20 yasinda ablamin kizi firsat buldukca esyalarimi caliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevgi390

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
275
-225
27
Küçüklüğünden beri bu sekilde en son 8 ay önce 100 tlye aldığım sabunu çalmıştı bende bağırdım hırsızlık huyundan vazgeçmiyorsun birdaha benim evime gelme dedim bir süre konuşmadık oturdum bu huyunu terket birdaha yapmiycam dedi geçende gratisten 280 tlye aldığım ruju elinde gördüm gidip odama baktım yerinde yok adım gibi eminim benim rujumdu aynı renk aynı model benim bütün makyajım masamdayken o yoktu annesine soyledim az gonce görüntülü aradı inkar ediyor tabi net olarak benim olduğunu biliyorum ben sıktır ol git dedi birde öyle bi inkar ediyor ki tam bi oyuncu siz olsaniz ne yaparsnz

20 yaşında küçük değil ki göz ardı edilemez. Ablan kızını uyarıyor mu? Kusura bakma huyu böyle haklısın diyor mu?

Bugün izinsiz kişisel eşya alan yarın harçlığım yoktu ayağına maddi şeyler alır. Mesafe iyidir evinize alacaksanız odanız her zaman kitli olsun.

Gel seni alintilayim 😆
Ablasının 20yasindaki kızı kendi eşyalarını caliyormus sürekli. En son masadaki rujunu çalmış. Ablasindan ya da ablasıyla birlikte iken görüntülu görüşürken acayip inkar edip küfretmis.
Sevgi bı daha evime gelme demişmiydi hatırlamıyorum

Gel seni alintilayim 😆
Ablasının 20yasindaki kızı kendi eşyalarını caliyormus sürekli. En son masadaki ruhunu çalmış. Ablasindan ya da ablasıyla birlikte iken görüntülu görüşürken acayip inkar edip küfretmis.
Sevgi bı daha evime gelme demişmiydi hatırlamıyorum
Almasın evine madem hayret bişey.

Teyzesine küfür eden yeğen mi ıyk
Hırsızlık belki hastalık nedenli olabilir ama küfür karakter bozukluğundan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X