2. Tedavim..Beta Hcg 57 :)))))Teşekkürler Doktor Murat,Bursa'da benden mutlusu yok!!!

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese...Forumda yeniyim bir arkadaşım şiddetle tavsite etti..
Çoook ama çok mutluyum dün aldığım sonuca göre sonunda gebeyim!!!!
Umarım sorunsuz gider herşeyde bebeğimi kucağıma alırım..
Bu mutluluğu hepiniz yaşarsınız umarım..
Canım doktorumm çoookkkk teşekkürler!!!!!:lepi::lepi:

canım inşallah saglıklı bır sekılde bebegını kucagına alırsın....ALLAH isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın

canım tebrikler Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin.senin aşılamamı yoksa tüpmü?

tebrikler canım hayırlı ve sağlıklı hamilelikler dilerim bize geçtiğin aşamalardan bahsedermisin canım

Canım tebrikler. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah.. Amin.. :nazar::nazar::nazar:

Darısı isteyen herkesin başına inşallah. Amin.. :CüvCüv:

tebrikler canım. allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese...Forumda yeniyim bir arkadaşım şiddetle tavsite etti..**** Çoook ama çok mutluyum dün aldığım sonuca göre sonunda gebeyim!!!!**** Umarım sorunsuz gider herşeyde bebeğimi kucağıma alırım..**** Bu mutluluğu hepiniz yaşarsınız umarım..**** Canım doktorumm çoookkkk teşekkürler!!!!!:lepi::lepi:
arkadşım kacıncı gün kan testi yaptırdın yazarsan sevinirim

canım tebrik ediyorum AYSENOZG canım sen ne tedavi gördün aşılamamı oldu senin tüp bebekmi yazarsan sevinirim sorunun neydi senin

cok sevindim ben kryo yaptirdim1hafta sonra test yapcam insallah benimkide positiv cikar.daha önce
4 icsi ve 1kryo daha yaptirmistim ama hic biri tutmadi cok üzgünüm vede umutsuz insallah bu sefer
hersey yolunda gider.

hayırlı olsun biraz daha durumun ile ilgili yazarmısın
doktor murat yani soyadı nerde transfer oldu kaçıncı günü test yaptırdın

arkadşım kacıncı gün kan testi yaptırdın yazarsan sevinirim

acemcim senden de hayırlşı haberlerini bekliyoruz:lepi::nazar:
dr ne zaman dediyse o zaman test yaptır sabır et
canım erken yaptırınca çıkabilir ama yinede sen şansa bırakma bekle vakti gelince yap:nazar:

Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese...Forumda yeniyim bir arkadaşım şiddetle tavsite etti..

hayırlı olsun canım umarım sağlık şekilde bebeğini kucağına alırsın

aysecim bursa acıbademde mi yaptırdın sen ben orayı düşünüyorum kararsızım?dr murat yazmışsın ama?tekrar hayırlı olsun canım...

aysecim bursa acıbademde mi yaptırdın sen ben orayı düşünüyorum kararsızım?dr murat yazmışsın ama?tekrar hayırlı olsun canım...

slm canım.bende bursa acıbademi şahin beyi düşünüyorum micro için,murat bey jinemed de sanırım,bu arkadaş bidaha girmedi enteresan niye acaba..

ilk 3 de aynı merkezdemi oldu canım.emeklerinin karşılığını bu sefer alırsın inşallah.allahım en hayırlısını versin tatlım.

ilk ikisi amerikan hast de 1 aşılama 1 microda süleymaniye doğum evinde ve hepsi negatif bu son olucak sanırım nasip se İNŞALLAH bu son seferde başaracağım..ALLAH hepimizi bebişlerimize kavuştursun İNŞALLAH canım..:1rolleyes:

arkadaşım gözün aydın bebeğini sağlıkla kucağına almanı diliyorum
ben de bursa acıbademde deneyeceğim mikroenjeksiyon ama şahşn zeteroğlu acıbademdeki doktorun adı murat değil
diğer tüpbebek merkezlerinde de murat diye bir doktor görmedim bursada jinemed dışındaki tüpbebek merkezleriyle hep görüştük sanırım bu arkadaşımız jinemedde denedi gelip açıklama yazar mısın arkadaşım merak ettiiikkk

X