Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 20 gunun sonunda çörek otuna veda:((

nez12

SENDEN SONRA...
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
3.629
4
kızlar kıllar acayıp cogaldı yaa ben bırakıyorum malesef sızde de oylemı kucuk kucuk kıllar cıkmaya basladı her tarafında hemde daha dogrusu var olan gorunmeyen kılları belırgın hale getırıyo yanı cunku beyazlasan saclara sac dokulmesıne falan ıyı gelen bı yag bu off cok kotu bı yan etkısı var yoksa devam edecekdım ama bırakıyorum yınede sonuc aldım 2cm de olsa umarım kalıcı olurda deger yanı yoksa cok uzulurum:KK5:

canım çok üzüldüm ya bende kıllanma fazla deil şu an yeni başladım gibi belkide ondandır bilmiyorum ama ben kıllanma da olsa bırakmam zaten lazerle göğüs ucunu yaptırıyorum oralarada bi kaç kez yaptırırsam kıllanmayok olur diye düşünüyorum sende düşünebilirsin bunu :KK70:

canım çok üzüldüm ya bende kıllanma fazla deil şu an yeni başladım gibi belkide ondandır bilmiyorum ama ben kıllanma da olsa bırakmam zaten lazerle göğüs ucunu yaptırıyorum oralarada bi kaç kez yaptırırsam kıllanmayok olur diye düşünüyorum sende düşünebilirsin bunu :d

yok cnm ya serbetcı otu kremını yapacam oyle ucunda falan olsa tamamda butun gozeneklerden belırgın sekılde cıkmaya basladı bıraktım bugun son kez yaptım zaten 50ml lık sıse yarıya ınmıs:KK9:zaten gosterecegı etkıyı bı anda ılk gunlerde gosterdı sonrasında gelısme durdu o yuzden farklı seyler deneyecem artık ama ıkı cm lık de gelısme oldu yeter ne yapayım:KK1: ısırganı da bırakıyorum bugun onuda son kez ıcecem 20 gun kullandım yeter mıdeme kramp gırıyo zaten hassas mıdesı olanlara onerılmıyo nette gelısmelerı yazarım cnm senın melodıden guzel haberlerını beklıyorum bıraz gecınce bende dınlemeye baslayacam bı on gun daha:KK52:

yok cnm ya serbetcı otu kremını yapacam oyle ucunda falan olsa tamamda butun gozeneklerden belırgın sekılde cıkmaya basladı bıraktım bugun son kez yaptım zaten 50ml lık sıse yarıya ınmıs:KK9:zaten gosterecegı etkıyı bı anda ılk gunlerde gosterdı sonrasında gelısme durdu o yuzden farklı seyler deneyecem artık ama ıkı cm lık de gelısme oldu yeter ne yapayım:KK1: ısırganı da bırakıyorum bugun onuda son kez ıcecem 20 gun kullandım yeter mıdeme kramp gırıyo zaten hassas mıdesı olanlara onerılmıyo nette gelısmelerı yazarım cnm senın melodıden guzel haberlerını beklıyorum bıraz gecınce bende dınlemeye baslayacam bı on gun daha:KK52:

canım şerbetçi otunun etkili olucağını düşünüyomusun gerçekten onun etiketlerinde "introm büyüt memişlerimizi" "umudumuz introm" gibi şeyler wardı bilmiyorum dalga geçiyomuş gibi geldi bana bi ara denedim etki etti gibiydi ama bıraktım çünkü erkek arkadaşımla beraber yaşıyorum ve malum otlu otlu yatamam :KK35::KK35::KK35::KK34::KK34: ama etkisi olursa yaz bend denemeye çalışırım ama benimki imkansız gibi bişi

canım şerbetçi otunun etkili olucağını düşünüyomusun gerçekten onun etiketlerinde "introm büyüt memişlerimizi" "umudumuz introm" gibi şeyler wardı bilmiyorum dalga geçiyomuş gibi geldi bana bi ara denedim etki etti gibiydi ama bıraktım çünkü erkek arkadaşımla beraber yaşıyorum ve malum otlu otlu yatamam :KK35::KK35::KK35::KK34::KK34: Ama etkisi olursa yaz bend denemeye çalışırım ama benimki imkansız gibi bişi

bende deneyecem cnm bakalım ıste krem alıyımda serbetcı otum hazır regl donemını atlatınca baslayacam bakalım :KK52: Sonucu paylasırım umarım fayda eder:KK34:

inş nezcim faydasını gorursn egerkı gorursen bizimlede paylasmanı isterm en kısa zamanda:KK3:

kızlar kıllar acayıp cogaldı yaa ben bırakıyorum malesef sızde de oylemı kucuk kucuk kıllar cıkmaya basladı her tarafında hemde daha dogrusu var olan gorunmeyen kılları belırgın hale getırıyo yanı cunku beyazlasan saclara sac dokulmesıne falan ıyı gelen bı yag bu off cok kotu bı yan etkısı var yoksa devam edecekdım ama bırakıyorum yınede sonuc aldım 2cm de olsa umarım kalıcı olurda deger yanı yoksa cok uzulurum:KK5:

Canım benim sitede bu konuyla ilgili bir çok şey okudum ama en sonunda hepsi birbirine karıştı bende büyütmek istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misin bi kaç şey denediğini biliyorum bana ne tavsiye edebilirsin :KK59:

kullandığınız çörek otu orjinal olmayabilir... çörek otu göğüsleri büyütür ama sanırım bu geçici bir çözüm. yani bırakınca bir süre sonra eski haline döner...

ek olarak çörek otunun göğsü büyütme sebebi, östrojen hormonunu artırmasıdır. yani dahilen aldığınızda österojen hormonu artınca selülit gibi sorunlarla da uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, buna göre dikkat edin...

Canım benim sitede bu konuyla ilgili bir çok şey okudum ama en sonunda hepsi birbirine karıştı bende büyütmek istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misin bi kaç şey denediğini biliyorum bana ne tavsiye edebilirsin :KK59:

cnm gogus buyuten telkın var onu dınlemenı tavsıye ederım ben sonuc alıyorum bı cok kısıde alıyo benımle beraber kesınlıkle dınlemelısın:KK34:

X