2000 Salati Tefriciye kalmis.Siz de alirmisiniz?

_Sabiha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
957
694
Arkadaslar 4444 Salati Tefriciye okutdurucam diye bir adakta bulunmustum. Simdi diceksiniz neden kendin okumuyorsun diye. Cunki kimin duasi kabul olunacagi belli olmaz.O yuzden baskalarinin okumasini istemistim.

2444 tane okunmus, 2000 tane kalmis.

Kalan 2000 Salati Tefriciyeden alirmisiniz?

Ne kadar almaniz önemli degil, 1 tane okumaniz bile yeterli benim icin. ALLAH hepinizden razi olsun.

1825 tane kalmis.Alirmisiniz?

canım ben 100 tane alıyım ama hemen okuyamam ama en geç pazar akşam gibi okumuş olurum olur mu?

sen de benim için bir fatiha okuyup hayırlı iş bulmam için dua edersen sevinirim. böyle karşılık bekliyormuş gibi düşünme çok dertliyim de bu konuda başka birinin duası kabul olur belki diye.:KK43:

canım ben 100 tane alıyım ama hemen okuyamam ama en geç pazar akşam gibi okumuş olurum olur mu?

sen de benim için bir fatiha okuyup hayırlı iş bulmam için dua edersen sevinirim. böyle karşılık bekliyormuş gibi düşünme çok dertliyim de bu konuda başka birinin duası kabul olur belki diye.:KK43:

Olur tabii, fakat okudugun zaman buraya okudugunu yazarsan sevinirim :) Tabiiki senin icin okurum ne demek :) ALLAH ne muradin varsa versin, yar ve yardimcin olsun. AMIN. INSALLAH

Olur tabii, fakat okudugun zaman buraya okudugunu yazarsan sevinirim :) Tabiiki senin icin okurum ne demek :) ALLAH ne muradin varsa versin, yar ve yardimcin olsun. AMIN. INSALLAH

Amin inşallah Allah hepimizin dualarını kabul etsin. tamam okuduğumda kesin yazarım merak etme en geç pazar pazartesi okudum diye yazmış olurum.:KK50:

Yeni oldgm için cvp yazma olayını çözemedim daha. 25 tanede ben alıyorum Allah kabul etsin inş arkadaşım ama 4gün sonra başlayabilirim

Yeni oldgm için cvp yazma olayını çözemedim daha. 25 tanede ben alıyorum Allah kabul etsin inş arkadaşım ama 4gün sonra başlayabilirim

Olur tabii, fakat okudugun zaman buraya okudum diye yazarsan sevinirim.Cok tesekkur ederim.ALLAH binlerce kez razi olsun, ne muradin varsa versin. İNŞALLAH. AMIN

X