Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hanımlar ben çıkıyorum hazırlanıp derse gitmem lazım..

yarınki sınav için dua edin bana lütfen... herkesi çooook öpüyorum

kilo verenleri tebrik ediyorum veremeyenler ise üzülmesin elbet terkedecek bu kilolar bizi çok azimli bir takımız martcım bile yarışmada olmadığı halde bizimle birlikte hepinizi çok seviyorum ...

hoşçakalınn

aebencim allaha şükür başı 5 olan bir kiloya indim sonunda sempatiksalakcinni ama maytap hanımı gördüm kızdım yine kendime. 55 kilo olmuş hatun yaa akannehir

eee püsküütcüm takımımızı şereflendirmeseydi düşeceğiniz yoktu buraya maytap hanımmm Çok üzgünüm çoook lülülülülülü

efettttttt büskütümüzü biizmle inşlalahh cumartesiden sonraaaaaa
lakinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ne dmek istedin sen

alınganlıgım hat safhada bugün
kıskandık işte neyi anlamadın püsküvi bizim olmalıydııııısempatiksalakcinni
bebişim çok özledim yaw delü karı nerdesin nereyi temizliyon genealsanaalsanasmile

kaydirigubbakcemilesenide alalım pembişim monti topiğine
biliyosun monti amca kurtarıcı oldu benim için
montiyle uçmaya varmısın
yeni sloganımız:lepi:

Asicim tebrikler canım,evet benim sınırım 64 diyetisyene gittiğimde bile düşemedim bir türlü...Hatta uzun yıllar aynı kilo da kaldığın için demişti...Ben 64 üzerine çıkınca paniklerim ,hemen vermeye uğraşırım yıllardır....Şimdi bir aşağı,bir yukarı uğraşıyorum...Reglimin 2, günü sanırım onunda etkisi var....:1no2:

İKRACIM üzülme canım,belki ödem yapmıştır vücudun,çünkü menülerde çok dikkatlisin...Kaçamak da yapmıyorsun....:teselli:Sabırlı ol,haftaya farkeder eminim canım....
CEYDACIMSana da bol şans diliyorum canım,direksiyon başında kendini rahat hissediyorsan korkma derim ben....opuyorumnanaktan
EBRUCUMSen nasılsın,yazışamadık uzun zamandır,kilo vermişsin tebrik ederim....opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemilesenide alalım pembişim monti topiğine
biliyosun monti amca kurtarıcı oldu benim için
montiyle uçmaya varmısın
yeni sloganımız:lepi:

maytabımmm senin yolun açık olsun

monti çok zor bir diyet sempatiksalakcinni

bana uymuyor maalesef. evde olup seçeneğim bol olsa olurdu da aklinialirimsmile

laf aramızda ben kaçamaksız diyet yapamam yawwwssss :kedi:

ebrucum leyla bildirim yapmadı henüz

samanyolucum senin boyun kaç metre sempatiksalakcinni BMI oranı nedir. yani 64'te yağ oranı az mı acaba. bir resim şettirseydin de görebilseydik seniiii
64 az bir kilo değil bana göre. ben 64 te davul gibi oluyorum. o zaman senin boyun uzuuuuunnnn olmalı zemuszemus

ben bugün iyi değilim samanyolum bilmiyorum sebebini ama iyi degilim
maytabım özür canm ben algıda problem yaşıyorum
temizlik Mı :)
bitti sayılır hallar kalktı yıkandı :) perdelerede el atsam süper olcak ama gücüm tükendi
gücüm bugün hiç bir şeye yetmiyor

kesinlikle katılıyorummm
ayşegülümü
gözdemi
esramı
ebrumu
leylamı
modamı
ceydamı
püskütümü
herkesi biliyorum lakin samanyolunu bende hiç görmedim

Canım boyum 1,65 ,ya herkes zayıf olduğumu söylüyor,göstermiyormuşum,üst tarafım çok ince,alınca basenden alıyorum ben....resmi birara eklerim canım,senin boyun kaç...bilmiyorumkismile

kesinlikle katılıyorummm
ayşegülümü
gözdemi
esramı
ebrumu
leylamı
modamı
ceydamı
püskütümü
herkesi biliyorum lakin samanyolunu bende hiç görmedim
Tamam en kısa zamanda boydan bir resmimi eklerim,bende Dorayı, asiyi merak ediyorum,senin dışında diğerlerini neden görmedim ki ben....bilmiyorumkismile

2.TAKIM ***157 .ETAP***

dora( 69.0/ 69.0 / 0.0 / 0.00 % )
samanyolu( 64.0 / 64.4 / -0.4 / -0.63% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.0% )
EBRULUM ( 79.5 /79.0 / 0.5 / 0.63 % )
asi_bulut( 60.5 / 59.1 / 1.4 / 2.31% )
LeyL35 ( 73.0
ikraaa( 82.0 / 83.0 / -1.0 / -1.22% )
zümrütüanka ( 76.0 / 76.3 / -0.3 / -0.39 % )
pembecik ( 73.0 / 72.7 / 0.3 / 0.41 )
CEYDACAKMAK (66.9 / 66.5 / 0.4 / 0.60 % ) yeni üye
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 644.0

Tamam en kısa zamanda boydan bir resmimi eklerim,bende Dorayı, asiyi merak ediyorum,senin dışında diğerlerini neden görmedim ki ben....bilmiyorumkismile

canım ben kızları diğer takımdan biliyorum biz eskidende aynı takımdaydık 6. takımm bizimdiiiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3

ebrucum hayırsır halin mi yok yoksa canın mı sıkkın bu arada seni geçiccem dediğimden beri ben yerimde sayıyorum hatta bu hafta kilo aldım sende 79lara bile indin :gitme: mafoldumben maşallah diyeyim arkadaşıma devamı gelsin
bu arada bende ebrumu asicimi ceydamı modacımı gördüm başkada kimseyi grömedim yerimseniben

saol canım inşallah bende oyle umut ediyorum akannehir

samanyolucum benim boyum 1,62-1,63 falan sanırım CADIARZU

ebrucum yine karanlık modundasın. havalardan olabilir. gerçi orasıyla burası arasında bayağııııı mesafe var ama burada günlerdir yağmur var ve ben de bu aralar pek iyi sayılmam. sinirlenecek yer arıyorum tabiri cazizse bilmiyorumkismile

2.TAKIM ***157 .ETAP***

dora( 69.0/ 69.0 / 0.0 / 0.00 % )
samanyolu( 64.0 / 64.4 / -0.4 / -0.63% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.0% )
EBRULUM ( 79.5 /79.0 / 0.5 / 0.63 % )
asi_bulut( 60.5 / 59.1 / 1.4 / 2.31% )
LeyL35 ( 73.0 /72.5 / 0.5 / 0.68 % )
ikraaa( 82.0 / 83.0 / -1.0 / -1.22% )
zümrütüanka ( 76.0 / 76.3 / -0.3 / -0.39 % )
pembecik ( 73.0 / 72.7 / 0.3 / 0.41 )
CEYDACAKMAK (66.9 / 66.5 / 0.4 / 0.60 % ) yeni üye
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 644.0

asicim toplam satırına bakıyorum şidmi sen de bir konrtol edersen canm
kızlar canım sıkkın ortada bişi yok havada güzel ben acayibim olan bu başka kötü bişi yok merak etmeyin

leyloşşşşşşşşş giremiyormuşşşşşş mesajı yazıyorum hata diiyor diyor
o yüzden yazamıyormuş
bir kaç gündür yaşıyormuş bu problemi nladıgım kadarı ile canm ebru gelsede msn den kilo bildiirmi yapsam diye msn bile açmış neyseki halletttik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…