2000 Salati Tefriciye kalmis.Siz de alirmisiniz?

100 tane okuyabilirim.. şimdi başlıyorum..

bitirdiğimde mesajımı düzenlerim

düzenleyemedim mesajımı yeniden yazayım...

100 taneyi okudum bitirdim Allah kabul etsin inşallah..

Rabbim gönlünüzden geçenleri de hayırlısıyla nasip etsin..
Amin..

düzenleyemedim mesajımı yeniden yazayım...

100 taneyi okudum bitirdim Allah kabul etsin inşallah..

Rabbim gönlünüzden geçenleri de hayırlısıyla nasip etsin..
Amin..

Cok cok tesekkur ederim.ALLAH sizinde gönlunuzden gecenleri HAYIRLISIYLA size nasip etsin.AMIN.INSALLAH. ALLAH binlerce kez razi olsun sizden

Canım çok teşekkür ederim, ALLAH binlerce kez razı olsun. Kusura bakma tatil bitti çok yoğunum şu an, çoğu zaman foruma öylesine göz atıp çıkıyorum. Annem geçen hafta bitirdi.Herkesten ALLAH razı olsun.Beni tanimiyorsunuz oysa benim için dua ettiniz, bence bu sizin çok guzel kalbiniz oldugu anlamına geliyor.ALLAH hepinizin o güzel kalbinize göre versin. AMIN. İNŞALLAH Özellikle sen uzun zamandır görüyorum nerdese herkese yardımcı oluyorsun, dua okuyorsun.Cok iyisin. ALLAH sana bin kat karşılığını versin, hiç bir zaman zor durumda bırakmasın ve hatadan beladan korusun seni ve aileni Debusicim AMIN.INSALLAH

amin canım ...ben birşeyin yarım kalmasını sevmem ...okuyabildiğim kadar seninde duana yardımcı olmak istedim..biran önce bitsinde Rabbim sıkıntını tez zamanda gidersin diye... ne zaman duaya ihtiyacın olursa özelden bildirmen yeterlidir...Allah yolunu bahtını açık etsin....Sevgilerle..

Cok tesekkur ederim Debusicim. Aynen bende sevmem yarim kalmasını. Dua ederken "Bu duayi okuyup bitirmegi nasip et, kabul edip etmemek sana kalmis ALLAH'im" diyorum.Simdi cok sukur dua bitti kabul edip etmemek ALLAH kalmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…