2 yıllık önlisans mezunu olup açıköğretimde hazırlık okuyan veya okuyacaklar...

94049

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
3.117
1
arkadaşlar erkek arkadaşım 2 yıllık seracılık mezunu ve açıköğretime kayıt yaptıracak bu sene ama hazırlık okucak önce...sonar 3. sınıfa geçecek bildiğim kadarıyla
hazırlık bölümü nasıldır kolaymıdır dersleri hangi dersler var bilgisi olan varmı bu konu hakkında...
beni bilgilendirirseniz sevinirim.:dance:

bende işletmeye devam etmek istiyorum ama derslerle ilgili bilgim yok önce bi sınava girecekmişiz galiba

canım hazırlık bölümünde 4 tane ders var ve adı üzerinde işletme bölümüne hazırlık amaçlı işletme,hukuk, iktisat, muhasebe. Bu derslerden 2 tanesini geçerse 3. sınıfa geçmeye hak kazanır ve tabiki geçemediği dersleri üst sınıfta alttan alır. umarım başarılı olur canım.

saol canım peki sonra hazırlıktan 3. sınıfa kayıt olcak dimi gene internetten...

benim bildiğimde,önlisans diplomasıyla açık öğretim bürolarından kayıt olunuyor,tabi zamanı var tam bilmiyorum,sonra intibak derslerini veriyor,3-4 diye devam ediyor,bence en yakın açıköğretim bürosundan daha iyi bilgi alabilirsin,intibak dersleride seçeceği bölüme göre değişiyor,arkadaşlarım bu yolu izledi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…