20/02/2009 cuma günü doğuma gidiyorum...

RANUNA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2007
1.148
1
evet artık son 48 satimiz var minik yavruma kavuşmammıza... sizler bebişlerinizi aldınız kucaklarınıza... darısı artık bizlerin başına inş... uzun bi yolculuğun ardından cuma günü artık minik kuzumla buluşacağım.. aslında normal doğum istiyorduk ama bugün kontürolumuzde... çatı muaynesinde rahimde çıkan et benleri siviller sebebiyle sezaryana karar verdik.. bu sivillerin normal doğum esnasında bebeğe bulaşma riski olduğu için doktormuz sezaryan dedi.. daha önce sölemiş olsaydım ben doktora o sivilleri yakarmış ama şimdi yakıpda iyleşmeye vakitimiz yok bir hafta içinde doğum başlar dedi doktorum.. bu nedenden dolayı sezaryana giricez bakalım.. herşeyin hayırlısı artık.. sizlerden dularınızı istiyorum arkadaşlar.. sağlıkla sıhatle miniğimi kucağıma alayım inş. tüm hamişler çin geçerli bu dualrımız.. rabbim hayırlısından kavuştursun bebişlerimize inş.
sizleri ve bebişlerinizi kocaman öpüyorum..

Gözün aydın,herşeyin hayırlısı.Bende yarın sezeryanla dünyaya getiricem kızımı hihoyyyt içim içime sığmıyor Allah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq: Benim gibi bekleyen herkesi Allah bebişine kavuştursun:Saruboceq:

canim simdiden gözün aydin
saglikla al bebisini kucagina iyi haberlerini bekliyoruz hayatim

canim seninde iyi haberlerini bekliyoruz simdi nasilda heyecanlisinizdir delikafadulden
saglicakla alin bebisleri kucaginiza

ranuna, tktk_tktktk, bebiş Allah kolaylık versin inşallah benimde 21 i cumartesi sezaryen olacak.Şu 9 ay geçtide 3 gün geçmeyecek gibi hem müthiş bir heyecan var hemde biraz korku.delikafaduldenDoğum sırasında yada girmeden bütün hamileler kurtulsun hayırlısıyla diyelim.İnşallah bebeklerimiz sağlıklı uyanınca ağrılarımız az olur yasakkelime siz benden öncesiniz bekliyorum dualarınızı.Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

Allah hepimizizn yardımcısı olsun:Saruboceq: iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler.:ecrin_bebek: normal ya da sezeryan doğuma giren herkes kalanlar için duasını eksik etmesin kaydirigubbakcemile3

ALLAH YARDIMCIN OLSUN :dance:BÜYÜK ALLAHIM SANA YAŞATTIĞI BU MUTLULUĞU BİZEDE YAŞATSIN BENDE HAMİLEYİM AMA DAHA YENİ UMARIM SAĞ SAĞLİM BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ BEBKLERİNİ KUCAKLARINA ALIRLAR

güzel temmeni ve dualrınız için çok teşekkürler arkadaşalar... rabbim hepimizi sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin... yarın ve cuma günü doğum yapıcak arkadaşlar, dularım sizlerle ve diğer hamişlerle ..

Hadi gözün aydın canım herşeyin hayırlısı şu iki gün geçmek bilmez şimdi allah yardımcın olsun canım bizler içinde dualarını esirgeme

güzel haberlerle dönmeni bekleyeceğiz
sağlıkla ve hayırlısıyla alın miniklerinizi kucağınıza hepiniz
dualarımız sizlerle canlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…