2.tüp bebek denemesine başlayacak olanlar

ygtatskrdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
161
145
Merhabalar 01.08.2015 den beri çocuk isteyen ve sahip olamayan biriyim sorunumuz morfoloji eşim tek taraflı varikosel ameliyatı geçirdi aşılama oldu tutmadı sonra 6 tane embriyo dondurma işlemi yaptık iki transfer edildi tutmadı şimdi cumartesi histereskopi yapılacak sonra 2 deneme ama hc bir umudum yada umutsuzluğum yokiçi boş kutu gibiyim siz bu süreçten sonra neler yaptınız tutmadığında hem hastanede hemde kendinize ne gibi uygulamayar yaptınız ?

Merhabalar 01.08.2015 den beri çocuk isteyen ve sahip olamayan biriyim sorunumuz morfoloji eşim tek taraflı varikosel ameliyatı geçirdi aşılama oldu tutmadı sonra 6 tane embriyo dondurma işlemi yaptık iki transfer edildi tutmadı şimdi cumartesi histereskopi yapılacak sonra 2 deneme ama hc bir umudum yada umutsuzluğum yokiçi boş kutu gibiyim siz bu süreçten sonra neler yaptınız tutmadığında hem hastanede hemde kendinize ne gibi uygulamayar yaptınız ?
Moralinı yuksek tut. Bende 2.ye hazırlanıyorum. Salı kontrol e gidicem. Pesıne 5 gunluk daha ılac yada ıgne bilmiyorum pesıne 2.transfer. Nasipse. Bende ne desem bilemiyorum. Rabbım nasıp etti ise tutacak

Moralinı yuksek tut. Bende 2.ye hazırlanıyorum. Salı kontrol e gidicem. Pesıne 5 gunluk daha ılac yada ıgne bilmiyorum pesıne 2.transfer. Nasipse. Bende ne desem bilemiyorum. Rabbım nasıp etti ise tutacak
Ey gidim şimdi bebişim yolda 💙💙💙

Bende 2015 ten beri çocuk istiyorum. 2 negatif aşılama 1 kimyasalla sonuçlanan asilamadan sonra başarılı bir tüp bebek oda 11. Haftaya kadar devan etti kalbi durdu subatta kürtaj oldum simdi 3 aylik ara verdik. Ramazandan sonra başlamayı düşünüyorum tekrar. Tek soyleyebilecegim evet zor ama olumlu ol ne düşünürsen onu yasiyorsun olumsuz düşüncelerin kendini yıpratmak dışında sana hicbir etkisi yok. Asilamalarimda asla inanmadim gebelik oluşacağına dilinden de dokulmedi icimdende bir defa olsun tutacak diye birsey gecmedi. Ancak tüp bebege cok pozitif basladim asla olmayacak diye düşünmedim hep bu defa olacak dedim ve olduda. Ben inaniyorum düşüncelerin bizi etkilediğine olumsuz düşüne dusune zaten kotuyu çağırıyoruz.

X