20 kilo veren var mı?

little bird

❤️‍🔥
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
3.244
5.427
Merhaba herkese
Bir süredir diyet yapıyorum, yavaş yavaş vermeye de başladım motivasyon olsun diye önce sonra fotoğraflarına bakıyordum fark ettimki çoğunda deri sarkması var. Ben 22 kilo vermek istiyorum ama şu an tüm motivasyonum kaçtı, sarkacak mı diye endişeliyim. 20 civarı kilo veren var mı? Varsa sarkma oldu mu? Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba herkese
Bir süredir diyet yapıyorum, yavaş yavaş vermeye de başladım motivasyon olsun diye önce sonra fotoğraflarına bakıyordum fark ettimki çoğunda deri sarkması var. Ben 22 kilo vermek istiyorum ama şu an tüm motivasyonum kaçtı, sarkacak mı diye endişeliyim. 20 civarı kilo veren var mı? Varsa sarkma oldu mu? Yardımcı olursanız sevinirim
diyet ile birlikte spor da yapmaniz gerekiyor. bu iste plates bir numara :super:

Bu arada kollarımda biraz oldu ama sporla toparlanabilir durumda sadece.
Simdi geri aldım tabi yaza doğru gelsin diyet ve spor :)

15 verdim sayılır mı

Derimde sarkma olmadı zira her yerimden birden verdim bölgesel değil kütlesel almıştım

Benim eşim 60 kilo vermiş. Kilo verdiği dönemde daha onu tanımamıştım maalesef bu yüzden diyeti/sporu hakkında çok bilgim yok. Bir tek karın bölgesi sarkmıştı. Diğer yerler vücut geliştirme yaptığı için sarkmamış. Askerde estetik oldu, o karın bölgesindeki sarkan deriyi aldırdı ama bu sefer de iz kaldı ve şimdi dövme ile kapattırmayı düşünüyor.

Pilates, yoga gibi sıkılaştıran sporlara yönelin.

Benim eşim 60 kilo vermiş. Kilo verdiği dönemde daha onu tanımamıştım maalesef bu yüzden diyeti/sporu hakkında çok bilgim yok. Bir tek karın bölgesi sarkmıştı. Diğer yerler vücut geliştirme yaptığı için sarkmamış. Askerde estetik oldu, o karın bölgesindeki sarkan deriyi aldırdı ama bu sefer de iz kaldı ve şimdi dövme ile kapattırmayı düşünüyor.

Pilates, yoga gibi sıkılaştıran sporlara yönelin.
Tebrik ediyorum eşinizi, plates düşünmeye başladım

lise de çok kiloluydum. Liseden mezun olduğum yıl annem diyetisyene götürdü beni. 2 yıl içinde 32 kilo verdim. Zamanla verdiğim için sarkmadım ve öyle de zayıf kaldım. Hamileliğimde bile 2 kilo almadım. (30 haftalık erken doğum yaptım bu arada). Doğumdan sonra süt verebilmek için çok yedim, kilo aldım, verdim yine ama hiç o zamanki kadar olmadım.

lise de çok kiloluydum. Liseden mezun olduğum yıl annem diyetisyene götürdü beni. 2 yıl içinde 32 kilo verdim. Zamanla verdiğim için sarkmadım ve öyle de zayıf kaldım. Hamileliğimde bile 2 kilo almadım. (30 haftalık erken doğum yaptım bu arada). Doğumdan sonra süt verebilmek için çok yedim, kilo aldım, verdim yine ama hiç o zamanki kadar olmadım.
Boyunuz kaç acaba

Sarkmalari önlemek icin, el kol bacak hareketi yapman lazim. Youtube da izliye bilirsin.. Ben de spora basladim 2 haftada 2 kilo vermisim rejimimi uygulayarak..dun tartildim okadar cok sevindim ki..

Nasil verdiniz acaba

Canm ben herhangi bir diyet programi uygulamadım kendi listemi oluşturdum ilk ay 13 kg gitti zaten. Akşam 5ten sonra hiçbişey yemedim sadece su içtim.
Sabah 1 yumurta 1 salatalık domates
Öğlen sebze yemeği aksamda 1 kase yoğurt ve salata hep bu şekilde beslendim.
Ilk haftalar halsizlik çok oldu ama geçiyor alışıyor bünye.

Eşim 30 kilo verdi, sarkma olmadı. Ben Doğumdan sonra 17 kilo verdim hiç sarkma Yok, çatlak bile Yok. Ama hızlı vermedim, 14 ayda verdim yavaş yavaş.

X