20 gunde 1 kilo bile veremedim

deury

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2010
184
1
20 gundur diyet yapiyorum. 1 kilo bile veremedim. Esim bile saskin ne oluyor olabilir

iilk gunler diyeti biraz abarttim sabah 1 haslanmis yumurta oglen 1 sut aksam elma yogurt. 1 hafta bunu yaptim

Sonraki gunler sabah penirli ya da mantarli omlet peynir domates.... oglen 1 sut 2 diyet biskuvi.... aksam 1 kepce corba... yarim tabak ispanak... ekmek hic yok

20 gun oldu 1 kilo bile veremwdim. Cildirmak uzereyim. 160 boyunda 75 kiloyum

Cok normal kilo veremiyor olmaaniz cunku neredeyse hicbir sey yemeyerek metabolizmanizi durma noktasina getirmissiniz. Vucut savunmaya gecmis resmen. Bence bir diyetisyene gidip yardim alin hem boyle ac kalmazsiniz hem de kilo verirsiniz.

cok garip bir durum olmus bu ya :S

20 gundur diyet yapiyorum. 1 kilo bile veremedim. Esim bile saskin ne oluyor olabilir
canim hic sasirma ayni durum bwnde de var 73 kiloyum bende 25 gun iyi bir diyet ama senunki kadar az degildi ve gunluk mutlaka 1,5 saatlik spor sonuc tartida kilo almis olarak ciktim..cildirdim dr gittim butun tahliler yaptirdim insulin trioid vitamin hepsu cok normal cikti tek b12 eksikligi cikti igne verdi 5 adet onu vurdurdum sonra istah iyice acildi dahada duzenli bir diyet yapamadim motivaston uctu gitti sanirim bizim inatla israrla diyete devam etmek lazim elbet bir gun
direnci kirariz...

Direnme kilolar 1 kilo verdim 1 ay sonunda... kavitasyina basladim. Daha dogrusu kavitasyon lenf dreneaj pasif cimlastik... paket program 2. Seansimda sasirdim. Inanamadim. Olcmustu baslarken. Bidaha olctu. gobekten 5 cm, belden 3 cm incelmisim

Mrb.kilo kontrolü yaparken. Vücudumuzun gerekli proteini karşılayıp. Calorinizi düşürmeniz gerekiyor. Yani düşük kalorili zengin yemek. Eşim 6 ayda 16 kilo verdi.dilerseniz size yardımcı olabilirim....

X