Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Sevgili takımım,
bu güne kadar iyi kötü anlar geçridik çok şey paylşatık ama malesef takımın sonu buraya kadar mış.Ben ayrılırken takımı size emanet bırkatım çünki kapatılmasını istememiştiniz ve sahip çıkacaktınız.Görüyorum ki bu yapılmamış.Bu yarışmanın en önemli kuralı cuma günleri takımın kilo bildirm listesini paylaşım alanına eklemesidir görüyorumki bu yapılmıyo neden yapılmadığına dair de ortada bir mahcubiyet ve üzüntü durmuda yok.Takım kaptanlığı yaptığım sürece bu konuda son derece hassas davrandım ve işimi ciddiyetle yaptım sizdende aynısı gibi davranmanızı beklerdim.Tüm emeklerimin boş olduğunu görmek gerçekten üzücü.Malesef şu durmda takımda görünenlerinizin adları diskalifiye listesine eklenecektir birdaha takılmara girmeniz mümkün değildir.Sağlık mutluluk ve huzur dilerim hepinize.Bu mesajımdan sonra takım topiği kiltlenecketir.Şayet teşrif edip takıma gelen olursa ve bu durma bir itirazınız olursa mesajınızı payalşım alanına yazabilirsiniz.Hoşçakalın...

2. takım yeni başvurular olduğu için tekrardan açılmıştır açılmasının bir sebebide eski mezunlarımızın bir kaçının aynı anda dönmesidir..

doracım sana zahmet eski tüm üyelerin hangi taımdan ayrıldığını bana yazarsın eski bilgilere bakıp toparlarız

eski nikiyle eda01 yeni niki karabiber01 9. takım
asi bulut 6. takım
ebrulum 4. takım
dora 6. takım
şu an eskilerden bu kadararız

bir yeni üyemizde misnewmoon durkaydirigubbakcemile5

benn edaa
supericiminn tavsiyesiylee burayaa geldimm benimm içinn çokk iyii olacakk
sevdiğimm arkadaşlarr varr çokk mutluyummm

ben burdayımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ve bu gün diyetteyim duyrulur:lepi::lepi:
yediklerimide yazayımda sizede gaz olsunkaydirigubbakcemile5
sabah 6 da kalkar kalkmaz
1 portakal suyuna elma sirkesi kattım onu içtim
kahvaltıda
3 bardak şkwrsiz çay
3 siyah 1 yeşil zeytin
1 dilimin yarısı ekmek
3 çatal beyaz peynir
ara öğünde 1 kivi

Pericimmm canımm benimmm vallahaa bendee isveçç diyetinee başlıyordumm iyii olduu burasıı gaz olurrr,
Kızlarr ben 56 lara kadar indimmm,amaa dikkatsizlikk yüzündenn gerii geldii kilocuklarr
65 kiloyumm onaa göreee heeeeeeeeeeeeee

kızlar ben şimdi çıkıyorum. not bıraktım 2. takım açıldı diye gelen yazacaktıropuyorumnanaktan
toplanınca lider yardımcı seçeriz.
bir kaç üye daha bulalım şu an sayımız sanırım 5boshayallersmile

bu diyet nasıl bir diyet edecığım zormu yapabilirmiyimki. hiç sabit bir diyet yapmadım ama
belki senin gazınlada ben yapabilirimdelikafadulden

he bu arada herkes aldığı kiloları da yazsın.
ben 62 lerle buradan mezun olmuştum
önceleri yürüyüş yapıyordum
kış gelince bunu bıraktım.
sonra diyeti bıraktım.
dikkat ediyordum ama hareket olmayınca almaya başlamıştımbilmiyorumkismile
sonra yakın bir akrabamı kaybettim üzüntü ve can sıkıntısını yeme arkasına sakladığım için 70 lere doğru fırladım
bayramlar derken bir baktım çeyrek danayı yutmuşum ve 74 lere geldim:kedi:bilmiyorumkismile
her gün başlıyorum ama öğle sonu tozutuyordum
yeniden sizlerle tıpkı eskisi gibi vereceğim.süprizzzzz bu vermemden sonrada daha dikkatli olacağımkaydirigubbakcemile5

Yapabilirmsinn bilmiyorumm canımmmmmmmmm

haniiiiiiiiiiii ta eskilerdenn bir bayann vardıı sizinn gruptaa şen şakrakk adı canavarmıydı neydii
kendinee özell günlükk açmıştııı sabah açkanaa kahve falan varr

dur bakimm yapabilecekmiyimm
dahaa önce yaptım amaaa 24 günde 63 ten 57 ye indimm benn

cnvr
evet biliyorum.
hatta diğer sitedede topiği var sütlü kahve diye

Mrb ben geldim.Dora cığım doğru yerdeyim di mi?

hoşgeldin canım. doğru yerdesin.a.s.
inşallah birbirimizden güç kuvvet alıp kilo verceğiz.
kızlar toparlansın yapmamız gerekenleri yazarız..
kurallarımızı belirleriz.
hadi hayırlı olsun kaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederim cmn,işallah birbirimizden aldığımız destekle ebedi olarak veda edecez kilolarımıza.Pazartesi den beri yediğime içtiğime dikkat ediyorum.Korkudan henüz tartılamadım :S Bi de üzerimde şu uyku halimi atabilsem herşey muhteşem olacak

herkese başarılar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…