntımız çok inatçı olması. beni en çok bu zorluyor. onun haricinde çok bilmiş ve neşeli güler yüzlü bir çocuk.

amin hayatım ...hepimizin hemdeeeeeeeeeeeeeekaydirigubbakcemile3

allah bağışlasın canım...tek mi kardeşi falan varmı hihoyyyt
ay canım evet inatçılar ama çok güler yüzlülerrrrrrrrrrrrrrrr....bayılıyor insanlarda ...oğlak burçları birde hiç yabancılık çekmiyor canım o konudada ben çok rahat ettim yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…